یک مقام رسمی ‘دوستان’ کتاب آشپزی است که در آینده این سقوط


official-friends-cookbook
NBC, Simon & Schuster

این که آیا شما یک جان سخت دوستان فن یا نه, شما به احتمال زیاد هنوز هم به وضوح به یاد داشته باشید فصل 6 قسمت 9 با عنوان “The One Where Ross کردم بالا است.” شما می دانید که یکی از: که در آن راشل سبز ساخته شده انگلیسی بازیچه — با گوشت گاو. ما هنوز هم می تواند بشنود راس جیغ “آن را مانند طعم ، پس از مزه کردن آن است. در بیش از 20 سال(!) از آنجا که قسمت پخش کرده اند و به جرأت تکرار راشل نسخه دسر مباهات لایه ladyfingers جام جم, کاستارد, تمشک, موز قطعه قطعه خامه و — البته — گوشت گاو سرخ کرده با نخود و پیاز. اما در حال حاضر ما می توانید تمام سعی ما در ساخت املاک , دستور العمل, تشکر رسمی , دوستان, آشپزی مجموعه منتشر شود این سقوط.

Giphy

نوشته شده توسط آماندا یی دوستان: رسمی کتاب آشپزی شامل بیش از 70 دستور العمل های الهام گرفته نشان می دهد از جمله راس’ شکرگزاری باقی ساندویچ (“شما-شما-شما من را خوردند ساندویچ ؟ من ساندویچ؟!”) و قمر را مادر بزرگ “نستله تولوز” کوکی دستور غذا (“شما آمریکایی ها همیشه قصاب زبان فرانسه!”).

Gfycat

برای خرید در دسترس در سپتامبر. 22 که اتفاق می افتد به بعد از دوستان‘ 26th, سالگرد, کتاب آشپزی است که در حال حاضر در دسترس برای قبل از سفارش در آمازون برای $29.99.

آمازون

به طور جدی هر چند, کوه در می رم از طریق این کتاب است که در واقع مانند یک راه تعاملی از reliving برخی از دوستان نمادین ترین قسمت در آشپزخانه خود را. از مونیکا Friendsgiving جشن به چندلر “پنیر: این شیر که شما جویدن!”, شما می توانید همه چیز را از غذا و نوشیدنی به دوره های اصلی و دسر, هر یک به یک بسیار خاص دوستان حاضر است. حتی یک دستور اختصاص داده شده است که یک قسمت که در آن جوی نمی توانم استرس به اندازه کافی است که او هرگز تا به حال سهام مواد غذایی خود را. این دستور را به نام شما — شما آن را حدس زده — فقط برای Joey سیب زمینی سرخ کرده, هیئت مدیره متشکل از سه نوع متفاوت از سیب زمینی سرخ کرده و سه شیب گزینه های.

Imgur

“کامل با … زیبا و پر رنگ, عکاسی, این دختر جذاب آشپزی است که هر دو مفید و همراه برای آشپز خانه و سرگرم کننده ادای احترام به نشان می دهد که همیشه وجود دارد برای شما” کتاب شرح متحده است.

این دستور باید نقطه در بیش از حد. یی نه تنها دارای تجربه ی گسترده پخت و پز در تحسین در کالیفرنیا و کرون رستوران, اما او همچنین دارای تجربه عامل مبتنی بر جامعه supper club به نام پنج & سکه. نه تنها که, یی دستیار بود و sous chef به جیمز ریش برنده جایزه آشپز برایانت تری. به عبارت دیگر او یک آشپزی ،

دوستان: رسمی Cookbook انتشار اطلاعیه به شرح زیر خبری که دوستان راه اندازی مجدد به تعویق افتاد با توجه به کروناویروس و HBO Max دوستان مراسم به احتمال زیاد هوا در پاییز.

“در ابتدا ما فکر کردیم که نشان می دهد به تعویق خواهد افتاد برای یک یا دو ماه در ترین و در حال حاضر به نظر می رسد مانند آن را به مراتب طولانی تر از آن” باب ” Greenblatt, WarnerMedia سرگرمی و مستقیم به مصرف کننده رئیس گفت: تنوع. “ما در حال برگزاری برای اینکه قادر به دریافت این ویژه انجام می شود امیدوارم تا پایان تابستان اگر ستاره چین و امیدوارم که ما می تواند به تولید.”

هر زمان که فوق العاده اتفاق می افتد ما می شود وجود دارد برای آنها — و مشتاقانه در انتظار ما دوستان کتاب آشپزی در پست الکترونیکی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im