و او را خاموش … من فکر می کنم


And-Hes-Off-i-think-1
حسن نیت ارائه میدهد از لورن Postyn

در کمتر از یک ماه پسر من برنامه ریزی شده است به ترک کالج خود را برای سال اول. او کار خود را در دبیرستان و من هیجان زده هستم او به مدرسه پذیرفته شده خود را انتخاب است. پس از پناه در محل با او را برای چهار ماه گذشته من آماده هستم تا برای او به ترک کالج — واقعا. خود را تحریک پذیری و کج خلق پاسخ و شبانه وجود پوشیدن من. آن زمان است. دوستان با کودکان بزرگتر باید بارها و بارها به من یادآوری “در آن زمان آنها را ترک کالج, شما آماده برای ضربه آنها را.” من 99% وجود دارد.

پسر من شده است نگه داشتن خود مشغول چند هفته گذشته با گرفتن چیزهایی که او نیاز دارد برای خوابگاه خود را. او حتی از من خواست با او بروم به هدف خارج شده و حمام و فراتر از آن. پوشش تا قبل از ورود به یک فروشگاه آوردن خود ما ضد عفونی کننده دستمال مرطوب برای پاکسازی دستی و decontaminating خودمان را هنگامی که ما در سمت چپ فروشگاه روزمره ما تبدیل شده است. من دوست دارم که او گنجانده شده من در آمادگی خود را حتی برای درخواست مشاوره در مورد آنچه که او باید در مدرسه. پیشرفت می آید در بیت و قطعات. او نمی accepted my Instagram درخواست منظورم Finsta بنابراین ما باید کمی راه بروید. من به آنچه که من می توانید دریافت کنید.

به عنوان ما shopped من فکر کردم به من سال کالج و شگفت زده در تمام تغییرات. در حال حاضر وجود دارد مبتکرانه محصولات و کیت های است که می تواند ساخته شده, خوابگاه, زندگی بسیار ساده تر زمانی که من دانشجو بودم. من فکر می کنم به دو duffle bags من اختصاص داده شده است. پدر من که مختصری از روی لئامت دادن در ارتش به من آموخت که چگونه به بسته من چیزهای سبک ارتش همه نورد هل دادن کیسه به آن حد قرار دادن همه چیز من متعلق به کسانی که کیسه های. “اگر آن را متناسب نیست شما به آن نیاز نیست.” و آخرین کلمه.

And He's Off ... I Think: Mother and son
حسن نیت ارائه میدهد از لورن Postyn

این ایده که دور از پدر و مادرم زندگی در خود و پیدا کردن که من به عنوان یک فرد مست بود در بیشتر راه بیش از یک! (نوشیدن سن 18 زمانی که من دانشجوی سال اول). دیگر نمی خواهد من بود که پدر و مادرم فکر می کردم و یا شخص وابسته به خواهر و برادر من. من که قرار بود برای تبدیل شدن به شخص من قرار بود بدون تأثیرات خود را. بنابراین وقتی که من نگاه بیش از پسر من خیلی مشتاق به در نهایت سر به کالج و باز کردن اتاق خوابگاه خود را, چگونه می توانم انکار او این فرصت را به انجام همان? چگونه می توانم هیجان زده نمی شود ، من منتظرش بوده ام تمام زندگی من برای پیدا کردن آن جهت که او خواهد رفت. تا به حال است.

همانطور که همه ما دست و پنجه نرم کردن با واقعیت COVID-19 گرفتن بیش از هر بخشی از زندگی ما, من به آمار دکمه مکث و چند تنفس عمیق را قبل از هر گونه تصمیم گیری راش. من به طور کامل آگاه است که ما ممکن است به طور کامل آماده با وجود بهترین برنامه ها و اهداف. این اعداد متناوب افزایش عفونت سردرگم و من به طور مداوم به درخواست خودم “است که آن را هوشمند به میل و علاقه او را به کالج؟” بیشتر من شنیدن در مورد گروه سنی بودن بزرگترین آلوده با “رونا” که بیشتر من می خواهم به نگه داشتن او را در خانه او را استحمام در Purell قرار دادن او را در حباب قرار دادن و نگه داشتن از راه آسیب است تا همه چیز بهتر شود.

پس از پناه در محل برای چهار ماه ما دولت را تجربه کرده است یک چشم انداز مثبت در عفونت. نگرانی بسیار واقعی است. این دانشگاه که او در آن ثبت نام ساخته شده است گام های فوق العاده ای برای آینده ترم به امن و مولد و در پردیس زندگی از سر گرفته خواهد برای خود دانشجو بدن. طرح جامع و آدرس بسیاری از “چه می شود اگر” سناریو. به عنوان من scoured آموز جدید سایت به دنبال جزئیات در مورد “چه ifs” من تعجب اگر هر بچه بودند مشورت در هنگام قرار دادن در این سایت با هم. برداشت من به من می گوید در غیر این صورت.

بدون داشتن کسانی که پاسخ بیشتر سوالات بوجود می آیند و مرا در شب. من فکر نمی کنم من را خواب restfully تا زمانی که فرزند من با خیال راحت به خانه برگشت در پایان ترم. اگر فرزند من می شود “آن؟” آیا آنها اجازه می دهد پدر و مادر برای بازیابی خود بیمار کودک ؟ و اگر او تست مثبت که در حال رفتن به مراقبت از او را اگر او بیش از حد ضعیف است به مراقبت از خود را ؟ من برای پیدا کردن آن بسیار بعید است که ساکن RA خواهد شد در نظر گرفتن بچه من است متوسط, تامین مواد غذایی و یا گرفتن او را به بیمارستان اگر اوضاع بدتر شود.

And He's Off ... I Think: Mother, father and son
حسن نیت ارائه میدهد از لورن Postyn

در حالی که من به طور کامل همه چیز را درک مدرسه متعهد شده است برای اطمینان از ایمنی خود را به دانش آموزان و کارکنان و استادان من تعجب می کنم اگر آن را به اندازه کافی است. مدرسه اجرا کرده است پروتکل های ایمنی دوباره طراحی شده چگونه معلمان آموزش و همچنین تعیین دو خوابگاه برای “exposed” و “مثبت” موارد است. خوشبختانه آنها در حال ارائه یک محل که در آن دانش آموزان می توانند به زمانی که quarantining و سوار کردن بیماری خود را.

به خوبی اجرا برنامه ممکن است در میان واکنش نگران و ناامید پدر و مادر است. همه من می دانم این است که اگر کودک بیمار است با یک مورد شدید از coronavirus من حرکت خواهد کرد آسمان و زمین را به اطمینان حاصل شود که او به خوبی مراقبت گرفته شده است. به عنوان کسی است که همیشه آماده برای “چه ifs” با طرح های احتمالی امید من این است که مقامات کالج فکر همه چیز از جمله چندین مشاوره با مادران نگران.

دیگر پدر و مادر اجازه می دهد خود را از 18 سال به تصمیم سر به کالج ؟ باید آنها را محدود فرزند درگیری های اجتماعی مانند ما داشته باشد ؟ وزن این مرا به شدت.

که آیا من آن را دوست دارم یا نه, من فرزند 18 و در نظر گرفته شده یک فرد بالغ در چشم قانون و مجاز به تصمیم گیری برای خود. او در حال رفتن به کالج در سه هفته. من به این باور که او را هوشمند و تصمیم گیری آگاهانه در مورد زندگی دانشگاهی. من اعتماد که من و همسرم انجام بهترین ما می تواند با توجه به شرایط به راهنمای این مرد جوان را در مسیر درست. او قطعا می داند که خطرات به وضوح می داند که چگونه برای حفظ اجتماعی فاصله (چهار ماه و شمارش) و همدلانه از دیگر مسائل مربوط به سلامت. علاوه بر این من با افتخار می گویند او در نمایشگاه فوق العاده کامل زدايي شیوه های. اگر او قادر به درک شدت از وضعیت پس از آن او نمی تواند رفتن به کالج.

و با آن… او خاموش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>