طرفداران حیوانات در حال کمک به حیوانات خانگی سمت چپ توسط صاحبان بیمار با COVID


animals-left-behind-covid
بن STANSALL/گتی

حیوانات متخصصان پله به مراقبت از حیوانات خانگی پشت سمت چپ زمانی که صاحب خود در بیمارستان بستری شد با کروناویروس

به عنوان رمان coronavirus ویران شهر نیویورک تمرکز بر روی افرادی که در حال مرگ بودند و یا هزینه های طولانی نانامی به بازی در بیمارستان دوره نقاهت. چه خبر احتمالا به ذکر است که بسیاری از این بیماران به حال حیوانات خانگی در خانه و هیچ کس برای کمک به مراقبت از آنها را در خود صاحب ناگهانی نبود. که در آن یک گروه از حیوانات-محبت قهرمانان پا به مطمئن شوید که آن موجودات بی گناه نبودند پشت سر گذاشت.

نیویورک تایمز گزارش می دهد که دکتر رابین Brennen, یک دامپزشک در مراکز مراقبت از حیوانات از نیویورک یکی از حیوانات متخصصان به گام و سعی کنید برای کمک به نجات و مراقبت از این رها حیوانات خانگی در حالی که صاحبان آنها قادر به در خانه. تایمز گزارش می دهد که Brennen آموزش دیده است فاجعه پاسخگوی بنابراین او می دانست که دقیقا چگونه برای ایمن ماندن به هنگام ورود به خوابگاه از افرادی که تا به حال کاهش یافته است بیمار از شدت ویروس مسری است.

متخصصان وارد آن خانه در تمام دنده محافظ برای مراقبت و تغذیه تنها حیوانات خانگی گاهی اوقات حتی با در نظر گرفتن حضانت از حیوانات خانگی که صاحبان هرگز به خانه بازگشت. با توجه به مراقبت از حیوانات مراکز نیویورک حداقل یک سگ از گرسنگی مرده قبل از هر کسی خود را بررسی بستری صاحب اقامت.

گربه حمل یک کمی خطر بیشتر وقتی که می آید به این بازدیدکننده داشته است به عنوان آنها در معرض ابتلا به کروناویروس (هنوز اثبات نشده که آیا گربه می تواند با تصویب این ویروس به افراد). شهر گرفته شده به quarantining گربه ها در خانه های خود را برای 14 روز تحت نظارت توسط حیوانات متخصصان قبل از آنها می تواند برداشته شود.

گاهی اوقات ساکنان در یک فرد بیمار ساختمان هستند هشدار دکتر Brennen به یک حیوان خانگی نیاز به عنوان مورد با یک جفت گربه سمت چپ توسط یک زن که از صمیم قلب آنها را دوست داشت. Brennen تغذیه آنها را دو بار در هفته در حالی که خود را مالک بود و در بیمارستان است. “من می دانستم که او چقدر می خواستم کسانی که گربه ها را دوست داشت و آنها را” Brennen گفت. “و من می خواستم آنها را به وجود داشته باشد برای او هنگامی که او به خانه.”

متاسفانه این زن که از ویروس. همسایه بعد از آن به تصویب رسید و گربه. “آنها اصلا به او, اما آنها تا به حال افرادی که مایل به کمک به او گفت:” Brennen. “و این چیزی است.”

تایمز گزارش می دهد که برخی از بیماران انتوبه شده اند قادر به هر کسی بگویید که آنها حیوانات خانگی در خانه با هیچ کس دیگری به مراقبت از آنها را, بنابراین همسایگان overhearing آنها بود و تنها امید آنها می توان کشف کرد. در شهر نیویورک مدیریت اضطراری و رفاه حیوانات دفاتر نورد یک خط برای صاحبان مبارزه به درستی برای مراقبت از حیوانات خود را در طول ویروس. تا کنون حدود 117 حیوانات خانگی شده اند تسلیم از طریق خط تلفن در امیدوار است که آنها می خواهم برای پیدا کردن یک خانه.

به عنوان همه گیر در ادامه آن را روشن است که زندگی انسان هستند اولویت اول — اما خوشبختانه هستند کسانی که مانند Brennen که تمرکز بر روی این موجودات بی گناه به طوری که آنها در حال پشت سمت چپ زمانی که صاحبان آنها صورت دلخراش غیر قابل تصور است.