Amy Schumer پسر ژن سقوط او مصاحبه ‘نمایش’


amy-schumer-the-view-1
این دیدگاه/Youtube

Amy Schumer پسر ژن باعث تعجب ظاهر در طی یک مصاحبه در این دیدگاه

Amy Schumer نیست یکی از آن افراد مشهور مامان که خود را پنهان چهره کودکان در رسانه های اجتماعی, اما او قطعا نمی دادن ما به اندازه کافی به کودک ژن محتوا به عنوان توسط اثبات این واقعیت است که من به معنای واقعی کلمه squealed در لذت هنگامی که او یک پسر به نظر می رسد روی صفحه در طول شومر مصاحبه با مشاهده این هفته است.

شومر بزرگنمایی به این دیدگاه به چت با گلدبرگ Whoopi, رو به آفتاب, Hostin, Joy Behar و مگان مک کین در مورد جدید HBO حداکثر docuseries انتظار امی (که فوق العاده است btw) هنگامی که کمی ژن ظهور به قاب.

زمانی که شومر این مصاحبه ادامه داد: پس از شکست تجاری به طور ناگهانی ژن وجود دارد! او babbled و cooed و دست تکان داد در خانم ها از این نظر برای همه 15 ثانیه قبل از پیدا کردن چیزی خارج از دوربین به مراتب جالب تر است.

پس از ژن scooted offscreen, شومر صحبت به نشان می دهد میزبان در مورد زندگی در قرنطینه (او و شوهر, Chris Fischer همراه, پس از آن بزرگ) فرستادن بچه ها به مدرسه (اگر ژن بود به اندازه کافی برای او نمی خواهد آن را انجام دهد) و به همین دلیل او ساخته شده مدارک سری در مورد او دشوار بارداری. سه ساعت docuseries با استفاده از فیلم است که شومر و فیشر فیلم برداری خود را در حالی که شومر سفر کرد و فیلم برداری خود را Netflix ویژه در حال رشد. آن را بسیار رادیکال در مبارزه با تهوع و استفراغ بارداری و چگونه او به طور مداوم در بیمارستان بستری شده و استفراغ در همه زمان ها همه در حالی که تلاش برای حفظ او کار خسته کننده برنامه.

“من فکر کردم آن را واقعا قوی صفحه نمایش… من بارداری و سختی و این نیست که زیبا و دلفریب, و نه همه را با پوشیدن لباس با دستمال اطراف سر خود را مانند نقاشی اتاق کودک” شومر می گوید از تصمیم او برای فیلم بارداری. “این در واقع واقعا دردناک است و شما باید واقعا قوی به رفتن را از طریق آن.”

شومر در ایران نشان می دهد که او تصمیم به ایجاد این سری بود در واکنش به این واقعیت است که او “متنفر” زنان باردار برای به اشتراک گذاری با او چقدر سخت می توان آن را و گفت: ایالات متحده آمریکا امروز در مصاحبه اخیر خود که حتی مادام العمر دوستان خودداری از گفتگو در مورد این واقعیت از بارداری است.

“همه دوستان من به بچه ها اما من تا به حال نشده است به معرض چقدر سخت بارداری است,” او می گوید: آشکار است که doc برانگیخته پرده مکالمات میان نزدیک او بگیرید و یاد دهید. “این واقعا نوع درد مقعد, شخصی, صمیمی مسائل است که ما — چه کسی بوده ام برای 30 سال — هرگز در مورد صحبت” شومر گفت: ایالات متحده آمریکا امروز. “من امیدوارم که این باز می شود تا یک مکالمه برای بسیاری زنان بیشتر است.”

در حال حاضر که شومر است عشق به زندگی با یک کمی او می گوید که خانم ها از نظراو پس از “خوش شانس” به ملاقات پسرش. Awwww.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>