'American Horror Story' رسما گرفتن یک Spinoff

FX آمریکایی داستان های ترسناکan American Horror Story spinoff شده است رسما greenlit توسط FX و در اینجا آنچه

توسط ETELARESANKHABAR در 7 خرداد 1399
american-horror-stories
FX

آمریکایی داستان های ترسناکan American Horror Story spinoff شده است رسما greenlit توسط FX و در اینجا آنچه که در مورد این سری تا کنون

تعجب, سگ ماده! Something wicked this way comes و شما خواهید بود بسیار هیجان زده در مورد آن اگر شما دوست رایان مورفی freaky FX نشان می دهد داستان وحشت آمریکاییکه به تازگی تمدید از طریق فصل 13 (ساخت آن طولانی ترین در حال اجرا ساعته نشان می دهد در شبکه). موفقیت آن به احتمال زیاد نقش عمده ای در گرفتن این spinoff, آمریکا, ترسناک,داستان, رسمی greenlight — که, و این واقعیت که جدید نشان می دهد به احتمال زیاد ستاره AHS بازیگران که یک فرقه زیر خود (مانند Sarah Paulson, Evan Peters, Lily Rabe و *انگشتان عبور* Jessica Lange).

در مه 11, مورفی اولین طعنه ایده آمریکایی داستان های ترسناک در Instagram, صفحه, گفتن, طرفداران "American Horror Story بازیگران زوم تماس...که در آن ما reminisced در مورد زمان خوب...این چرخش ما در حال انجام به نام American Horror Stories (یک ساعت شامل قسمت)...هنگامی که ما شروع فیلمبرداری فصل آینده از mothership...و چیزهای دیگر من نمی تواند چاپ. این بسیار سرگرم کننده بود و من خوشحالم که ما گرفتار. من از دست همه!"

با توجه به خط تلویزیونیمورفی نشده تایید کرد که AHS بازیگران پیوستن جدید نشان می دهد و فقط به دلیل اینکه آنها یک ظاهر خود را در زوم اتاق معنی نیست که آنها خواهید بود در spinoff. اما به عنوان شاهد مورفی ترجیح به کار با همان خدمه آن را به احتمال بسیار زیاد است که ما شاهد خواهید بود برخی از چهره های آشنا.

هر خبرنگار هالیوودکه برای اولین بار در گزارش امکان AHS spinoff چند هفته پیش American Horror Stories خواهد بود یک مجموعه مستقل و قسمت هر یک از گفتن جدید داستان ترسناک. بنابراین هر هفته خواهیم تنظیم به یک کاملا متفاوت ترسناک داستان (آیا این یادآوری هر کس دیگری از Goosebumps و یا آیا شما ترس از تاریکی?!).

FX است به خصوص هیجان زده را به مورفی دوز اضافی از ترسناک و تاریک طنز به زندگی است. "ما نمی تواند بیشتر هیجان زده در مورد ما فهرستی از جدید و بازگشت را نشان می دهد میله میله از طریق سال آینده. آن شده است یک زمان فوق العاده ای برای FX در طول این سه ماه گذشته با راه اندازی FX در Hulu که تبدیل کرده است کسب و کار ما. ما معتقدیم که ادامه داد: قدرت اصلی ما سری همراه با رشد آگاهی از FX در Hulu ما به عنوان جریان پلت فرم خواهد شد FX با نام تجاری قوی تر و مرتبط تر و قابل دسترس تر از همیشه قبل از" اریک Schrier رئیس جمهور FX سرگرمی در بیانیه ای گفت.

American Horror Stories ندارد تاریخ انتشار در عین حال و با توجه به محدودیت های فعلی تولید با توجه به همه گیر که مشخص نیست که دقیقا ما خواهید بود با گرفتن جدید نشان می دهد (و یا حتی فصل 10 از AHSاست که تحت فشار قرار دادند توسط حداقل یک سال با توجه به TV Line). در عین حال ما می شود rewatching نه همه فصول AHS در حال حاضر جریان در Hulu (شما همچنین می توانید به تماشای اولین هشت فصل در Netflix بکشد) و معمولی, ریخته گری, طلسم برای اطمینان Jessica Lange می آید و این زمان در اطراف.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im