AMC نمی خواهد نیاز به ماسک صورت زمانی که تئاتر بازگشایی بنابراین حدس می زنم که ما در حال رفتن وجود دارد


AMC-masks
Alexi روزنفلد/گتی Imagea

AMC نشان داد که زمانی که آن را بازگشایی در ماه ژوئیه آنها نمی خواهند به زور فیلم را برانگیخت به سایش پوشش صورت به دلیل “سیاسی” دلایل

مطالعات نشان داده اند که چهره های حفاظتی پوشش می تواند کمک به جلوگیری از گسترش COVID-19. بنابراین CDC توصیه می کند که هر کس بیش از سن دو یا کسی که از نظر پزشکی قادر به پوشیدن باید آنها را هر زمان که آنها را در ملاء عام. در واقع چندین شهرها و ایالات متحده حتی نیاز ساکنان به پوشیدن آنها هر زمان که آنها راه رفتن به یک کسب و کار یا رستوران. با وجود که با پوشیدن یک ماسک به طور بالقوه صرفه جویی در زندگی برخی از مردم موضوع را با این ادعا آن را نقض حقوق خود است. AMC, بزرگترین تئاتر فیلم های زنجیره ای در کشور نمی خواهند به هم بزنید گلدان زمانی که آنها بازگشایی ماه آینده به یک خود اعلام کرد تلاش برای جلوگیری از “جنجال” آنها اجازه خواهد داد که unmasked علاقمندان به سینما برای لذت بردن از پاپ کورن و نوشابه و فیلم بدون ماسک.

در یک ایمیل ارسال به تئاتر در پنجشنبه AMC مشخص شده خود را از سیاست های جدید مربوط به نظافت و بهداشت اجتماعی و فاصله. کارکنان مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن ماسک وجود خواهد داشت اجتماعی فاصله دستورالعمل برای مشتریان محدود سالن گنجایش و تئاتر را از ویژگی های دست مطابق با اصول بهداشتی ایستگاه. مشتریان همچنین قادر خواهد بود برای خرید ماسک برای $1 اگر آنها آنها را فراموش کرده ام. اما مخاطبان اعضای رایگان برای رفتن maskless مگر اینکه آن را لازم الاجرا توسط قانون در منطقه است. مدیر عامل آدم آرن گفت: تنوع است که تصمیم خود را گرفت با انگیزه های سیاسی و توضیح داد که بازگشایی مجدد طرح به خوبی فکر شده بود.

“ما نمی راش برای بازگشایی,” او توضیح داد. “وجود دارد برخی از حوزه های قضایی در برخی از کشورها مانند گرجستان و تگزاس که افرادی مجاز به بازگشایی تئاتر در اواسط ماه مه. ما تصمیم گرفتند به بسته باقی می ماند بنابراین ما می تواند به کشور زمان برای دریافت یک دسته بهتر در coronavirus. ما می خواستیم به استفاده از این زمان به شکل از چگونه برای باز کردن و چگونه به انجام این کار با خیال راحت.”

به عنوان ماسک برای ماندگاری او ادعا می کند او می خواست برای خنثی باقی می ماند. شما می دانید به طوری که او نمی خواهد کسی دلخور که مرده است-مجموعه ای بالقوه گسترش بسیار عفونی و به طور بالقوه کشنده ویروس به دیگران است.

“ما نمی خواستیم کشیده می شود به یک بحث سیاسی,” آرون گفت: انتشار. “ما فکر کردیم که ممکن است آن را معکوس اگر ما مجبور به پوشیدن ماسک بر روی آن دسته از افرادی که به شدت اعتقاد دارند که لازم نیست. ما فکر می کنم که اکثریت قریب به اتفاق AMC مهمانان خواهد بود با پوشیدن ماسک. وقتی که من رفتن به یک AMC از ویژگی های من قطعا پوشیدن یک ماسک و پیشرو به عنوان مثال.”

در مناطقی از کشور که ماسک-پوشیدن است مورد نیاز مهمانان را مجبور به پوشیدن آنها را مگر اینکه آنها در حال خوردن یا نوشیدن.”

تعداد زیادی از مردم در رسانه های اجتماعی به نام BS در “بحث سیاسی” از پوشیدن یک ماسک اشاره به این که تئاتر زنجیر شد و به احتمال زیاد فقط با انگیزه ،

یک فرد در توییتر پیتر مرلی, که گفت که او دارای یک تنوع از قبل موجود شرایط است که او را در معرض خطر شدید COVID-19 اشاره کرد که آن را “هیچ چیز سیاسی” را تحریم این فیلم با توجه به این واقعیت است که آن را “زندگی یا مرگ” برای او.

در حالی که AMC نیست تنها سینمای زنجیره ای برای اعلام این سیاست Cinemark و شاهوار را نیز تشویق, اما نه نیاز به استفاده از ماسک مگر اینکه دولت مقرر — آنها نمی سعی کنید و بازی سیاسی است که به احتمال زیاد به همین دلیل آنها احساس گرما.

اگر شما رفتن به سینما در این تابستان شما بهتر پیدا کردن یک درایو محلی-در تر انتخاب می شود احاطه شده توسط یک دسته از غیر ماسک پوشیدن علاقمندان به سینما. در حالی که ما همه در حال مرگ برای دیدن یک تلنگر بر روی صفحه نمایش بزرگ فیلم است که ارزش مردن را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im