خطوط هوایی آمریکا شروع خواهد شد رزرو پرواز به ظرفیت کامل هفته آینده


American Airlines
تام پنینگتون/گتی ایماژ

به عنوان کشور بازدید یک رکورد بالا در روزانه موارد بسیاری از کسب و کار از رستوران ها و فروشگاه های مواد غذایی به شرکت های هواپیمایی در حال تلاش برای انجام بخشی خود را برای کاهش خطر قرار گرفتن در معرض و انتقال COVID-19 از جمله اجرای ماسک پوشیدن و تشویق اجتماعی فاصله میان دیگر جدید بهداشت و پروتکل های ایمنی. اما یک کسب و کار در این هفته اعلام کرد تصمیم خود را به خندق اجتماعی خود فاصله تلاش: خطوط هوایی آمریکا.

خطوط هوایی آمریکا روز جمعه گفت که آنها شروع رزرو پرواز به ظرفیت کامل شروع هفته آینده به طور موثر از بین بردن هر گونه اجتماعی فاصله میان مسافران در هواپیما خود را — بر خلاف بسیاری از رقبای خود. از طریق سپتامبر. 30 مثلا دلتا دربندی صندلی در حدود 60 درصد ظرفیت و جنوب غربی را کلاه در 67 درصد است. و از طریق جولای 31, JetBlue را ترک خواهد کرد وسط صندلی های خالی.

“همانطور که بیشتر مردم همچنان به سفر مشتریان ممکن است متوجه است که بیشتر پروازهای رزرو به ظرفیت شروع ژوئیه 1” AA می نویسد. از ماه آوریل آمریکا, هواپیمایی اتحاد چپ وسط صندلی باز محدود کردن رزرو به حدود 85 درصد از هواپیماهای خود ظرفیت.

خطوط هوایی آمریکا می گویند که آنها را به اطلاع مشتریان اگر این پرواز به احتمال زیاد به پر و آنها حتی اجازه دهید مشتریان خود را تغییر پروازها بدون هیچ هزینه اضافی و یا تغییر در صندلی هواپیما (اگر این اتاق وجود دارد البته). آه و آنها نیز کار با کارشناسان از طریق جدید خود را سفر سلامت پانل مشاوره برای کمک به راهنمای آنها را در بهداشت و نظافت بهترین شیوه. “این بخشی از ما پاک تعهد به اطمینان حاصل شود که رفاه و ایمنی از مشتریان ما و #AATeam اول” خطوط هوایی آمریکا است. همه ما باید احساس آرامش در آن است…

“بسته بندی هواپیما 100 درصد کامل و بدون تست سلامت در محل است که یک کسب و کار مخاطره آمیز تصمیم” هنری Harteveldt یک سفر تحلیلگر با جو گروه تحقیقاتی گفت: ABC News. “اگر کسی قرارداد COVID-19 ویروس بر روی 100 درصد کامل هواپیما, آنها در حال رفتن به سو خطوط هوایی آمریکا. فقط به خاطر اینکه یکی دیگر از خطوط هوایی در حال انجام است به این معنا نیست که آن را حق تصمیم گیری کسب و کار.”

خطوط هوایی آمریکا نیست و به تنهایی در خود تصمیم به انجام دور با محدود کردن ظرفیت. متحد و روح شرکت های هواپیمایی بیش از حد و آنها نیز ramped تا روش های تمیز کردن. با توجه به ABC نیوزایالات مدیر عامل شرکت اسکات کربی گفت: اجتماعی فاصله غیر ممکن است در هواپیما به هر حال و حتی با صندلی های خالی وسط مردم کمتر از شش فوت دور از یکدیگر است.

آمریکا شرکت هواپیمایی ” اخبار می آید به عنوان موارد به موشک وار رفتن در چندین نقاط از جمله آریزونا و فلوریدا و تگزاس تعطیل میله آن دوباره با توجه به افزایش موارد است. چندین ایالت از جمله نیویورک و نیوجرسی و کانکتیکات, حتی نیاز به بازدید کنندگان از گفت: کانون متحده به قرنطینه برای 14 روز. به عبارت دیگر ما هنوز داغ در ظروف سرباز یا مسافر و خطوط هوایی آمریکا ” تصمیم به بازی شیر یا خط های اجتماعی فاصله از پنجره به بیرون در این زمان است که به سادگی غیر مسئولانه است.

ایالات متحده بیشتر تایید COVID-19 مورد از هر کشور دیگری در 2.46 میلیون, با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز coronavirus داشبورد. برزیل در رتبه دوم با 1.27 میلیون. آمریکا همچنین دارای بیش از 125,000 تایید مرگ به علت COVID-19.

اطلاعات در مورد COVID-19 به سرعت در حال تغییر و ترسناک مامان متعهد به ارائه داده های اخیر در پوشش ما. با اخبار در حال به روز رسانی بنابراین اغلب برخی از اطلاعات در این داستان ممکن است تغییر کرده است پس از انتشار. به همین دلیل ما در حال تشویق خوانندگان به استفاده از منابع آنلاین از محلی بهداشت عمومی ادارات ، مراکز کنترل بیماریو سازمان بهداشت جهانی به باقی می ماند به عنوان مطلع به عنوان امکان پذیر است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>