اندرسون کوپر می گوید: سابق خود خواهد بود یک همکاری پدر و مادر برای پسر وایات


anderson-cooper-Benjamin-Maisani
گیلبرت Santa’s Adventures/گتی

کودک وایات خواهد شد که یک شرکت پدر و مادر در اندرسون کوپر شریک سابق بنیامین Maisani

آن بوده است که فقط بیش از یک هفته در حال حاضر پس از اندرسون کوپر اعلام تولد پسرش وایات مورگان. در آن زمان ما به غذا خوردن تا تمام اخبار ما می توانیم در مورد کوچک جدید ورود, که به معنی ما به خصوص هیجان زده برای گرفتن کوپر مصاحبه با استفان کلبرت — دو مرد نزدیک هستند دوستانی که تحویل عمیق, دردآور در مصاحبه با هم در بیش از یک مناسبت.

این بار کوپر پر برکت ما را با جزئیات بیشتر در مورد دوستی نزدیک با همکار پدر اندی کوهن, چگونه شریک سابق خود است در حال حاضر یک همکاری پدر و مادر برای وایات و آنچه در آن بود به استقبال یک زندگی جدید در میان جهانی بیماری همه گیر کوروناویروس هنگامی که بسیاری از مردم بیمار هستند و رنج و مرگ.

“این فوق العاده است. این شگفت آور است. من فقط خیره در او را و او را نگه دارید و من فقط نمی تواند باور کند که او به من بستگی دارد و او در اینجا” کوپر گفت. “من هرگز خواب — منظورم این است که من همیشه در مورد آن, اما من هرگز فکر نمی کردم من می خواهم در واقع قادر به انجام آن است و آن را فقط باور نکردنی است.”

در طول مصاحبه کوپر نشان داد که شریک سابق خود از نه سال, بنیامین Maisani خواهد بود co-پدر و مادر به وایات حتی اگر آنها تقسیم در سال 2018 است.

“شما می دانید او را به خانواده من” کوپر گفت. “و من می خواهم او را به وایت خانواده نیز هست.”

که نه تنها حمایت کوپر است هر چند او دوست خوب اندی کوهن که شد پدر در سال گذشته شده است وجود دارد در تمام طول به ارائه حمایت و تشویق.

“او به وضوح می دانستم که در مورد آن به خوبی در پیشبرد و او را تشویق من در تمام طول” کوپر توضیح داد. “و من مرتب از خودم فکر کردم اگر او می تواند آن را انجام دهد و… که به نوعی به من فشار نهایی.”

مشاهده این پست در Instagram

من می خواهم برای به اشتراک گذاشتن با شما برخی از اخبار شاد. روز دوشنبه من شد پدر. این است وایات کوپر. او سه روز است. او پس از نام پدرم که فوت کرد زمانی که من ده. من امیدوارم که من می تواند به عنوان یک پدر و به عنوان او بود. پسر من وسط نام مورگان. این نام خانوادگی در من طرف است. من می دانم که پدر و مادر من دوست داشتم نام مورگان چون من به تازگی یک لیست آنها ساخته شده 52 سال پیش زمانی که آنها در تلاش برای فکر می کنم از نام برای من. وایات مورگان کوپر. پسر من. او 7.2 پوند در زمان تولد او شیرین است و نرم و سالم هستم و فراتر از آن خوشحال است. به عنوان یک گی بچه من هرگز فکر نمی کردم آن را ممکن است برای یک کودک, و من سپاسگزار برای همه کسانی که راه را هموار و برای پزشکان و پرستاران و هر کس درگیر در تولد پسرم. بیشتر از همه من هستم قابل توجه قائم مقام که انجام وایات و تماشای بیش از او را با عشق و به نرمی و به هنگام تولد به او. آن است که فوق العاده برکت – آنچه او و تمام عملیاتی را برای خانواده هایی که نمی تونم کودکان. من جانشین زیبا خانواده خود زیبا و حمایتی شوهر و بچه ها و من فوق العاده خدا را شکر برای همه حمایت آنها داده اند وایت و من. خانواده من این است که برکت به این خانواده در زندگی ما, من آرزو می کنم من پدر و مادر و برادر من کارتر زنده بودند برای دیدار با وایات اما من می خواهم به باور آنها می تواند او را ببیند. من تصور کنید که همه آنها را با هم به دست یکدیگر لبخند و خنده, خوشحال می دانم که عشق خود را زنده در من و در وایات و خانواده ما همچنان ادامه دارد.

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط andersoncooper (@andersoncooper) on

همانطور که برای زمان وایات مورگان ورود? کوپر باز مورد استقبال پسرش به زودی پس از مرگ مادر او و در حالی که جهان گریبانگیر توسط coronavirus.

“مادر من فوت کرد در ماه ژوئن پس از آن حتی شده یک سال کامل. در این دوره از یک سال به تجربه از دست دادن زندگی خود و دارد با او هنگامی که او نفس آخرین نفس” کوپر گفت. “و سپس به طور ناگهانی به گذشته دوشنبه شب در یک اتاق زايمان با این قائم مقام… وجود داشته باشد و برای دیدن یک انسان جديد به وجود آمده آن را فقط فوق العاده است.”

او افزود: “من فکر زیادی در مورد مادر من و دیدن زندگی او را ترک بدن و دیدن زندگی در حال بیرون آمدن از این زن فوق العاده, آن را فقط فوق العاده است. در میان تراژدی و وحشت شما در پیدا کردن بشریت نیز هست. شما انتظار می رود برای دیدن چیزهای وحشتناک, اما, نیز وجود دارد پیروز چیز است. این پری از تجربه انسانی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im