با یک مسیر حرفه ای که گرفته شده از گردآوری و ارائه مشاوره به مشتریان خصوصی برای ارشد پست ها در حراج کریستی و در حال حاضر ساتبی امی Cappellazzo تبدیل به یک تكیه بین المللی هنر جهان, شناخته شده به عنوان مقدار برای او تیز هوش و انرژی بی حد و حصر به عنوان برای او به خوبی آموزش دیده و به شدت رقابتی طبیعت است.

Cappellazzo پیوست کریستی در سال 2001 افزایش به رئیس پس از جنگ و معاصر توسعه و کمک به سوق دادن این خانه حراج به تسلط بر رئیس آن رقیب ساتبی. هنگامی که او را ترک در سال 2014 او تیمی با احترام سرپرست و مشاور Allan شوارتزمن به پیدا هنر آژانس همکاران که ساتبی ربوده کمتر از دو سال بعد برای $50 میلیون به علاوه عملکرد مشوق تا 35 میلیون.

Cappellazzo شده و بازگشت او به جهان حراج: در یک ماه دسامبر شرکت سازماندهی مجدد او فرض تقریبا کنترل کامل از حراج خانه هنر جهانی کسب و کار اضافه کردن در میان دیگران, کارشناسی ارشد, چاپ, عکس, قرن 19, هنر و هنر اروپا به نمونه کارها خود را از معاصر و پس از جنگ هنر و خصوصی فروش.

چه چیزی شما را به سالم ماندن?

من دویدن, شنا کردن, صحبت کردن با من گال بگیرید و یاد دهید در گوشی برای دقیقه آواز خواندن در حمام. در واقع در وان حمام. من حمام را هر روز.

چه اولین کار شما و آنچه شما از آن یاد بگیرند که تاثیر خود را حرفه ای ؟

به عنوان یک 12 ساله من صرف کل تابستان نگهداری از کودکان سه پسر کوچک با سن کمتر از پنج. من یاد گرفتم موفق چند وظیفه ای و برای حفظ حرکت رو به جلو و هرگز به عقب نگاه. و برای نگه داشتن بسیار بالا حس شوخ طبعی است.

چه مدت باید یک جلسه گذشته است ؟

بیست دقیقه.

چه شما به دنبال در یک کارمند ؟

من دنبال nimbleness. من برای افرادی که تا به حال برخی از مرتب کردن بر اساس از چالش ایم که موفق به رغم شرایط. من نیز به دنبال افرادی که صحبت می کنند زبان دوم. آن را خوب آموزش مغز است.

Amy Cappellazzo

ساتبی

چه چیزی را بزرگترین دلخوری در کار است ؟

من حذف بسیاری از آنها را. من آرزو می کنم من می تواند به من سگ به کار می کنند. هر روز وقتی که من به آن نیاز دارید.

چه برنامه مورد علاقه خود را?

فریاد است. این مانیتور من فعالیت فیزیکی اما اغلب کیفیت خواب من. من مانند یک شکم پرست از خواب است. فریاد اقدامات ضربان قلب تنوع است که واقعا مهم برای شناختی بازیابی.

E-mail تلفن شل یا متن ؟

واتساپ, e-mail, متن, تلفن, شل. در آن منظور.

چه یکی از چیزهایی که شما می خواهید برای بهبود در زندگی کار خود را?

من کار بر روی توانایی من به روانی.

آنچه بزرگترین چالش شما در حال اجرا ساتبی هنر بخش است ؟

چالش این است که برای مطمئن شوید که من خود اخلال به جای اینکه مختل خارج نیروی.

چه یک تنظیم هر کس می تواند به موفق تر ؟

به نگه داشتن به چیزهایی که برای بیش از حد طولانی—کینه, قبلی, مفاهیم, موفقیت و یا شکست.

چه شما بگویید خود را جوانتر از خود ؟

همه چیز را به اما همچنین: شما رئیس خودتان باشید و شما باید خود را برای حفظ حاکمیت و عزت اقتدار و بدون توجه به وضعیت. همیشه یک کشور مستقل است.

بهترین قطعه از مشاوره دریافت کرده اید?

هرگز واقعا می دانم که چگونه خوب شما. من تفسیر که به معنی: باید یک تعادل بین برتری پیچیده و احساس حقارت.

چه یک قطعه از هنر شما proudest به فروش می رسد?

این Basquiat ساخته شده است که $110 میلیون. اما من نیز به فروش می رسد تعدادی از آثار خصوصی توسط یک هنرمند به نام فارست Bess. من احساس من کمک کرد تا مجلس کار خود را کمی. من افتخار می کنم که در آن من احساس می کنم من را کمک های تاریخی اصلاح—برای یک هنرمند که سزاوار خود را به علت. آنها معمولا زنان و یا هنرمندان از رنگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im