فوق العاده نادر 2016 Jaguar F-Type Project 7 است برای Grabs. در eBay.

جدی خودکار علاقمندان می دانید که هنگامی که می خواهید برای اضافه کردن یک وسیله نقلیه خاص به مجموعه خود را عمده خانه های حراج مانند RM Sotheby, Barrett-Jackson و Gooding & Company معمولا بهترین شرط است. اما گاهی اوقات نادر وسایل نقلیه را می توان در بعید ترین مکان هایی مانند eBay که فقط اتفاق می افتد به ارائه بسیار نادر 2016 Jaguar F-Type Project 7.

این دندانه دار کردن است که یکی از تنها 250 نمونه از محدود نسخه F-Type است که تا کنون ساخته شده است و تنها 50 نفر از آنها ساخته شده راه خود را به ما. در حالی که بیش از اندازه کافی به نوبه خود جمع سران این مدل نیز در شرایط عالی فقط بالغ بر 481 کیلومتر پس از ترک کارخانه.

اما به نادر به عنوان آن ممکن است از F-Type Project 7 نیز یک ماشین ورزشی است. این نوع منحصر به فرد طراحی شده به مناسبت, مسابقه, موفقیت خودروساز C – D-نوع ماشین ها در ’50s و 60s با توجه به Road & Track. در حالی که بدن از یخبندان سفید وسیله نقلیه کاملا مدرن و ویژگی های آن دوره-مناسب مسابقه ماشین-سبک رد و بدل است که ویژگی های یک جلو نوار سمت gumballs و عقب decklid مانند یک D-نوع. حتی نام آن به معنای به عنوان یک جشن شرکت بر روی آهنگ شکوه با اشاره به جگوار هفت لومان برنده در دوران.

2016 Jaguar F-Type Project 7

2016 Jaguar F-Type Project 7 eBay

اما خیلی بیشتر به F-Type Project 7 از برخی از لوازم آرایشی و بهداشتی شعله ور شدن. ماشین ویژگی های همان عظیم 5.0 لیتری سوپر V8 که در F-نوع SVR. جفت به هشت سرعت گیربکس اتوماتیک پر زور موتور قادر است از گردونه خارج 575 اسب و 516 پوند فوت از پیچ و تاب. قدرت ترجمه به سرعت به عقب-محور عقب خودرو می تواند از رفتن از 0-60 مایل در ساعت در تنها 3.8 ثانیه و رسیدن به سرعت بالای 186 مایل در ساعت. دیگر ویژگی های فریبنده شامل یک عملکرد تنظیم سیستم تعلیق یک فعال تغییر سیستم اگزوز و کربن سرامیک ماتریس سیستم ترمز.

اگر F-Type Project 7 گرفتار چشم خود را شما در شانس هستید. هنوز پنج روز قبل از مزایده به پایان می رسد. همانطور که از نوشتن این خودرو است که فروخته شده توسط پریمو کلاسیک بین المللی در فلوریدا است تا $70,100 هر چند ثبت نشده و رزرو هنوز به ملاقات کرد. در حالی که شما می توانید مردانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>