یک متخصص پاسخ در Remdesivir این دارو سریع ردیابی توسط FDA به طور بالقوه در درمان COVID-19


Remdesivir-1
اولریش PERREY/گتی

در تاریخ 1 مه سال 2020 غذا و داروی آمریکا (FDA) صادر اضطراری با استفاده از مجوز برای remdesivir برای درمان COVID-19 در بزرگسالان و کودکان بستری شده با موارد شدید. من این اخبار را با یک نوع شادی و سرخوشی. این احساس مانند یک جهش بزرگ در مسیر درست است.

از آن پس متوجه شدم من سرخوشی ممکن است کمی دریا—تماس با آن یک مورد از نابینایان امید خیس در یک دوز زیادی از کابین تب. اما داروی ضد ویروس تولید شده توسط Gilead Sciences, Inc. (بله اگر مغز خود را به ضرب گلوله مستقیم به کنیز داستان شما تنها نیستید) امیدوار کننده است و این یک گام در مسیر درست است. و وقتی که می آید به COVID-19 ما باید تمام این مراحل را در مسیر درست ما می توانید دریافت کنید.

مامان ترسناک صحبت با دکتر کتی Passaretti که در خدمت به عنوان مدیر پزشکی پیشگیری از عفونت برای CMC و حضور در دانشکده پزشک در بخش طب داخلی به دست آوردن درک بهتر از remdesivir و همچنین به درک آخرین اطلاعات در مورد گونه های مختلف از رمان coronavirus.

آنچه Remdesivir?

Remdesivir است داروهای ضد ویروسی است که اداره از طریق تزریق. تابع آن است که برای حفظ این ویروس از تکرار و امیدوارم به بیمار کمک کند تا بهتر و سریع تر است.

که Remdesivir Fیا ؟

One vial of the drug Remdesivir lies during a press conference about the start of a study with the Ebola drug Remdesivir in particularly severely ill patients at the University Hospital Eppendorf (UKE) in Hamburg, northern Germany on April 8, 2020, amidst the new coronavirus COVID-19 pandemic.
یک ویال از این دارو Remdesivir نهفته در یک کنفرانس مطبوعاتی در مورد شروع یک مطالعه با ابولا مواد مخدر Remdesivir در خصوص به شدت بیمار بیماران در بیمارستان دانشگاه Eppendorf (UKE) در شهر هامبورگ در شمال آلمان در تاریخ 8 آوریل سال 2020 میان کروناویروس جدید COVID-19 بیماری همه گیر. اولریش PERREY/گتی

همانطور که از نوشتن این remdesivir اضطراری با استفاده از مجوز تنها برای در بیمارستان بستری موارد شدید COVID-19. در تئوری به نظر می رسد که روشنی. در عمل, پزشکان مورد نیاز به تصمیم گیری در یک مورد به مورد و بر اساس که برای تعیین بیماران دریافت خواهد کرد remdesivir با توجه به در دسترس بودن مواد مخدر است. (دکتر Passaretti به ذکر است که اکثر پزشکان برای درمان بیماران مبتلا به مواد مخدر, اگر آنها آن را به حال و جلعاد در حال حاضر با تولید کنندگان دیگر به شکل از چگونه برای افزایش تولید برای دیدار با تقاضا پیش بینی.)

دکتر Passaretti بیمارستان سیستم دریافت یک انبار دارو تحت اضطراری با استفاده از مجوز و به طور فعال با استفاده از این دارو در بیماران است. یک تیم از کارشناسان به بررسی عواملی مانند اکسیژن نیاز دارد و سطح بار ویروسی و سپس تعیین مورد به مورد و بر اساس آن بیماران آنها معتقدند به احتمال زیاد به پاسخ خوبی به مواد مخدر و همیشه روشن نیست که آن ممکن است. بیمارستان ها هنوز در حال یادگیری است که مزایای بسیاری از داروی ضد ویروسی و دکتر Passaretti گفت او شده است “جای تعجب است که آن را کمک می کند و کسی که آن را نمی کند.”

این یک حقیقت است که به نظر می رسد در حال ظهور تا کنون است که این مهم برای دریافت این دارو در اوایل عفونت چرخه به جای بعد.

محققان همچنین در حال حاضر مشغول به تحصیل مزایای remdesivir در حد متوسط بستری موارد است.

است Remdesivir یک درمان ؟

متاسفانه هیچ. Remdesivir یک درمان امیدوار کننده اما نه یک “حذفی” در سخنان دکتر Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی.

مطالعات نشان داده اند که remdesivir کوتاه زمان برای بازیابی از 15 روز در بیمارانی که دارونما دریافت کردند به 11 روز در بیمارانی که با دریافت این اورژانس با استفاده از درمان است. با این حال میزان مرگ و میر در بین گروه دارونما و remdesivir گروه از نظر آماری معنیدار نبود.

بله امیدوار به دلیل remdesivir اثبات شده است که این ویروس می تواند مسدود شود اما هنوز درمان معجزه من امیدوار بودم که خبر اول را شکست.

چه عوارض جانبی Remdesivir?

Gilead Sciences headquarters sign is seen in Foster City, California on April 30, 2020. - Gilead Science's remdesivir, one of the most highly anticipated drugs being tested against the new coronavirus, showed positive results in a large-scale US government trial, the company said on April 29, 2020
Gilead Sciences ستاد ثبت نام در فوستر سیتی کالیفرنیا در 30 آوریل سال 2020 است. – جلعاد علم را remdesivir یکی از مهمترین و بسیار پیش بینی مواد مخدر در حال آزمایش در برابر کروناویروس جدید نشان داد نتایج مثبت در مقیاس بزرگ دولت آمریکا محاکمه این شرکت گفت: در 29 آوریل سال 2020 است. جاش EDELSOnN/گتی

Remdesivir ممکن است باعث فشار خون, تهوع, استفراغ تعریق و لرز در طی تزریق. آن را نیز ممکن است باعث افزایش سطح آنزیم های کبدی و دکتر Passaretti خواست احتیاط در درمان یک بیمار با remdesivir که در حال حاضر اختلال عملکرد کبد.

دکتر Passaretti اشاره کرد که او و تیم او بودند در یادگیری به عنوان آنها بروید (به عنوان به نظر می رسد در مورد هر جنبه ای از این ویروس) وقتی که می آید به عوارض جانبی. بیشتر آنها استفاده از دارو و یادگیری در مورد عوارض جانبی آن بیشتر مطلع هر یک پس از آن تصمیم گیری خواهد شد.

گام بعدی برای Remdesivir?

هیجان انگیز مشارکت. (یا که کور من امیدوارم که خیس در یک دوز زیادی از cabin fever پرورش زشت خود را دوباره.)

محققان در حال حاضر در حال انجام یک محاکمه به دنبال در remdesivir در ترکیب با سیستم ایمنی عوامل آرام بخش. امید است که این ترکیب می تواند موثر تر از داروهای ضد ویروس به تنهایی دلیل در بسیاری از موارد شدید فرد پاسخ ایمنی می تواند به عنوان آسیب رساندن به یک ویروس خود را.

دکتر Aneesh مهتا رهبری محقق موسسه ملی بهداشت آزمایشی در دانشگاه اموری توضیح داد: این رویکرد به سلامت. او گفت: “چه remdesivir در اینجا می کند متوقف می شود جرقه و ایمنی مدولاتور امیدوارم با قرار دادن خاک بر روی آتش قرار داده و آن را. یک-دو پانچ.”

است COVID-19 جهش?

بله اما این دلیلی برای وحشت. ویروس های تنفسی جهش و در این رابطه COVID-19 نیست پرت. به گفته دکتر Passaretti ویروس به نظر می رسد جهش کندتر از برخی از ویروس های دیگر. “ما هنوز در حال یادگیری چگونه این ویروس عمل می کند اما [انواع علائم ما شاهد هستند] کمتر احتمال دارد یک سویه موضوع و درست است که این ویروس دارای ویژگی های ما هنوز در حال یادگیری در مورد.

با توجه به خبری که یک سویه ممکن است مسری دکتر Passaretti اشاره می کند که نرخ انتقال شده است تا حد زیادی استاتیک و معلوم نیست که چگونه بازی می کند.

در نهایت این سوال بزرگ همه ما می خواهیم پاسخ داده است که می تواند ما را در رسیدن به حالت عادی بازگشت? جاده به یک واکسن به احتمال زیاد خواهد بود یک مدت طولانی با وجود تعداد انگشت شماری از امیدوار محاکمه پایین آمدن خط لوله و ما همه می خواهم به می دانم که اگر وجود دارد یک راه دیر—است remdesivir که راه “از” ما همه در جستجوی?

به عنوان آن می ایستد در حال حاضر remdesivir است که راه معنی آن را دلیلی برای پرتاب اجتماعی فاصله اقدامات را ضرب المثلی پنجره. حتی اگر remdesivir به طور موثر داده شده و ما امیدواریم که COVID-19 می تواند مسدود شود و حتی اگر آن را به نظر می رسد به کوتاه شدن زمان بهبودی در اکثر موارد شدید آن می تواند به توقف هجوم موارد بيمارستان بدون شک دیدن اگر همه اجتماعی فاصله اقدامات کاهش یافته بودند.

اما هنوز یک دلیل برای امید. و به افتخار تا چه حد ما آمده ایم در این مبارزه با یک ویروس است که همیشه نمی بازی منصفانه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im