به عنوان برخی از شما ممکن است بدون شک آگاه آمازون خود را صف آمازون-مارک محصولات خود را تحت AmazonBasics صف. این محدوده از همه نوع از چیزهایی مانند نظارت بر سلاح های کیسه برای حمل کابل خود را, و غیره. ما تصور کنید که آمازون خود را روش در مورد چگونه آنها تصمیم می گیرید که آیا یا نه به ایجاد یک محصول و یا وارد کردن یک محصول رده اما در حال حاضر ما می دانیم که حداقل یکی از آن روش ها.

تبلیغات

به گزارش وال استریت ژورنال به نظر می رسد که برخی از آمازون کارکنان و مدیران شرکت واقع شده است معدن شخص ثالث فروشنده داده است. با استفاده از این اطلاعات نیز به آنها کمک کرد برای ایجاد محصولات خود را به عنوان به خوبی به عنوان کمک به آنها در تصمیم گیری در مورد اینکه آیا یا نه آنها باید از ورود یک محصول جدید دسته.

این است که با تحصیل در رشته بازاریابی و فروش هزینه های خود آمازون از فروش می رسند در آن تصمیم گیری. لازم به ذکر است که شرکت آمازون سیاست در محل ممنوع که این شرکت با استفاده از داده های خود را از فروشندگان اما این گزارش ادعا می کند که کارکنان و مدیران را در پیدا کردن راه حل مانند درخواست تحلیلگران برای ایجاد گزارش و یا جمع آوری اطلاعات.

آمازون پس از پاسخ به این گزارش تکرار کرد که آنها “به شدت منع” کارگران با استفاده از اطلاعات فروشنده به طراحی آمازون-محصولات مارک و آنها که پس از راه اندازی تحقیقات داخلی به این موضوع است.

در زمینه کلی. بیشتر بخوانید درباره آمازون است. منبع: وال استریت ژورنال

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im