آلونزو بروکس’ بدن که بعد از Netflix سری تجدید علاقه در مورد


alonzo-brooks-body-exhumed
Netflix

آلونزو بروکس’ قتل برجسته بود در Netflix بکشد اسرار حل نشدهو در حال حاضر پس از افزایش علاقه در مورد اف بی آی است که با توجه

بعد از پلیس فلوریدا اعلام کرد که بازگشایی مورد کارول Baskin را از دست رفته شوهر پس از داستان پخش شد در docuseries ببر پادشاهآن را روشن است که Netflix در حال پخش است بخش عظیمی وقتی که می آید به بازگشایی سرد موارد است. Netflix جدیدترین واقعی جرم و جنایت سری اسرار حل نشدهاست که در واقع یک بازسازی از یک نمایش مشترک, داستان غم انگیز از آلونزو بروکس’ 2004 قتل و در حال حاضر پس از علاقه در این مورد و برخی از نکات جدید به پلیس کانزاس سیتی اف بی آی است که بروکس’ بدن که خانواده اش گمان او قربانی یک جنایت نفرت.

آلونزو بروکس به قتل رسید و در سال 2004 پس از حضور در یک پارتی در لا Cygne کانزاس. دوستان خود را گزارش چپ حزب بدون او و بروکس هرگز به خانه بازگشت. خانواده او در بر داشت خود را در بدن یک ماه بعد در یک نهر و پس از رسمی کالبد شکافی نمی تواند تعیین علت مرگ به صورت رفت و سرد است. پس از آن که اف بی آی اعلام کرد در سال 2019 که این امر بازگشایی بروکس’ مورد و ارائه 100.000 دلار پاداش در ماه ژوئن به هر کسی که اطلاعات خود را در مورد مرگ است. پس از Netflix کاهش یافته است این سریال در ماه جولای KSNT گزارش می دهد که علاقه ای بروکس’ مورد منجر به نکات جدید.

سی ان ان گزارش می دهد که در 21 ژوئیه سال 2020 بروکس’ بدن بود که از آن قبر “به عنوان بخشی از تحقیقات حال. بروکس’ مادر ماریا رامیرز معتقد است پسرش کشته شد به دلیل رنگ پوست خود را به عنوان او بنا به گزارش یکی از تنها سه مرد سیاه و سفید در حزب نزدیک به 100 نفر است.

“من در مکزیک و پدرش توسط سیاه” رامیرز گفت Dateline ماه گذشته. “بنابراین او مخلوط شده است. آنها نه تنها هدف یک مسابقه. یا کشتن یک مسابقه. آنها به کشته شدن دو. او هدف قرار داده بود به دلیل رنگ پوست خود را.”

“برخی از بروکس گفت: ممکن است flirted با یک دختر بچه گفت: برخی از مستی مردان سفید می خواستم برای مبارزه با یک مرد آمریکایی آفریقایی تبار و گفت: برخی از سفید پوستان نژادپرست به سادگی ابراز تنفر بروکس’ حضور” اف بی آی اضافه شده در یک بیانیه (از طریق سی ان ان).

آمریکا وکیل برای منطقه کانزاس استفان مک آلیستر گفت: در یک ماه گذشته که “کد سکوت باید شکسته شود. آلونزو خانواده سزاوار به حقیقت را می دانم, و وقت آن است که برای عدالت به خدمت گرفته شود.”

پس از آن راهنمایی شده اند در آینده و در داخل Edition گزارش می دهد که سه معتبر نکات آمد در ظرف 24 ساعت را نشان Netflix برتر در تاریخ 1 ژوئیه سال 2020 است.

“آن بوده است و 16 سال است اما ما امیدواریم که با این گذشت زمان, کسی است که اطلاعات را در جلو آمده” مامور اف بی آی Leena Ramana گفت NBC News. “برخی از این کودکان که بزرگسالان هستند در حال حاضر ممکن است ترس به جلو آمده و یا ممکن است شناخته شده اند آنچه که آنها را دیدم مهم بود. اما هر قطعه از اطلاعات مهم است و می تواند قطعه پازل گم شده ما نیاز به حل این مورد است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im