Amy Schumer آرزوها و ‘همه مادران مجرد’ روز پدر مبارک


amy-schumer-mom
Amy Schumer/Instagram

به افتخار روز پدر امی شومر استفاده عمومی پلت فرم به افتخار مادران مجرد ‘که هر دو’

Amy Schumer ممکن است یک پدر و دختر, اما این روز پدر او تصمیم گرفتند برای تشکر از او مادر تنها به جای. در دو جدی شومر-esque رسانه های اجتماعی, پست, همسر و مادر و comedienne با استفاده از پلت فرم خود را نه تنها به تشکر از تمام پدران وجود دارد — از جمله شوهرش — بلکه ll از مادران تنها که اساسا انجام این کار از دو پدر و مادر.

“روز پدر مبارک کریس. ما شما را دوست دارم” شومر نوشت: در اولین Instagram پست شامل یک عکس از همسرش کریس فیشر و پسر ژن است. “من حسود هستم که شما را ژن خنده خیلی سخت تر از من است. این عکس حدود یک سال است.”

لحظاتی بعد او به دنبال آن با یک عکس از مادر ساندرا شومر و ژن.

“بیش از هر چیز روز پدر مبارک به همه مادران مجرد وجود دارد که آیا هر دو” او نوشت. “من دوست دارم پدرم اما مادر من را از آن همه است.” البته او تا به حال برای اضافه کردن امضا به گزارش روز در پایان: “شما را دوست دارم ، نگو بابا در مورد این پست او را در IG.”

در کتاب خود, دختر با کمر تو, شومر باز کرد تا در مورد رابطه پیچیده با پدر و مادر خود را که شامل پدر اعتیاد به الکل و نبرد با اسکلروز متعدد و مادر خود را در رابطه با پدر امی بهترین دوست. نه تنها آنها را از دست دادن همه چیز مالی — از جمله خانواده خود را که امی خریداری و در سال 2016 — اما پدر و مادر او تقسیم.

شومر نوشت که مادر او تا به حال یک باور است که “ما همیشه ظالم باشه” و در حالی که این دو باقی مانده است نزدیک وجود دارد “نه تنها سالم مرز بین” آنها را. مدت کوتاهی قبل از تولد 30 او مواجه مادر او را مورد امر و همچنین سال از آنچه که او خواستار “دستکاری و من را به حمایت از خود را از طریق این.”

“ما از نوع به یک دیگر اما من مرزهای روشن” شومر گفت. خواستار روابط خانوادگی “ثابت, مذاکره,” او نوشت: در مورد رابطه فعلی “من هرگز داده تا در او. من می توانم و من هرگز.”

در مصاحبه اخیر خود با سرگرمی امشببازیگر نشان داد که تبدیل شدن به یک مادر خودش تبدیل کرده است رابطه او با مادر خود را.

“من فقط بهتر به مامان من,” او توضیح داد. “من نمی دانم که من می توانم عاشق کسی که خیلی بدون جرم به شوهر من, که در اینجا,” او اضافه شده است. “اما من فکر می کنم ما هر دو شوکه سطح از عشق که ممکن است.”

صرف نظر از این که آیا شما یک مادر تنها و یا فقط یک مادر است که همه چیز ما — و امی شومر — دیدن شما.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>