اندرسون کوپر و اندی کوهن عملا معرفی فرزندان خود را در دوستداشتنی تصویری


anderson-cooper-andy-cohen-babies
سازمان دیده بان چه اتفاقی می افتد زندگی می کنند با اندی کوهن/Youtube

زندگی واقعی BFF معرفی فرزندان خود بنیامین و وایات در طی مجازی playdate در روز پدر

Andy Cohen و اندرسون کوپر مشترک زیادی دارند. آنها اساسا همان نام کرده اند قابل توجه حرفه روزنامه نگاری و تلویزیون و در چند سال گذشته هر دو آنها شد پدران به بچه شایان ستایش پسران. کوهن بوده کوپر در راه عمده پس از او شد که برای اولین بار پدر و مادر در 52 فقط هشت هفته پیش — به طوری که او حتی خود را به او داد پرستار بچه. دیدن که هر چند این دو در حال همیشگی را تنها حس می کند آنها می خواهند فرزندان خود را به دنبال دوستی خود را قدم به قدم. در روز پدر کوهن دعوت کوپر عملا به نظر می رسد در یک قسمت از سازمان دیده بان چه اتفاقی می افتد زندگی می کنند, به طوری که او 16-ماه-پیر پسر بنیامین می تواند در دیدار با اندرسون 8-هفته-کودک قدیمی, وایت, برای اولین بار.

“من فکر کردم این امر می تواند سرگرم کننده اگر آنها را ملاقات کرد در حال حاضر. نگاه که میخوام شما دوستان خوب وايت” کوهن گفت: شایان ستایش 16-ماه-پیر بنیامین آلن قیافه به سمت صفحه نمایش که در آن 8-هفته وایات مورگان می تواند دیده می شود.

“که بنیامین” کوپر گفت: کودک زیبا.

قدیمی بگیرید و یاد دهید, سپس بحث فراتر از زیبا راه راه گروه وایات پوشیده بود. “کودک کوچک خود را آواز Édith piaf که پوشیدن لباس” کوهن شوخی.

سپس آنها توضیح داد: به فرزندان خود چه آینده خود دوستی می خواهم نگاه.

“بن این است که وایات. این است وایات کوپر. او خواهی بود خود را خوب دوستان” کوهن توضیح داد به پسر. “که قراره شما دوستان خوب میخوایم با هم سفر. و اگر شما مانند او نیمی از آنجا که من مثل پدر شما میخوام دوستان بزرگ.”

بعد از آن در نمایش کوهن و کوپر بازی یک بازی از “1, 2, AC!” — اساسا یکی از کسانی که مسابقه را با هدف بدانند چه کسی می داند که دیگر بهتر است — با کوهن پدر درخواست آنها را خنده دار سوالات مانند “چه کسی بیشتر احتمال دارد به یک هلیکوپتر پدر و مادر؟”

هر دو توافق کردند که به اتفاق آرا کوپر برنده بود اما او اذعان می کند که او را “امید نمی شود.”

کوهن بود که یکی از اولین کسانی که به افتخار کوپر در هنگام استقبال از او پسر خود را به دنیا توضیح داد: در طول یک قسمت از خود Sirius XM رادیو نمایش رادیو اندی چگونه پرستار بچه وضعیت بیرون.

مشاهده این پست در Instagram

من می خواهم برای به اشتراک گذاشتن با شما برخی از اخبار شاد. روز دوشنبه من شد پدر. این است وایات کوپر. او سه روز است. او پس از نام پدرم که فوت کرد زمانی که من ده. من امیدوارم که من می تواند به عنوان یک پدر و به عنوان او بود. پسر من وسط نام مورگان. این نام خانوادگی در من طرف است. من می دانم که پدر و مادر من دوست داشتم نام مورگان چون من به تازگی یک لیست آنها ساخته شده 52 سال پیش زمانی که آنها در تلاش برای فکر می کنم از نام برای من. وایات مورگان کوپر. پسر من. او 7.2 پوند در زمان تولد او شیرین است و نرم و سالم هستم و فراتر از آن خوشحال است. به عنوان یک گی بچه من هرگز فکر نمی کردم آن را ممکن است برای یک کودک, و من سپاسگزار برای همه کسانی که راه را هموار و برای پزشکان و پرستاران و هر کس درگیر در تولد پسرم. بیشتر از همه من هستم قابل توجه قائم مقام که انجام وایات و تماشای بیش از او را با عشق و به نرمی و به هنگام تولد به او. آن است که فوق العاده برکت – آنچه او و تمام عملیاتی را برای خانواده هایی که نمی تونم کودکان. من جانشین زیبا خانواده خود زیبا و حمایتی شوهر و بچه ها و من فوق العاده خدا را شکر برای همه حمایت آنها داده اند وایت و من. خانواده من این است که برکت به این خانواده در زندگی ما, من آرزو می کنم من پدر و مادر و برادر من کارتر زنده بودند برای دیدار با وایات اما من می خواهم به باور آنها می تواند او را ببیند. من تصور کنید که همه آنها را با هم به دست یکدیگر لبخند و خنده, خوشحال می دانم که عشق خود را زنده در من و در وایات و خانواده ما همچنان ادامه دارد.

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط andersoncooper (@andersoncooper) on

“من صحبت کردن در مورد من پرستار بچه [گفت:] او را از ترک, که او قصد رفتن به کمک یک دوست و لحظه اندرسون اعلام کرد که من یک دسته از DMs از عقاب گوش رادیو اندی شنوندگان گفت:” صبر کنید … است که خود را پرستار بچه رفت؟’ پاسخ این است که بله این جایی است که من پرستار بچه رفت” کوهن در توضیح نشان می دهد. “ما تا به حال طولانی برنامه ریزی شده این انتقال, اما من قطعا انتظار نداشتند آن را به اتفاق می افتد در طول یک قرنطینه ، بنابراین ما تا به حال واقعا رسیدگی به این دست از یک صفحه به بعد با دقت بسیار اما ما بود و او در حال حاضر با اندرسون و من می دانم که او را خواهی وایات در یک برنامه خواب درست مثل او رو بن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>