Amy Schumer گریه می کند پس از پیدا کردن او باردار در انتظار امی’ تریلر


amy-schumer-doc-trailer-pregnant
Amy Schumer/Instagram

Amy Schumer قطره تریلر برای HBO حداکثر docuseries انتظار امی

بازگشت در ماه اکتبر Amy Schumer اعلام کرد که او از ساخت یک فیلم مستند برای HBO حداکثر در مورد او دشوار بارداری — او دچار تهوع و استفراغ بارداری یک بیماری جدی است که باعث شدید بیماری استفراغ و تهوع — همه در حالی که پایین نگه داشتن خسته کننده برنامه تور به عنوان یک کمدین. او doc انتظار امیدر حال حاضر سه بخش docuseries تنظیم شده است به رها کردن در HBO حداکثر این ماه ژوئیه و طنز فقط به ما یک نگاه اجمالی در این تریلر که شامل عاطفی فیلم از سمت راست پس از شومر پیدا کردن او برای رفتن به یک مادر.

“من دو روز پیش بود که من حامله” شومر می گوید به دوربین در حالی که دور پاک کردن اشک. “من خیلی هیجان زده است.”

با توجه به بیانیه ای در انواع مختلف از, اکتبر, این مستند به شرح زیر شومر از لحظه ای که او می یابد او باردار برای تولد پسرش ژن — همه در حالی که سفر در کشور انجام کمدی و مبارزه با تهوع و استفراغ بارداری. “ما در حال انجام 42 شهرستانها 60 را نشان می دهد… برویم” شومر می گوید در تریلر.

این تریلر همچنین نشان داد فیلم از عروسی که در آن شومر جوک و همسرش, کریس فیشر “من خیلی خوشحال هستم که برای شما پیدا کردم من” و کلیپ از تور که منجر به در Netflix بکشد ایستاده خاص در حال رشد. فیشر در ادامه تور با شومر و در لحظه ای دیگر از فیلتر شیرینی های سوخته شومر می گذارد سر خود را بر فیشر شانه پشت صحنه و می پرسد: “آیا شما عمل من برای من ؟” که پاسخ او را با یک لبخند و یک “بله.”

مدت کوتاهی پس از تولد پسرش, شومر خواسته طرفداران آنلاین اگر آنها علاقه مند می شود در دیدن یک فیلم مستند در مورد بارداری و او بود ملاقات با توجهی بله. از آنجا HBO حداکثر درگیر شدم و در حال حاضر ما می توانیم در تمام جریان انتظار امی در HBO Max در تاریخ 9 ژوئیه سال 2020 است.

“زنان در حال رزمندگان هر یک از ما. و من امیدوارم که های من داستان به ارمغان می آورد آگاهی بیشتر به چالش های بارداری و زایمان” شومر گفت.

آنچه ما تا کنون انجام سزاوار Amy Schumer?

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de