Amy Schumer است که هر مادر که مایل به توقف زمان


amy-schumer-son-age
Amy Schumer/Instagram

Amy Schumer است که تمام مادران از جان گذشته برای ضربه زدن به دکمه مکث در نوزاد خود را در حال رشد

به عنوان مادر دو tweens من اغلب خودم من می تواند ضربه “عقب” و دوباره آنها را نگه دارید به عنوان بچه کوچک و یا چاق کودکان نو پا. کسانی که شیرین ماه و سال به مراتب بیش از حد به سرعت و قبل از شما آن را بدانید شما نوار چسب کودک نو پا است که حتی می خواستم به نزدیکی شما در حالی که شما pooped یک بچه بزرگ وحشت حتی اعتراف او به یک مادر اجازه دهید به تنهایی یک مادر و آغوش او. Amy Schumer می شود آن را با ارسال یک عکس شیرین با یک عنوان هر مادر را مربوط به.

من نمی خواهم در این سن برای پایان دادن به کمک” او می نویسد: در کنار یک عکس از خودش نگه داشتن نوزاد ژن در یک استخر شنا. شایان ستایش خود را به کودک نو پا چوب و راه او را چسبیده به مامان من تخمدان در اسپاسم. او اشتباه نیست — این واقعا فوق العاده سن البته یکی از خسته کننده.

به نظر می رسد شومر عاقلانه است یکی شناخت چگونه ارزش خود را در مرحله کنونی است قبل از آن را بیش از. شاید به این خاطر که بچه های من تنها 19 ماه از هم جدا بود و من بیش از حد شلوغ از دست دادن خواب, تعقیب یک کودک نو پا و خوشه ای-تغذیه نوزاد به چه قدر شگفت انگیز است که زمان واقعا اما من نمی یاد فکر کردن بیش از حد اغلب که من نمی خواهم آن را به پایان. به دنبال بازگشت من به هر چیزی برای نگه داشتن بچه ها در سن شومر را در حال حاضر.

منظور من به او نگاه کنید. شایان ستایش نمی کند و حتی شروع به آن را لمس کنید.

می گویند شومر با بهره گیری از مادری است که کتمان حقیقت اگر او Instagram پست در مورد آن هر نشانه. او را از داشتن یک انفجار که یک زن به شایستگی ژن است.

او همچنین کار بر روی یک خواهر و برادر. شومر به تازگی به اشتراک گذاشته است که او کار را از طریق IVF و در درست امی مد او بودن بسیار باز در مورد کل فرایند.

اما واضح است که او به عشق هر لحظه با ژن در حالی که او تنها یک کودک است.

تجلیل به امی برای یادآوری ما را به گرامی داشتن این مختصر مراحل قبل از آنها بیش از. می توان آن را سخت نگه داشتن آن در ذهن زمانی که همه ما می خواهیم انجام دهیم این است که مدفوع به تنهایی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>