آماندا Kloots آواز می خواند دلخراش نهایی ادای احترام به شوهر نیک کردرو


Nick-Cordero-Amanda-Kloots-sing-last-song
جیمی مک کارتی/گتی

نیک کردرو همسر آماندا Kloots مشترک یکی از آخرین آواز خواندن یک مدت طولانی به Instagram زندگی می کنند به عنوان یک ادای احترام به شوهرش که فوت از COVID-19 روز دوشنبه

در صبح روز 6 ژوئن برادوی ستاره نیک کردرو درگذشت COVID-19 عوارض. او تنها 41 سال است. همسرش آماندا Kloots ارسال شده در خبر غم انگیز در Instagram, نوشته,, “عزیزم, شوهر, در گذشت این صبح است. او احاطه شده بود در عشق با خانواده اش به آواز خواندن و دعا به عنوان او به آرامی به سمت چپ زمین. من در ناباوری و صدمه زدن به همه جا. قلب من شکسته است که من نمی توانم تصور کنید که زندگی ما بدون او” Kloots نوشت. کردرو در بیمارستان بستری شده بود به مدت سه ماه و رفت و از طریق یک قطع پا به علت عوارض ناشی از ویروس است.

مشاهده این پست در Instagram

خدا به فرشته ی دیگر در آسمان در حال حاضر. عزیزم من شوهر در گذشت این صبح است. او احاطه شده بود در عشق با خانواده اش به آواز خواندن و دعا به عنوان او به آرامی به سمت چپ زمین. ⠀ من در ناباوری و صدمه زدن به همه جا. قلب من شکسته است که من نمی توانم تصور کنید که زندگی ما بدون او. نیک بود مانند یک نور روشن است. او همه را دوست, عاشق گوش دادن کمک و به خصوص صحبت کنید. او باور نکردنی بازیگر و نوازنده است. او عاشق خانواده اش و دوست داشت که یک پدر و شوهر است. الویس و من دست او را در همه چیز کار می کنیم هر روز. ⠀ به شکافهای فوق العاده, دکتر, دکتر David Ng شما بودند من مثبت دکتر! نه وجود دارد بسیاری از پزشکان شما می خواهم. نوع هوشمند و مهربان قاطعانه و همیشه مشتاق به گوش دادن به ایده های دیوانه و یا تماس دیگری دکتر برای من برای نظر دوم. شما یک الماس در خشن. ⠀ ⠀ من نمی تواند شروع به تشکر از هر کس به اندازه کافی برای outpour از عشق و حمایت و کمک ما را دریافت کرده ام و این آخرین 95 روز. شما هیچ ایده چقدر شما برداشته روح من در 3 بعدازظهر هر روز در جهان به عنوان سنگ شکافهای آهنگ زندگی خود را. ما سنگ آن را به امروز او را به نگه داشتن دست خود را. من به عنوان سنگ خط آخر به او “آنها شما را به جهنم اما شما نور را از نور خود را ، زندگی خود را” من لبخند زد چرا که او قطعا قرار داده تا مبارزه. من شما را دوست دارم برای همیشه و همیشه شیرین من ، ❤️

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط AK! ⭐️ (@amandakloots) در

در حالی که کردرو بود در بیمارستان Kloots آغاز شده بود ارسال sing-a-پوزیشن های خرید در Instagram زندگی می کنند. برای 95 روز او خواند به طرفداران به عنوان یک شکل از درمان برای خودش و همچنین به عنوان طرفداران این ستاره برادوی که نگران بودند برای زندگی خود را. مدت کوتاهی پس از مرگ او Kloots سنگ یکی از آخرین ترانه: “خود زندگی” است که یکی از کردرو اصلی است. روز دوشنبه گفت: طرفداران “وجود دارد که در آن روز من فکر نمی کنم من می توانم در این رسانه های اجتماعی و بخوان اما من همیشه احساس کردند بهتر است بعد از من. آواز و رقص — این یک راه شگفت انگیز برای برخی از درمان در زندگی خود را.”

در طول IG زنده Kloots گفت: طرفداران تنظیم در “من خواند این آهنگ به نیک دیروز در اتاق خود و بسیاری از اشعار دیوانه هستند در نقطه و آنها خیلی زیبا. زندگی می اندازد بنابراین بسیاری از چیزهایی که در شما و شما هرگز نمی دانید چه چیزی است. این می تواند یک بیماری جدی مانند نیک به حال آن می تواند شما اخراج از کار خود را, آن می تواند شما باید به مبارزه با یکی از اعضای خانواده. من فکر می کنم نیک نقطه [بود] مبارزه برای آن و اجازه ندهید که کشتن زندگی خود را. نگه دارید در حال حرکت در تلاش نگه داشتن, نگه داشتن کار آواز حفظ, حفظ, رقص, زندگی نگه دارید.”

“من فقط می خواستم او را به می دانم که رویای خود را از تبدیل شدن به یک ستاره راک اتفاق افتاده است. و گاهی اوقات رویاهای خود را اتفاق می افتد و شما نمی توانید به طور کامل آنها را در آغوش, اما نیک رویای تبدیل شدن به یک ستاره راک قطعا اتفاق افتاده است و آن را به خاطر شما بچه ها” او سهام.

پس از عملکرد Kloots را شکست گریه, گفتن بینندگان “نیک چپ این زمین با مردم اطراف او را که او دوست داشت [و] گوش دادن به موسیقی است. من فکر نمی کنم او می خواستم هر چیز دیگری. بنابراین من فکر می کنم ما به او خوب ارسال کردن و من او را از دست ندهید هر روز از زندگی من است که برای مطمئن.”

Kloots و کردرو اشتراک 1 ساله به نام الویس. ما حتی نمی تواند شروع به درک فقط چگونه ویران Kloots-کردرو خانواده است در حال حاضر.

علاوه بر این Kloots ارسال شده مجموعه تصویری که خواهرش برای او ساخته شده است که نشان می دهد عشق و حمایت خانواده اش را به او نشان دادم این چند ماه گذشته در حالی که کردرو شد و در بیمارستان است. آن را با عنوان “لنت نقره ای” و به معنای برجسته است که هنوز هم وجود دارد بنابراین مقدار روشنایی در Kloots’ زندگی. در حالی که به هیچ وجه یک فیلم می تواند فاجعه در Kloots’ زندگی آن را حداقل به عنوان یک یادآوری است که وجود دارد بسیاری از مردم که او را دوست دارم و الویس — و این که او تنها نیست.

مشاهده این پست در Instagram

من از خواب بیدار شدم به این فیلم خواهر من ساخته شده برای من. او با عنوان این لنت نقره ای. من همیشه خوش شانس به یک خانواده است که دوست دارد به هم و به حمایت از یکدیگر. من حتی خوشبخت به شکافهای خانواده و خانواده گسترده است که همان است. این تصویری قطاری از این گذشته 95 روز. عشق, خستگی, به, اوراق قرضه, لبخند, آهنگ, ورزش, کار سخت, مراقبت و حمایت بیشتر از همه دوست دارم. آنها همه از این برای نیک الویس و من – فداکارانه زمان از زندگی خود را به بود با ما. در زمان تروما به دنبال لنت نقره ای. صرف زمان با خانواده. لبخند را از طریق اشک. ایمان زمانی که همه چیز به نظر می رسد غیر ممکن است. یکی دیگر از عشق. ❤️

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط AK! ⭐️ (@amandakloots) در

Kloots نوشت: “این فیلم قطاری از این گذشته 95 روز. عشق, خستگی, به, اوراق قرضه, لبخند, آهنگ, ورزش, کار سخت, مراقبت و حمایت بیشتر از همه دوست دارم. آنها همه از این برای نیک الویس و من – فداکارانه زمان از زندگی خود را به بود با ما. در زمان تروما به دنبال لنت نقره ای.” در اینجا به لنت نقره ای — ممکن است آنها نور راه رو به جلو است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>