بلند پروازانه جدید جنبش قدرت Jaeger-LeCoultre جدید خارج از این جهان گرداب دیده بان

به عنوان یک نام تجاری با 1,262 حرکات مختلف و بیش از 400 ساعت سازی اختراعات در زیر کمربند خود را به نظر می رسد که Jaeger-LeCoultre کمی از چپ به اثبات برسانند. و در عین حال کالیبر 945 استاد در گراند سنت گراند عارضه هنوز هم می رود مایل اضافی.

آن است که نه فقط یک گرداب آن را یک مداری گردبادی که محافل حاشیه شماره گیری یک بار در روز در علاوه بر این به چرخش بر محور خود در هر 60 ثانیه است و نه فقط یک دقیقه تکرار اما یک کلیسای جامع سنج است که با استفاده از کریستال gongs به جای جراحی; و به جای معمولی یک قطعه چکش آن را با استفاده از بیان چکش—منجنیق-style—ارائه می شود که 80 درصد بزرگتر ، به بالا از آن خاموش یاگر می اندازد در یک نمودار ستاره توطئه صور فلکی در نیمکره شمالی به عنوان دیده می شود از 46 موازی عرض مقر آن در Vallée de Joux.

Jaeger-LeCoultre Master Grande Tradition Grande Complication

Jaeger-LeCoultre استاد گراند سنت گراند عارضه حسن نیت ارائه میدهد از Jaeger-LeCoultre

“وجود دارد که ورود به سطح قیمت 187 سال به قادر خواهید بود به کارشناسی کارشناسی ارشد این نوع ساعت سازی می گوید:” کاترین Renier, مدیر عامل شرکت Jaeger-LeCoultre که تاسیس شد در سال 1833. “ما برای سال های بسیاری تا به حال دائمی تیم تحقیق و توسعه در ساخت و با ده ها تن از افراد مشغول به کار در اختراعات و نمونه های اولیه در همه زمان ها. که همواره بخشی از شرکت فرهنگ است. آنتوان LeCoultre [بنیانگذار] شد یک مخترع. من فکر نمی کنم او به نوع نشستن پشت نیمکت و همان حرکت را تکرار کنید و یا همان طراحی و بیش از بیش. او همیشه ایجاد چیزی که جعبه موسیقی یا حرکات پیچیده و همیشه به دنبال بهبود عملکرد خود را به تماشای.”

Jaeger-LeCoultre Master Grande Tradition Grande Complication Caseback

Jaeger-LeCoultre استاد گراند سنت گراند عارضه Caseback حسن نیت ارائه میدهد از Jaeger-LeCoultre

Jaeger-LeCoultre در یکی از تنها تعداد انگشت شماری از مارک های منحصر به فرد قادر به قرار دادن با هم یک ترکیب از عوارض مانند کسانی که در گراند سنت گراند عارضه است. این شرکت با تولید بیش از 200 دقیقه تکرار calibers به تنهایی از جمله 100 ساخته شده قبل از سال 1900. معیار برای آن اختراع کریستال gongs آمد و در سال 2005 زمانی که آن را شروع به ساخت آنها را از مصنوعی کریستال یاقوت کبود است که در آن می گوید: تولید بیشتر ارتعاشی جرم و کاملتری از فولاد است. این جایزه هستند متصل به طور مستقیم به شماره گیری کریستال به جای مورد طرف چون کریستال تقویت صدا. چهار سال بعد در سال 2009 Jaeger اضافه آن اختراع منجنیق مخصوص پرتاب مرمی چکش به این گروه است که مانند اضافه کردن یک سخنران اضافی. چکش ها بیان با لولا که باعث می شود آنها را تابع چیزی شبیه به قرون وسطی منجنیق با این نتیجه که آنها اعتصاب gongs با یک نیروی بسیار بیشتر از معمولی چکش.

Jaeger برای اولین بار در ترکیب جدید خود نسل دقیقه تکرار با یک فصل نمایش در گراند سنت گراند عوارض 2010, یک ساعت مچی که همچنین معرفی مداری پرواز گردباد. سال گذشته آن را آورده عوارض با هم دوباره استاد در گراند سنت گرداب سلست. یک مداری پرواز گردباد نادر است و در اینجا آن است که بخشی از یک عارضه است که همچنین دارای نجومی زمان یا زمان با توجه به ستاره ها. مداری گرداب کامل به نوبه خود در اطراف حاشیه شماره گیری یک بار در هر 23 ساعت 56 دقیقه و 4.1 ثانیه در مقایسه با میانگین 24 ساعت بعد از مدنی زمان.

صورت فلکی نمایش جدید گراند عارضه است و بیشتر تصفیه شده 2019 نسخه. کلید تزئینی از ویژگی های سال گذشته بود که استفاده از سوپر LumiNova به صور فلکی. در این سال آنها پیچیده تر و دقیق خود را با نام—Orion, بزرگ خرس Hydrus و غیره—املای در “طاق آسمانی” در مرکز شماره گیری. آن است که احاطه شده توسط این سال کلید تزئینی ویژگی های مشبک گنبد است که در خدمت به عنوان یک تلطیف 3D نمایندگی از یک صورت فلکی متشکل از مهره های طلایی متصل شده توسط لیزر جوش داده شده با اسلحه.

استاد گراند سنت گراند عارضه است 45 mm گسترده و 16.05 میلی متر ضخامت. آن شامل زخم دستی کالیبر 945 با 40 ساعته برق ذخیره. وجود دارد دو نسخه از هر هشت قطعه یکی در 18 عیار گل رز طلا و دیگری با 18 قیراط طلای سفید با 44 قاب الماس در مجموع 3.76 قیراط مجموعه به گودی. آنها در قیمت € در €340,000 (حدود $383,073) در طلا رز و €420,000 ($473,208) در طلا سفید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>