آنچه درباره استخر پیش ساخته نمی دانید

از استخر های پیش ساخته به دلیل نصب آسان و راحت در هر مکانی میتوانید استفاده کنید بخصوص در ویلاهای شخصی و مناز

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

از استخر های پیش ساخته به دلیل نصب آسان و راحت در هر مکانی میتوانید استفاده کنید بخصوص در ویلاهای شخصی و منازل با حیاط های بزرگ جهت شنا و تفریحات آبی ، و مصارف کشاورزی و صنعتی و جهت آب درمانی ، قابل استفاده در داخل زمین و روی زمین ، و قابل اجراء در زیر زمین منزل یا پارکینگ یا حتی بر روی پشت بام منزل ، با ایمنی بالا و ضمانت نامه شرکت پول اینتکس ، اینگونه استخر های اینتکس تشکیل شده از یک پارچه برزنتی و اتصالات آهنی میباشند که با نصب شدن پایه های استخر بر روی پارچه برزنتی آنها استخر تکمیل و قابل استفاده میباشند ، نصب و راه اندازی آنها در کمتر از 2 ساعت انجام میشود ، و جزو بهترین نوع استخر های پیش ساخته خانگی و … هنگام تعیین محل اجرای استخر، مطمئن شوید که فضای کافی برای نصب لوازم جانبی مانند دوش آبگرم ، تخت های مخصوص، تجهیزات و ابزارهای مورد نیاز وجود دارد. قلعه ساسانی استخر واقع در خاوریترین رخنمون مرودشت محل آخرین مقاومت ایرانیان در برابر حمله اعراب به پارس بود. ژئوممبران در واقع یک ورق ساخته شده از جنس پلیمر و پی وی سی است که به عنوان روکش روی استخرهای خاکی، بتنی یا فلزی کشیده می شود. Th is  po​st has ᠎been w​ri tten wi᠎th the help ​of GSA Co nt᠎ent  Genera​to​r ᠎DE​MO.

بیور اشاره میکند که برخی از سکههای منسوب به مناطق دیگر فارس نیز ممکن است در واقع سکههای استخر باشند. این لشکرکشی نهایی بار دیگر منجر به کشته شدن بسیاری از ساکنان آن شد. در ادامه مطالب ویژگی های این استخر را مطالعه خواهید کرد و ملاحظه خواهید کرد که آیا این استخر، یکی از انتظارات شما هست یا خیر؟ با جانمایی استخر، به دور از درخت، از انرژی خورشید، رایگان استفاده کنید. گروه مهندسین مدرن استخر، طراح و سازنده استخر، با تخصص و تجربه ای بالغ بر سه نسل و پروژه های متعدد اجرا شده در سراسر کشور عزیزمان ایران، برای ارائه مشاوره و خدمات ساخت استخر در خدمت شماست. سپس تیمی از مهندسین برای نقشه برداری استخر، به محل مذکور اعزام می شوند و بعد از آن مهندسین معمار برای لکه گذاری ( فاز صفر) در محل حاضر می شوند. نصب و اجرا در 7 روزاین استخر دارای محل هایی برای نشستن می باشد.

4- خاک حفاری میبایست حداقل یک متر با گودال حفر شده فاصله داشته باشد تا در روند نصب مشکلی بوجود نیاورد. اما مراحل ساخت استخر، شامل اول: مشخص کردن مکان احداث، جانمایی و مکان یابی، دوم: مرحله طراحی نقشه کشی و پلن آن میباشد، سوم: مرحله حفاری و گودبرداری، چهارم: تسطیح خاک، پنجم: آرماتوربندی، ششم: لوله کشی، هفتم:سیم کشی، هشتم: بتن ریزی و عایقکاری، نهم: سرامیک کاری استخر و دهم: نصب سیستمهای استخر میباشد که در ادامه به تفصیل به آنها می پردازیم. زیر سازی کاملا ساده از ویژگی های این طرح می باشد به صورتی که در زمین مسطح یک حلقه از جنس بلوک به اندازه قطر استخر ایجاد شده و فضای داخل حلقه را توسط سیمان جهت شیب بندی و نصب لوله خروجی پر میکنیم. گودبرداری، پر کردن فضای اطراف استخر با ماسه بادی، اجرای تاسیسات استخر و در نهایت پیاده سازی زیبا سازی ها از جمله کارهایی است که در اجرای استخرهای پیش ساخته توکار انجام می شود. تکمیل پرکردن محلهای شیب معکوس و لبه ها با دوغاب سیمان در هنگام پر کردن با مخلوط، در محلهای مانند زیر پلهها و یا زیر لبهها که به صورت کنسول و دارای شیب معکوس میباشد، تعدادی شلنگ پلی اتیلنی 0.5 اینچ مطابق شکل زیر نصب گردد. Th᠎is h as ​been gen᠎erated by GSA Content Gener᠎ator D emoversion .

استخر های فایبرگلاس برای ویلا های بزرگ بیشتر ورد استفاده قرار ی گیرند تا برای جا به جایی استخر مشکلی ایجاد نشود .پس از زیرسازی اولیه و انتخاب ابعاد و طرح , استخر فایبرگلاس سریعا و با سهولت نصب شده و قابل استفاده خواهد بود. این شهر در زمان شاهنشاهی ساسانیان (۲۲۴-۶۵۱ میلادی) به اوج شکوفایی خود رسید و زادگاه خاندان ساسان بود. استخر از سال ۲۲۴ تا ۲۲۶ میلادی برای مدت کوتاهی به عنوان نخستین پایتخت شاهنشاهی ساسانیان و سپس به عنوان شهر اصلی و مرکز مذهبی استان پارس ساسانی فعالیت کرد. مشکلاتی همچون تحریم ها ، واردات کم محصول ، قیمت بالای استخرهای اینتکس و همچنین معایبی چون غیر قابل ترمیم بودن و عدم پشتیبانی و گارانتی و خدمات پس از فروش .. باعث شد مراحل تحقیق و ساخت این استخرها را اغاز نماییم و در مدت زمان کوتاه خط تولید استخرهای ایرتکس را راه اندازی نماییم. همانطور که در ویدئو بالا بخشی از کارهای اجرایی آن به تصویر کشیده شد، مدت زمان ساختن استخر، معمولا 8 تا 12 هفته طول می کشد. کیفیت و برند مصالح مورد استفاده مانند سرامیک و سنگهای به کار رفته، مکان احداث استخر، به عنوان مثال استخر روی پشت بام، به دلیل سازه خاصی که دارد، طراحی و محاسبات پیچیده آن نیاز به دانش و تجربه نیروی متخصص دارد، دارای هزینه بالاتری است، می توانید برای برآورد هزینه و قیمت ساخت استخر مورد نظرتان با کارشناسان ما تماس بگیرید.

آخرین مطالب