نامه ای سرگشاده به مردم ما به طور بالقوه در معرض COVID-19


covid-walk-of-shame-1
کلاوس Vedfelt/گتی

عزیز Newish مادر من می خواهم به دانستن بهتر…

دختر من بود در معرض COVID-19 در کمپ تابستانی در هفته گذشته. که روز جمعه و پس از او تا به حال شده است در اطراف آلوده camper خوردن ناهار و بازی لگو در محدوده نزدیک به پنج روز ملاقات ما شما و دختر خود را در یک زمین بازی در فضای باز برای playdate. ما صحبت در مورد ما ما شغل و اهداف ما است. ما به تماشای بچه های ما به یکدیگر و تخم یک برنامه در نشنيده فر داغ که در جنوب لوئیزیانا تابستان برای بازدید از چلپ چلوپ پد بعدی (اگر آن را بسته به دلیل COVID). من متاسفم که دختر من قرار گرفتن در معرض قرار می دهد دختر خود را و شما در خطر است. من احساس می کنم مثل یک گه مامان. بله دختر من خوب است اما من شما را نگه دارید ارسال شده است. شما مرا به خاطر ارسال شده بیش از حد. بله من سعی می کنم به احساس گناه حتی اگر من انجام دهد. با تشکر از شما برای گفتن که. خیلی ممنون از شما برای درک خود را جدید ، من می خواهم به شما می دانید بهتر است. بیایید در تماس باشید.

عزیز مامان از یک سال است که مانند یک روح خواهر من شناخته شده برای سنین…

دختر من بود در معرض COVID-19 در کمپ تابستانی در هفته گذشته. که روز شنبه و پس از او زد در اطراف screeching در لذت میان بالا عمل Nerf جنگ با آلوده camper برای پنج روز ملاقات ما شما و خانواده خود را در یک پارک محلی برای اجتماعی فاصله گرفتن با هم در فروزان جنوبی گرما. ما به تن ما ماسک در تمام زمانها. ما باید به یاد بچه های ما حداقل بیست بار به “جلو و ماسک خود را,” “قرار دادن ماسک خود را به عقب بر لطفا” و “دور برگشت یک بیت” از هر یک از دیگر. ما شوخی است که این کار باید چه مدرسه در حال رفتن به می خواهم در پاییز (اگر آن را بسته به دلیل COVID-19). ما را تماشا می کردند که بچه های ما به یک نمایش-توقف اجرای “سیندرلا” در خلوت, هوای آزاد, سالن آمفی تئاتر است. ما کف هیجان برای آنها دوست داشتنی است که پس از چهار ماه از قرنطینه آنها در نهایت به عقب با هم.

من احساس می کنم مثل یک گه مامان. با تشکر از شما برای اطمینان من است که من نباید احساس می کنید که راه. من هنوز هم انجام دهید. با تشکر از شما برای من گفتن شما بسیار نگران است زیرا ما “به دقت” را به عنوان اگر این بحث در مورد اینکه آیا یا نه وجود دارد امن ، با تشکر از شما برای درخواست چگونه دختر من در حال انجام است و من خوشحالم که بچه های خود را به نظر می رسد خوب در حال حاضر. بیایید یکدیگر نگه دارید ارسال شده است. من خیلی خوشحالم که شما یافت, Soul Sister.

عزیز مامان من تا به حال برای سال که من همیشه فکر می کردم می فهمم…

دختر من بود در معرض COVID-19 در کمپ تابستانی برنامه هفته گذشته است. دو روز بعد دختر من تا به حال راه اندازی شد خودش بالا و پایین DIY لغزش و اسلاید برای سنین بعدی به آلوده فرزند او تا به حال شده است در اطراف برای پنج روز ملاقات ما شما و دختر خود را در ساحل. ما ساخته شده آن را یک شگفتی به عنوان دختر خود تبدیل شد و هشت روز بعد و آن را به حال شده است بیش از حد طولانی پس از این دختران گذشته به حال دیده می شود هر یک از دیگر. ما فکر ساحل خواهد بود نسبتا امن هوای تفرج در خورشید است. ما می خواستیم را به تصرف خود فقط یک نگاه اجمالی کمی از آنچه عادی تابستان احساس ما تنها فرزندان گره تنگ, از پیش دبستانی, بازی سردستی و بدون وزن یک بیماری همه گیر بلندی. من نمی دانستم دختر من در معرض شده بود. اگر من ما نمی آیند. من متاسفم که این را در شما. من متاسفم به شما گفتن این. من می دانم که شما یک پدر و مادر تنها. من می دانم که شما باید به کار و که آن را سخت به انجام است که با هیچ مناسب مهد کودک. من می دانم که وزن این به ارمغان می آورد بر شما. من امیدوارم که شما را در درک و من امیدوارم که شما می دانید من می توانم همه چیز از طرف شما. پاسخ خود را در حال کوتاه و مختصر. من می توانم به شما بگویم که عصبانی هستید. من امیدوارم که شما می توانید من را ببخش برای قرار دادن کودک خود را در معرض خطر. اما لطفا به یاد داشته باشید ، معدن است نیز در معرض خطر بیش از حد. من فکر کردم شما می خواهم به درک. من امیدوارم که ما هنوز هم می تواند دوستان شما.

عزیز کمپ تابستانی مدیر اردوگاه ما واقعا نیاز به آن را از طریق این غمگین تابستان…

Woman balancing on columns amidst coronavirus
کلاوس Vedfelt/گتی

با تشکر از شما برای بودن و شفاف در مورد یک camper مبتلا COVID-19. ممنون میشم بودن آینده و اجازه دادن به همه ما پدر و مادر می دانم. من کشیدن فرزند من در خارج از اردوگاه و ما قصد داریم به طور داوطلبانه خود شده است. من باید مطمئن شوید که او نمی نشانه توسعه. من باید به آنچه که مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها گفتن همه ما را به انجام اگر ما فکر می کنم ما در معرض شده است. او ممکن است پس از 14 روز دوره انتظار است و ما در روشن. هر چند من مطمئن هستم که من راحت خواهد بود ارسال او با عفونت اعداد رو به افزایش … دوباره. در هر صورت من درک می کنم این ورزشگاه است و امرار معاش خود را و آن را فقط به یک اردوگاه تابستانی. شما در خدمت جامعه است. شما نمی توانید شما فقط می تواند شامل. من درک می کنم شما در حال انجام بهترین خود را برای پاکسازی و نگه داشتن بچه ها امن است. من اصلا تقصیر شما.

عزیز کارفرما از کار من آغاز شده است و دوست دارم و می خواهید برای همیشه انجام بهترین کار من در…

من متاسفم برای از دست رفته من مهلت امروز. دختر من بود در معرض COVID-19 در کمپ تابستانی برنامه هفته گذشته و من در برخورد با عواقب آن است. من انرژی روانی رفته با توجه به چیزهایی مانند “باید ما همه باید تست در حال حاضر و یا منتظر علائم؟” “چه کسی ما را ببینید که به تازگی من نیاز به اطلاع؟” “آیا فرزند من باید یک تب, چرا که او به نظر می رسد اجرا کردن ؟” و “است که توده احساس من در گلو من COVID?” من سعی کنید و گرفتن این شب اما بعد که اتفاق نمی افتد چون من خسته از غم و اندوه روانی از روز است. من تازه فردا و در ساعت 5 به جلو در همه چیز. اما من احساس می کنم من باید به شما اجازه می دانم که دختر من خواهد بود چون در طول روز به من نگه داشتن او را از اردوگاه به خود شده است. لطفا می دانم که این را منحرف نمی کند و من از گرفتن کار انجام می شود. من درک شما قدردانی و بله, من می توانم در دسترس خواهد بود که برای زوم تماس در 2. با تشکر دوباره. من واقعا نیاز به این کار و من انجام بهترین من.

عزیز شوهر من در ترانشه از COVID-19 والدین با…

چه باید کرد در این مورد ؟ باید همه ما تست شده یا ما باید منتظر علائم ؟ باید من و شما قرنطینه بیش از حد ؟ او خواهد بود OK ؟ من باید احساس بد برای قرار دادن او در یک اردوگاه تابستانی? چرا من احساس می کنم مثل یک گه مامان ؟ من می خواستم او را به یک بازی سرگرم کننده تابستان; امن, اما سرگرم کننده در تابستان. و از آنجا که ما در فاز 2, من فکر کردم این امر می تواند خوب است. ما تنها نیاز کودک به اطراف دیگر بچه ها و اردوگاه در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی. نگاه کنید که چگونه خوشحال او نسبت به گیر بودن در خانه به تنهایی در قرنطینه. من نگران هستم که نه تنها بر سلامت جسمانی بلکه سلامت روانی ، اردوگاه بزرگ بوده است برای او. او بسیار خوشحال بچه. در حال حاضر ما را که دور. من نمی دانم چه باید بکنید. من از دست دادن حس بویایی? من شنیدن این که یک نشانه است. شما هستند ؟ بیایید شام.

دختر عزیز است که در معرض COVID-19…

شما نمی توانید به بازگشت به اردوگاه. شما باید به ماندن در خانه به مدت دو هفته. کسی که می شناسید است COVID. من می دانم که این باعث می شود شما ناراحت است. من درک می کنم که شما “نفرت این تابستان” و شما “همیشه نفرت تابستان برای بقیه عمر خود را.” من بیش از حد. و من امیدوارم که ما در تابستان آینده بهتر است.

شما اول ابتدایی سال بود که به طور ناگهانی قطع به این دلیل نامرئی ویروس جهان در حال مبارزه با بیش از در حال حاضر. آیا واقعی است ؟ است که آن را جعل? آیا ماسک کار می کند ؟ ما در حال شنیدن آن همه است. خود را هفت سال از تابستان است فقط با روشنایی ضعیف تابیدن از آنچه در آن قرار بود. و برای که من متاسفم.

برای چهار ماه ما صرف در خانه پدر شما و من فقط با دوستان خود را در اطراف. من می دانم که شما به تنهایی. من می دانم که شما عصبانی بودند. من می دانم که شما را درک نمی کنند. زوم و FaceTime نمی, و نمی, آن را قطع.

من نمی خواهید به بازگشت به قرنطینه اما من باید مطمئن شوید که شما خوب در حال حاضر است که شما شده است در معرض. من هرگز زندگی می کردند از طریق یک بیماری همه گیر بنابراین من واقعا نمی دانم چه باید بکنید. مقدار زیادی وجود دارد من نمی دانم. اما من نمی دانم که من در تلاش برای انجام بهترین من و این چیزی است که واقعا هوشمند پزشکان به ما گفتن ما نیاز به انجام است. من نمی خواهم شما را به ترس از بیمار شدن. به من اجازه انجام هیچ گونه نگرانی برای دو نفر از ما. لطفا گریه نکن. به من بگویید که چگونه گلو خود را احساس می کند. اجازه دهید من احساس سر خود را. اجازه دهید چیزی را به ذهن ما از این.

من شما را دوست دارم بچه. من می خواهم برای محافظت از شما. شما زندگی من است.

عزیز خسته من است که فقط در تلاش برای انجام بهترین خود را در جهان از عدم قطعیت…

دختر خود را در معرض COVID-19 هفته گذشته در اردوگاه تابستانی. این…این است که برخورد با خرید اینترنتی. شما نمی گه مامان. شما در حال انجام بهترین خود را. و که همه شما می توانید انجام دهید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>