اندرسون کوپر تماس از مغلوب ساختن پیشی جستن ‘اجاره کم’ پاسخ به اعتراضات


anderson-cooper-donald-trump
معاونت/آنجلا WEIS/گتی

اندرسون کوپر اجازه دهید شل با افکار خود را در مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ به BLM تظاهرات

اندرسون کوپر (مانند بسیاری از ما) فکر نمی کنم تهمت می تواند همه چیز را بدتر این هفته برای عدم وجود خود را از دست زدن به ادامه اعتراضات به قتل جورج فلوید. سپس رئیس جمهور تصمیم به حمله به معترضان بی گناه (خود را “متحدان” او آنها را به نام لحظات قبل) با گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی به طوری که او می تواند راه رفتن در سراسر خیابان و نگه دارید و یک کتاب مقدس در کنار سنت جان کلیسای اسقفی برای یک عکس op.

مغلوب ساختن پیشی جستن در یک کنفرانس مطبوعاتی در باغ گل رز دیروز برای رسیدگی به این کشور اعتراض در سراسر آمریکا. به جای یک پیام همبستگی و آرامش او نام خود را “رئیس جمهور از قانون و نظم” قبل از تهدید به استفاده از نیروی نظامی در شهروندان اگر فرمانداران نیست “کنترل” خود را بیش متحده است.

“اگر یک شهرستان و یا دولت حاضر به اقدامات لازم برای دفاع از زندگی و اموال خود را از ساکنان آن من خواهد شد استقرار نظامی ایالات متحده و به سرعت حل این مشکل برای آنها را” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در بخش پس از گذراندن بخش هایی از این تظاهرات در مرکز شهر واشنگتن دی سی در اجرایی عمارت پناهگاه زیرزمینی است.

به جهان نگاه در شوک و انزجار در مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ, سی ان ان, اخبار لنگر اندرسون کوپر را به هوا بردند و به بیان احساسات خود را در مورد این موضوع. “او مخفی شده در یک پناهگاه و او را خجالت که از مردم می دانند که چه چیزی او را به انجام دهید ؟ او را به sic پلیس مسالمت آمیز معترضان به طوری که او می تواند یک نمایش بزرگ کوچک مرد بزرگ پیاده روی به یک بسته-پایین کلیسا” کوپر گفت: دوشنبه شب در Anderson Cooper 360 درجه.

“او همیشه از پول دنیا خنده که دنیا خنده فرمانداران در حال حاضر” او ادامه داد. “آنها در حال خندیدن به فرمانداران آنها در حال ایستاده در وحشت بیش از آنچه که اتفاق می افتد. تنها افرادی که در جهان در حال خندیدن است رئیس جمهور ایالات متحده است.”

کوپر بستری در آن بود هدف خود را به باقی می ماند “آرام و منطقی و ساده” اما تلاش همه است که اتفاق می افتد در این کشور است. “من فقط نمی تواند باور کند که این همان چیزی است که ما باید او گفت:” در طول پخش.

مردم بسیار در اینجا برای کوپر واکنش:

“این است که ایالات متحده امریکا” کوپر ادامه داد. “یک مرد سیاه و سفید کشته شده با چهار افسر نگه داشتن او را پایین زانو به گردن برای بیش از هشت دقیقه بیش از سه دقیقه است که او دیگر آگاه است. است که قانون و نظم است. که قتل است.”

او در ادامه گفت که مغلوب ساختن پیشی جستن “به نظر می رسد فکر می کنم که مسلط سیاه مردم مسلط مسالمت آمیز معترضان این است که قانون و نظم است. آن را نمی. او خواستار آنها را اراذل و اوباش. چه کسی است قاتل اینجا ؟ پنهان کردن در پناهگاه. پنهان شدن پشت یک دست کت و شلوار. چه کسی است قاتل? مردم باید منتظر روز برای این سرحال زمان جنگ رئیس جمهور به چیزی می گویند. و این چیزی است که او می گوید. و این چیزی است که او می کند.”

در مراحل بعدی خود را نشان می دهد کوپر تمسخر و تهمت برای صحبت کردن در مورد نیاز به نظم و قانون پس از پاک خیابان های خود را برای کنفرانس و نهایی عملیات عکس با انجام این کار بسیار مخالف چه تهمت می گوید او می ایستد. “او به بیمار با پلیس با معترضان مسالمت آمیز بنابراین او می تواند یک نمایش بزرگ از اینکه کمی بزرگ مرد راه رفتن به یک تعطیل کلیسا” کوپر گفت: بیزارند.

“این رویداد به من گفت: اگر آن را بسیار خطرناک و نفرت انگیز, این امر می تواند خنده دار” کوپر گفت. “به دلیل آن است که بسیار پایین اجاره و فقط غم انگیز است.” صحت کلمات صحبت شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im