‘مقعد, کرم,’ هستند (مسری) چیز—کریستن بل می توانید بررسی


kristen-bell-anal-worms-1
Netflix/Youtube

2020 شده است یک درمان واقعی اما ما بسیار به دنبال به جلو به. بیکاری مداوم نژادپرستی و تعصب در برابر به حاشیه رانده شده مردمی مدرسه در منزل در پاییز به دلیل COVID و علم منکران چه خواهد شد مطمئنا یک آشغال آتش از یک سال انتخابات و استرس است. چه بوق زدن!

اما پس از آن وجود دارد کسانی که اب زیر کاه شگفتی است که ما فقط نمی بینم آینده که واقعا چیزهایی ادویه تا مانند قتل اورلئانز و گرد و غبار. و اگر شما خوش شانس به آن را در خود را “سال 2020 است گه” یکنوع بازی شبیه لوتو کارت کرمک می تواند شما را به یک برنده.

کرمک, از شما بپرسم ؟ بله, همچنین شناخته شده به عنوان لب به لب, کرم کون کرم ها یا سوراخ مقعد انگل. من در مورد شما نمی دانم, اما آخرین چیزی که من باید اصرار به کشیدن الاغ من در سراسر فرش برای برآوردن خارش ، کرمک در واقع بسیار معمول است نه تبعیض بین نژاد یا جنسیت یا اجتماعی و اقتصادی پس زمینه و فوق العاده ناخالص: فقط بخواهید کریستن بل.

هنگامی که زنگ در به Joel McHale نشان می دهد با Joel McHale او معمولی کاهش یافته است که او به تازگی “مقعد کرم ها.” زمانی که McHale پرسید:—با ترور—اگر آنها صدمه دیده است, زنگ, گفت:, “هیچ, اما آن را بسیار خارش دار است. من در اینجا به بحث در مورد کرمک, اما من خواهد شد. پنجاه درصد از مردم بیش از 15 نمی تجربه علائم است که با خارش. بچه ها خود را دریافت کنید آنها را به خاطر آنها قرار دادن دست خود را در دهان خود و آنها تخم.” Barf. دختر او را برداشت تا pinworm عفونت از مرکز مهد کودک و بل به حال بدبختی به هم فوق العاده مسری کابوس.

با توجه به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از یک pinworm کوچک, نازک, سفید, کرم است که در داخل زندگی می کند انسان کولون و رکتوم است. کرمک تقریبا نیم اینچ طولانی و انجام بهترین کار خود را در شب. “در حالی که یک فرد آلوده خواب زن کرمک ترک روده از طریق مقعد و سپرده تخم مرغ های خود را در پوست اطراف آن است.” این به ارمغان می آورد معنای جدید به در حالی که شما خواب بودند زیرا هنگامی که شما بیدار شما باید یک دسته جدید از تخم مرغ خود را در مقعد. درست مانند کریسمس ،

یک pinworm عفونت شايع در کودکان به ویژه کودکان پیش دبستانی و دبستانی. آن را غیر معمول نیست برای مراکز مهد کودک و پیش دبستانی به شیوع کرمک است. و نه آن را غیر معمول نیست برای پدر و مادر و خواهر و برادر و یا هر کس دیگری در خانه نیز قرارداد کرمک هنگامی که یک فرد آلوده شده است.

به عنوان بل با اشاره به عفونت ممکن است گسترش از طریق مقعد به دهان انتقال. پیشنهاد من این نیست که کودکان و یا بزرگسالان در حال غذا خوردن خود را گه در هدف; من نشان می دهد که کودکان و نوجوانان نیاز به نگه داشتن دست خود را از شلوار خود را و دهان خود را و استفاده از آب و صابون در حالی که آنها افزایش تعداد بار آنها شستن دست های خود را در یک روز به خصوص قبل از غذا خوردن. آیا بهتر کودکان و نوجوانان. زیرا هنگامی که شما فرو کردن تخم مرغ از سطوح آلوده انگشتان و ناخن شامل شما را تبدیل به افتخار میزبان کرمک است. کرمک که تخم خود را در سوراخ.

چند ساعت پس از تودرتو در مقعد, تخم مرغ تبدیل به عفونت زا. اگر آنها را ترک شکلات ستاره دریایی و راه خود را به لباس یا ملافه یا هر, واقعا, آنها می توانند اقامت عفونی برای 2-3 هفته. آه و تخم مرغ به اندازه کافی کوچک به برنامه به طوری که آنها نیز می تواند مصرف شود در حالی که تنفس. من شرط می بندم شما از صفر مشکل با پوشیدن ماسک در حال حاضر ،

Midsection Of Woman Holding Toilet Paper While Standing In Bathroom
Srinrat Wuttichaikitcharoen/EyeEm/گتی

خوبشما می گویند! بنابراین من یا بچه ها, فرو کردن چند باگ. چه معامله بزرگ است ؟ معامله بزرگ است که خود را احمق است برای رفتن به تحریک و خارش و شما را وادار به شستن ملافه ورق و هر چیز دیگری شما را در تماس با آمده هر روز به مدت سه هفته به کشتن تمام عفونی تخم مرغ است. شما نیز لذت بردن از بیش از حد دارو و تمایلی به رفتن به داروخانه به انتخاب گفت: پزشکی. نه که شما باید احساس شرم; کرمک سه برابر شایع تر از شپش است. دوستان عزیز من نمی می توانید انتخاب کنید که بدتر هم خواهد شد.

Caila در حال حاضر یک مادر خودش را به یاد زمانی که او کرمک هنگامی که او هشت. او آنها را سه بار در سه ماه. “مادر من استفاده می شود به آنها تماس بگیرید ‘itchies’ به طوری که من نمی دمدمی مزاجی وقتی شنیدن که آنها واقعا کرم ها. او حتی تا به حال برای مخفی کردن کادر پزشکي که تا به حال کلمه “کرمک” در پررنگ چاپ بنابراین من نمی خواهد پیدا کردن آنچه که آنها در واقع شدند” Caila می گوید ترسناک مامان. او یک بچه هوشمند, اگر چه, و متوجه شدم که او تا به حال کرم ها در سوراخ مقعد او. “این افتضاح و شرم آور است.”

کلی مادر دو مظنون به یکی از فرزندان او تا به حال کرمک بنابراین او آنچه در همه پدر و مادر ثبت نام را انجام دهید: او مخفیانه به اتاق بچه ها بعد از او به خواب رفت و تابیده از یک چراغ قوه به خود ، کلی می گوید مامان ترسناک “من را دیده اند, کرم خزنده بچه من باشد. هیچ چیز وجود دارد که در مقایسه با آن تجربه است.” این تجربه من در درست داشتن هرگز. آنها همچنین در زمان بیش از داروهای ضد و شسته ورق, لباس های خود را و سپس حوله هر روز صبح برای چند هفته. که برای تلفن های موبایل تقریبا به عنوان بد به عنوان داشتن یک خارش مدفوع سوراخ.

راه دیگری برای تایید pinworm عفونت است به “نوار تست.” بله, این است که دقیقا آنچه در آن مانند تلفن های موبایل. پس از بیدار شدن و قبل از رفتن به حمام یا دوش گرفتن, CDC نشان می دهد قرار دادن این مهم کنار نوار روشن به پوست اطراف مقعد. کشیده نمونه می توان نگاه کرد در زیر میکروسکوپ برای تعیین اگر وجود دارد pinworm تخم مرغ در حال حاضر. آمده برای کرمک, ماندن, برای, برزیلی, موم چیزی است که من همیشه می گویم.

یادگیری همه از این به من همدردی خارش و انگیزه برای شستن دست های من بیشتر است. من هم نیاز به خرید از فرزندان من چون بچه اگر من رفتن به مقابله با این. من زخم خورده قدیمی ترین من که در حال حاضر در دست شویی گشت به نگه داشتن خواهر و برادر خود را در خط. من در اتاق دیگری اما من شنیده ام او را صدای خش خش در برادر او که تا به حال فقط با استفاده از حمام “شستن دست های خود را! آیا شما می خواهید همه ما به کرمک?!” او همچنین اصرار بر داشتن ناخن های خود را کوتاه.

من هیچ تاسف در مورد کابوس من ممکن است باعث شود و اگر بچه ها من همین حالا تمرین مناسب بهداشت من را مجبور به پیدا کردن چند عکس به تقویت چقدر هیچ یک از ما می خواهند “itchies.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>