به موزه ها و گالری ها و حراجی های بزرگ در سراسر جهان اخراج کارکنان و تامل بیشتر از چند ماه از بسته شدن و از دست دادن درآمد برخی از آنها نیز در آینده با راه های خلاقانه برای کمک به جوامع خود.

صدها نفر از کارگران در ساتبی و کریستی بوده است furloughed ساخته شده کار برکنار شده و یا به حال خود قطع پرداخت با توجه به artnet, اخبار به کارکنان در بسیاری از عمده ما موزه ها از جمله موزه ویتنی موزه هنر مدرن (MoMA), the Metropolitan Museum of Art, the San Francisco Museum of Modern Art و لس آنجلس موزه هنرهای معاصر. انجمن تجارت به نمایندگی از فرانسه گالری های هنری گفت که یک سوم از اعضای آن می تواند مجبور به تعطیل تا پایان سال است.

در حالی که برخورد با این سابقه مشکلات بسیاری از سازمان ها نیز جمع آوری کمک های مردمی برای دیگران. در لندن با آرتنا: حراج خانه راه اندازی کرده است, غیر انتفاعی, دیجیتال حراج به جمع آوری پول برای کارگران پزشکی. هنرمندان از جمله Antony Gormley, Anish کاپور و جولیان Opie را اهدا آثار به حراج که در حال اجرا است تا آوریل 29. همه کار می کند دیده می شود آرتنا: وب سایت است.

Julian Opie, Waitress, from 'Walking in London

جولیان Opie پیشخدمت از ” قدم زدن در لندن آرتنا

حراج خواهد شد و شامل چند رسانه ای با این نسخهها کار از هشت هنرمندان از جمله دو قلم کاپور و کار در بنفش توسط Opie و چاپ توسط Connor برادران. کانر برادران سهم با استفاده از یکی از این دو را امضا, قدیمی, رمانتیک, تخیلی, تصاویر, این بار یک پرستار با عنوان “هیچ مردم فوق العاده ای تنها مردم عادی که انجام کارهای فوق العاده ای.”

ادواردو Paolozzi املاک تا به کمک یک screenprint از سال 1996 در حالی که ceramicist گریسون Perry ارائه شده به استودیو (احتمالا پست-مستند). صد در صد از درآمد حاصل خواهد شد به خدمات بهداشت ملی سازمان های خیریه هم فوری درخواست تجدید نظر است که پشتیبانی از بیمه خدمات درمانی کارکنان و داوطلبان مراقبت از Covid-19 بيمار.

The Connor Brothers, 'Extraordinary People'

کانر برادران ‘مردم فوق العاده ای’ آرتنا

در ایالات متحده, گالری ها و موزه اهدا کرده اند به بیمارستان های محلی ماسک و دستکش است که آنها معمولا با استفاده از زمانی که حمل و نقل حفظ و حلق آویز با ارزش آثار هنری. در نیویورک در بیمارستان کمک های مالی آمده اند از موسسات از جمله Whitney, MoMA the Cooper Union مدرسه هنر سرعت, گالری عکس های فریکک مجموعه و موزه بروکلین با توجه به ArtNews. مرکز گتی در لوس آنجلس و سان فرانسیسکو موزه هنر مدرن و موزه هنر نیز کمک منابع. کسانی که مایل به اهدای دنده محافظ می توانید انجام دهید به طوری که در ماسک صلیبیون و یا در نیویورک در PPE2 نیویورک است.

$10 میلیون صندوق هنرمند امداد راه اندازی شده است توسط ائتلافی از هفت هنر, سازمان برای کمک به هنرمندان مبتلا به کوروناویروس. نیمی از بودجه استعداد بود توسط بنیاد اندرو دبلیو ملون با دیگر 5 میلیون دلار که از طیف وسیعی از دیگر خیریه و بنیادهای خانواده. هنرمند امداد ارائه خواهد شد $5,000 کمک به ما هنرمندان رو به رو شدید مالی در شرایط اضطراری با توجه به COVID-19. کمک های مالی را می توان در اینجا ساخته شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im