امریکا, ما نیاز به تجدید نظر ما سیستم رای گیری به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است


American-Voting-Is-Not-Very-Democratic-1
مامان ترسناک و شانا نواک/گتی

ایالات متحده آمریکا خود را نگه می دارد تا به عنوان یک سنگر و استحکامات از آزادی و دموکراسی و در عین حال ما باید یک نوع عجیب و غریب, سیستم رای گیری که مانع نامزدها و در واقع بسیار دموکراتیک در همه.

شروع با:

ثبت نام رای دهندگان نیست به صورت خودکار.

اگر حق رای یکی از ما اکثر مقدس گرامی حقوق به عنوان آمریکایی ها چرا هر آمریکایی به طور خودکار ثبت نام برای رای دادن زمانی که آنها به نوبه خود 18? ما به طور خودکار ثبت نام کار هر آمریکایی برای پرداخت به تامین اجتماعی حتی اگر حق دریافت خواهید کرد امنیت اجتماعی است نه تضمین شده در قانون اساسی ایالات متحده و نه در هیچ اصلاحیه و نه هر جای دیگری.

رای گیری حقوق از سوی دیگر در حال تضمین شده توسط ایالات متحده اصلاحات قانون اساسی. اگر آن را تضمین حق رای دادن ثبت نام باید به صورت خودکار. برخی از کشورها مانند سوئد و ایسلند, دانمارک, بلژیک و آلمان به طور خودکار ثبت نام شهروندان خود را به رای و به مراتب بالاتر از رأي دهندگان از ما در ایالات متحده در اینجا در ایالات متحده ثبت نام برای رای دادن است که اغلب پیچیده و وقت گیر و حتی استاندارد در سراسر متحده است.

کالج انتخاباتی می دهد نامتناسب می گویند به اکثریت سفید مناطق روستایی و سکوت صدای واقعی اکثریت.

من همدردی با برخی از مردم تمایل به مترقی ساکنان شهرستان در پر بسته بندی سواحل تصمیم می گیرید که چگونه همه چیز برای همه محافظه کار مردمی در مناطق روستایی ، اما زمانی که یک نامزد می تواند برنده رای مردمی با 2.9 میلیون رای و هنوز هم از دست دادن انتخابات بر اساس کالج انتخاباتی آن را ایمن می گویند برخی از تنظیم است. 2.9 میلیون رای. که مقدار های که هیلاری کلینتون ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016 در رای مردم. در کل دو درصد از 2016 رای دهندگان انتخاب کلینتون و در عین حال ما گیر با این شعله گونی وراجی گه سنگ زنی کشور به زمین.

در اکثر آمریکایی ها—58%—در حمایت از انجام دور با کالج انتخاباتی است. من شرط می بندم شما می توانید حدس بزنید که حزب سیاسی می خواهد به نگه داشتن آن ،

تلاش برای جلوگیری از کسانی که با جنایت رکورد از رای گیری صرفا یک حرکت سیاسی توسط کسانی که محاسبه کرده اند که felons نمی خواهد سهم خود را به رای گیری منافع. جنایتکاران اداره می شوند آیا آنها زندانی هستند یا نه. آنها باید قادر به شرکت در فرایند انتخاب که حاکم بر آنها است.

مقدماتی هستند عجیب و غریب و گنگ است.

دموکرات در انتخابات مقدماتی شروع در ماه فوریه با یک کم جمعیت ایالتی آیووا — و پس از آن بسیار به آرامی اینچ در سراسر کشور در ظاهر به صورت تصادفی. New Hampshire, نوادا و کارولینای جنوبی به دنبال. پس از آن می آید سه شنبه به اصطلاح به دلیل یک دسته کامل از کشورهای برگزاری مقدماتی همه در یک بار. در نهایت بقیه متحده خود را شیرین لنگش در مقدماتی خود را تمام راه را از طریق جولای. آیا این عجیب و غریب? من نامزد, الیزابت وارن, حال بزرگ پشتیبانی در سراسر کشور اما از آنجا که او نمی خوبی در سه شنبه او کاهش یافته است در حال اجرا. اما تنها 15 متحده خود را تکمیل کرده مقدماتی—چگونه است که یک تصویر کامل? چرا هر دولت باید مقدماتی در یک بار ؟ یا چرا باید به سه نفر از هر اجرا در یک بار و سپس اعمال یک سیستم رتبه بندی انتخاب و رای گیری?

Voter ID قوانین disenfranchise لحاظ اقتصادی محروم.

American Voting Is Not Very Democratic -- In Fact, It's Pretty Damn Weird
Element5 دیجیتال/Pexels

Voter ID قوانین دیده می شود در سمت چپ به عنوان تبعیض آمیز در برابر کسانی که نمی, دسترسی مناسب به شناسه در حالی که محافظه کاران به طور کلی حفظ است که اجازه می دهد مردم را به رای دادن بدون ID درب باز می شود به تقلب انتخابات.

بنابراین من سعی می کنم به عکس آنچه که فرد در تقلب انتخابات خواهد بود. یک فرد خواهد نیاز به یک مجموعه ای از اسامی افراد که آنها را خاص اول شد و نه به رای و دوم بود نه رای دادند در اوایل و یا از طریق پست الکترونیکی-در برگه های رای. این مردم همه باید به همان جنس و تقریبا هم سن و سال و بسته به چه مقدار اطلاعات ثبت شده در زمان رای گیری همان مسابقه است.

هنگامی که موکل تصمیم گرفته است كه آنها قصد دارند به رابجای دیگری جا زدن آنها پس از آن نیاز به صرف روز رانندگی در اطراف به عنوان بسیاری از رای گیری حوزه به عنوان امکان پذیر است. چگونه بسیاری از می تواند یک فرد منطقی آمار در یک روز ؟ جایی که من زندگی می کنند, حسابداری برای, ترافیک, فاصله بین مکان و زمان انتظار من تخمین می زنند من می خواهم حداکثر در شش. در بالای همه این متقلب را به نگه داشتن همه از این راز که می تواند روی حیله و تزویر به دلیل به منظور مطمئن شوید که شما نمی تکراری یک رای شما می خواهم که به نوعی تایید با مردم شما در حال جعل هویت است که آنها قطعا نمی, رای گیری. این امر می تواند دشوار به نگه دارید و احمقانه از تقلب انتخابات یک جرم با مجازات است. و یک تلاش هماهنگ شده از جرم در فرد تقلب با تشکر از رای گیری مکان نیاز به شناسه ؟ مطمئن Jan. چگونه در مورد ما فقط اجازه رای مردم و جلوگیری از تظاهر در شخص رای دهنده تقلب است یک چیز هنگامی که آن را نیست.

در حال اجرا برای رئیس جمهور محفوظ است و غنی است.

بیل کلینتون تنها $35,000 هر سال به عنوان فرماندار آرکانزاس شد که او دموکرات نامزد بود که یک ناهنجاری و به احتمال زیاد نمی تواند تکرار شود امروز. ثروت به معنی دسترسی به دیگر افراد ثروتمند است که می تواند کمک و حمایت و استفاده از اتصال خود را به یک فرد دید آنها نیاز به یک نامزد جدی. من نمی دانم که چگونه به حل این مشکل من فقط می دانم آن را classist AF و نه دموکراتیک.

روز رای گیری نیست یک تعطیلات ملی.

ما با برگزاری انتخابات در وسط گوشی کار در هفته برای پیت خاطر. آن را عادی ما, بنابراین بسیاری از ما غفلت به بررسی چگونگی عجیب و غریب این, است, اما, سلام, این, لعنتی عجیب و غریب و تبعیض آمیز. اولیه رای گیری و رای-با-ایمیل کمک می کند اما روز رای گیری یک روز تعطیل ملی نه تنها اطمینان حاصل شود هر کسی که می خواهد به رای می, اما همچنین می تواند یک راه به اذعان و جشن در یک مناسب مقیاس بزرگ این مهم دموکراتیک راست.

Gerrymandering نیست و دموکراتیک است.

یکی دیگر از گزینه: رتبه, انتخاب رای گیری

وقتی که می آید به رای گیری ما نرمال برنده طول می کشد همه طرز فکر. البته برنده طول می کشد-همه بسیار آمریکایی ایده جالب است که از آنجایی که ما آمریکایی ها غرور خودمان را در چه ظاهرا دموکراتیک ما حتی اگر برنده طول می کشد همه سرمایهداری یا استبدادی یا دیکتاتوری ایده.

واقعیت این است که ما دو حزب تنها نامزد هر حزب و یک رای برای هر فرد سیستم لعنتی عجیب و غریب و باینری و کاملا فاقد نکات دقیق وظریف. آن نیروهای رای دهندگان برای انتخاب بر اساس استراتژی به جای اولویت است. چگونه بسیاری از مردم گفت: آنها عاشق الیزابت وارن اما برای رای دادن نیست چرا که به هر دلیل (او یک زن بود و تسلط یکی من دیدم) آنها نگران او ممکن است قادر به شکست مغلوب ساختن پیشی جستن? شد بایدن کسی اول درست انتخاب ؟ او gazillion بار بهتر از یک گزینه از ما زمان آشغال آتش از یک رئیس جمهور و تنها دیگر در واقع گزینه قابل دوام بنابراین من به او رای. اما او نبود انتخاب اول من. نشانه دیگر سیل Jorgensen حامیان ارسال من نفرت ایمیل تماس با من c*nt و به من گفتن به مرگ است. عالی بود برای من سلامت روان در هفته گذشته.

به هر حال. با رتبه انتخاب رای دهندگان انتخاب, اولین انتخاب خود اما همچنین پشتیبان گیری را انتخاب کنید نامزدها. اگر یک کاندیدای واحد می شود بیش از 50 درصد آرا در دور اول آنها برنده شوید. اگر نه نامزد با بیشترین آرا در دور اول حذف شده است و دوم انتخاب از رای دهندگان که برای اولین بار انتخاب شد و حذف نامزد هستند و سپس شمارش و اضافه شده به آرا در دور اول برنده است. و غیره و غیره تا زمانی که یک نامزد در نهایت برنده بیش از 50 درصد از آرا.

من لازم نیست که تمام پاسخ. من فقط فکر می کنم ما نیاز به بررسی سیستم ما و سوال از عدالت و انصاف از آن و در صورت لزوم تجدید نظر در آن است. کشورهای دیگر به طور منظم تجدید نظر در سیستم های خود را و آن را تقویت خود دموکراسی و شهروند ایمان در دولت است. هر دموکراسی حقیقی باید متناسب نشان دهنده آن جمعیت و شایستگی اعتماد شهروندان است. آمریکا ثروت محور gerrymandered تبعیض آمیز و برنده طول می کشد تمام سیستم نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im