آمریکا میلیونر هستند صرفه جویی در پول نقد خود را و نگه داشتن در خرید های بزرگ, بر اساس یک نظرسنجی جدید

به نظر می رسد مانند بسیاری از میلیونرهای خواهد شد نگه داشتن رشته کیف پول خود را cinched تنگ برای آینده قابل پیش بینی.

با توجه به CNBC میلیونر بررسی 750 افراد نظرسنجی با investable دارایی های در و یا بالاتر از 1 میلیون دلار می گویند که آنها را کمتر صرف این تابستان. و وقتی که می آید به خرید های بزرگ-مانند مالکیت اتومبیل و مسافرت–همان کسانی که پاسخ دهندگان طرح مذکور اکثریت آنها را برای حداقل یک سال. کامل 37 درصد از افراد مورد بررسی ادعا کرد که آنها نمی خواهد کامل این نوع از معاملات تا 2021 یا حتی بعد از آن.

“ثروتمند هنوز هم احساس محتاط گفت:” جورج Walper رئیس جمهور Spectrem که انجام این بررسی با CNBC گفت: خروجی اخبار. “آنها آموخته شده از بحران گذشته است که شاید آنها نیاز به بیش از یک کوسن از آنها فکر. آنها فقط نمی خواهید برای خرید عمده تصمیم گیری در حال حاضر…آنها ممکن است فرصت طلب و گفت: “چرا خرید در حال حاضر اگر قیمت این خرید های بزرگ می تواند به سقوط و حتی بیشتر؟'” Walper گفت.

اما به طور کلی احتیاط از میلیونرهای آمریکایی لزوما نشان می دهد آسیب پذیری. هر چند بازار سهام و اقتصاد جهانی در بزرگ شده اند بر روی یک سوار rollercoaster از بدترین انواع این گروه باقی مانده است تا حد زیادی بی پیرایه. بسیاری از کسانی که در نظرسنجی گفت: دارایی های خود را حفظ وضعیت موجود در حالی که حدود یک سوم گفت: دارایی های خود را در حال, شگفت آور, انتظار می رود به رشد تا پایان سال.

این گروه حفظ شود و نه چشم انداز غم انگیز وقتی که می آید به جهان آینده اقتصادی به خصوص در ایالات متحده است. کامل 50 درصد بر این باورند که رکود اقتصادی ناشی از Covid-19 همه گیر خواهد آخرین طولانی تر از یک نتیجه از سقوط مالی در سال 2008 در حال حاضر شناخته شده به عنوان رکود اقتصادی ، بیست و شش درصد از کسانی که در نظر سنجی معتقدند که بهبود اقتصادی ممکن است دست نیافتنی برای بیش از دو سال است. به عنوان یک نتیجه 19 درصد در حال نگه داشتن تازگی به دست آورده پول به عنوان پول نقد برای بقیه سال 2020 و 34 درصد در سهام.

هر مالی آینده ممکن است به نظر می رسد این مجموعه را از مقوله های مورد علاقه برای سرمایه گذاری, بهداشت و درمان, مالی و فن آوری است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im