cuomo-coronavirus-test
فرماندار Andrew M. کومو

اندرو کومو می شود coronavirus تست زنده در تلویزیون به تشویق نیویورکی به انجام همان

یکی از بزرگترین موانع در مبارزه با COVID-19 عدم وجود تست. بازگشت در ماه مارس و حتی اخیرا در ماه گذشته مردم با علائم کروناویروس بودند به معنای واقعی کلمه قادر به گرفتن تست شده برای این بیماری است. افراد را خود پزشکان تنها گفته می شود که در خانه بمانند. اما به عنوان برخی از قطعات از آمریکا مانند نیویورک — را یافت تا خود را تست قابلیت های یک مشکل جدید بوجود آمده و آن این است که وجود دارد بیش از حد بسیاری از آزمون ها و نه مردم به اندازه کافی با استفاده از آنها. علاوه بر این برخی از مردم که از ترس بینی سواب آزمون است ناراحت شده اند و تمایلی به دریافت تست شده بنابراین به مسابقه این فرماندار نیویورک اندرو کومو یک سواب بینی coronavirus آزمون زندگی می کنند در طول یک کنفرانس مطبوعاتی در تاریخ 17 مه سال 2020 در حالی که اصرار تمام نیویورکی با علائم آمده و تست شده است.

بله کومو است که تنها فرماندار نیویورک اما روزانه خود را در جلسات مطبوعاتی باید در اصل تبدیل به stand-ins برای coronavirus جلسات واقعی رئیس جمهور نتواند به انجام این کار زمانی که کومو سهام خود را coronavirus آزمون تجربه نیویورکی واقعا او را اشتراک گذاری آن با کل کشور است.

“وجود دارد هیچ چیز در مورد این آزمون که باید ارعاب مردم از مصرف این آزمون است. آن است که سریع و آسان است,” او گفت:. “آن است که بسیار سریع و بسیار آسان است که حتی یک فرماندار می توانید این تست را.”

تست شد و سپس تجویز شده توسط دکتر الیزابت DuFort که قرار دادن یک سواب شناخته شده به عنوان یک نازوفارنکس سواب به فرماندار بینی برای چند ثانیه. “است که کل آزمون. من نه از درد. من در ناراحتی” کومو گفت: پس از آن. “شما حتی نمی باید به نیویورک سختی را که تست.”

کومو گفت که نیویورک در حال حاضر بیش از 700 تست سایت در سراسر کشور و رسیدگی می تواند 40,000 آزمون در روز است. نه مردم به اندازه کافی در حال نشان دادن تا برای تست. “ما باید بیشتر سایت و تست بیشتر از ظرفیت ما استفاده از” او گفت:.

در نیویورک شما می توانید یک آزمون امروز اگر شما فکر می کنم اگر شما علائم شده اند و یا در تماس با کسی که مثبت برای COVID-19. همچنین ضروری کارگران و هر کسی که به بازگشت به کار به زودی در فاز 1 از بازگشایی بدون در نظر گرفتن علائم نیز باید مورد آزمایش قرار.

“بیشتر نیویورکی آزمایش بهتر است — و ما در حال رفتن به اطمینان حاصل شود به تمام افرادی که بازگشت به محل کار در فاز یک از ما بازگشایی طرح دسترسی به آزمایش و ما در حال راه اندازی یک وب سایت جدید به آن را آسان تر برای نیویورکی برای پیدا کردن در این نزدیکی هست تست سایت” فرماندار اضافه شده است.

در حال حاضر coronavirus تست موفق شده است در سطح محلی و یا از طریق خصوصی ارائه دهندگان خدمات سلامت. روند دشوار است به حرکت هر چند GoodRx است یک کار بزرگ انجام فهرست نویسی تمام درایو از طریق تست سایت در سراسر کشور — اما در حال حاضر که در نیویورک ارائه شده است رایگان ایالت تست و عمده دیگر مناطق مترو مانند لس آنجلس در حال حاضر ارائه رایگان drive-thru coronavirus آزمون برای هر کسی که می خواهد آن را که آیا آنها نشان می دهد علائم یا نه در اینجا به این امید ما در حال حرکت به سوی یک آینده که در آن هر کسی که نیاز به یک آزمون می توانید آن را دریافت کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im