andy-cohen.-donate-blood-gay
سازمان دیده بان چه اتفاقی می افتد زندگی می کنند با اندی کوهن/Youtube

اندی کوهن می گوید او پلاسما شامل COVID-19 آنتی بادی است که می تواند مفید باشد برای زمان بیماران

اندی کوهن خواستار تغییر دستورالعمل FDA وقتی که می آید به مردان همجنسگرا و خون و اهدای پلاسما. او صحبت کردن در طول شب گذشته قسمت از تماشای آنچه اتفاق می افتد زندگی می کنند با اندی کوهن پس از او گفته شد او را “فاقد شرایط لازم” برای اهدای خود را در پلاسما به کمک به کسانی که مبتلا به COVID-19.

کوهن که به تازگی بهبود از coronavirus می خواستم برای کمک به افرادی که در حال حاضر در حال مبارزه با این بیماری با اهدا پلاسما — که پر است از آنتی بادی است که می تواند مفید باشد برای کسانی که تست مثبت است. پدر از یک سال از بنیامین گفت: “من خون می تواند یک زندگی را نجات دهد و به جای آن در اینجا جوش.”

او توضیح داد که او برای امضا یک برنامه به طور خاص طراحی شده برای COVID-19 بازماندگان برای اهدای خون و پلاسما.

“من برای امضا یک برنامه برای COVID-19 بازماندگان که در آن شما می تواند کمک پلاسما است که غنی از آنتی بادی برای کسانی که هنوز مبارزه با ویروس” او گفت: در طول نشان می دهد. “به من گفته شد که به علت کهنه و تبعیض آمیز دستورالعمل توسط FDA برای پیشگیری از ابتلا به من فاقد شرایط لازم برای اهدای خون به خاطر من مرد.”

او گفت: حتی با جدید “آرام” قوانین او هنوز واجد شرایط برای اهدای: “حتی جدید آرامش قوانین نیاز به پرهیز از رابطه جنسی برای سه ماه که آیا آنها در یک رابطه تک همسری یا نه قبل از دادن خون هر چند چنین پتو محدودیت وجود دارد برای افرادی از جنسی دیگر جهت.”

بسیاری از مردم خود را ارائه پشتیبانی برای کوهن و میل به تغییر.

دیگر امواج پشتیبانی آمد از سازمان ها از جمله GLAAD که او را برای “صحبت کردن در برابر این ممنوعیت که مانع گی و بی مردان و دیگران در جامعه تجاوز از اهدای خون و پلاسما.”

GLAAD مربوط به یک موجود آنلاین درخواست برای لغو ممنوعیت همجنس باز, دوجنسگرایی و MSM (مردانی که رابطه جنسی با مردان) از اهدای خون و پلاسما. در هفته های اخیر به “تعویق دوره” برای پرهیز کاهش یافته بود از 12 ماه به سه ماه اما GLAAD است فشار برای تحریم برداشته شود به طور کامل.

“این کهنه ممنوعیت نه تنها تبعیض آمیز کرده اند افشا و خنثی پیشرو سازمان های پزشکی برای سال. آمریکایی بهداشت عمومی انجمن معتقد است که ممنوعیت “است نه بر اساس علم است اما به نظر می رسد پس از مدل های دیگر کشور’ انتخاب و ترس'” GLAAD متحده است. “صلیب سرخ آمریکا نیز صحبت کردن در برابر بان کی مون اشاره کرد که “اهدای خون واجد شرایط بودن باید تعیین روش ها هستند که بر اساس گرایش جنسی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im