‘همه در دسترس قایق’: بزرگ آمریکایی قایق نجات 9/11 است که باید الهام بخش همه ما امروز


All-Available-Boats-story-1
مردم در حال تخلیه توسط قایق پس از حمله به مرکز تجارت جهانی در 11 سپتامبر 2001.
Millrock Productions, Inc./گتی

در حالی که گوش دادن به دکس شپرد صندلی متخصص پادکست هفته گذشته من شنیده ام یک داستان است که شکست قلب من است. Vivek Murthy مهمان بود و او با گفتن داخ و مونیکا مورد boatlift 9/11. من اتفاق می افتد به میان هزاران و شاید میلیون ها نفر از آمریکایی ها که به نحوی موفق هرگز به شنیدن این داستان—داخ و مونیکا تا به حال آن را شنیده یا نه.

دیگر غم انگیز و قهرمانانه حوادث 9/11 برچسبها زیادی در خاطرات ما است که آنها را به نظر می رسد تحت الشعاع باور نکردنی نجات که در گشوده به دود فرا گرفته رودخانه هادسون در پایین نکته از منهتن. Murthy تنها به یک نگاه اجمالی مختصری از boatlift اما تعدادی به او گفت: 500,000—همانطور که در 500,000 انسان—گیر در سر من, و من نیاز به دانستن بیشتر در. من scoured چه مقالات من می توانم پیدا کردن و پیدا و تماشا 12 دقیقه ای مستند Boatlift, روایت تام هنکس.

ما می دانیم که در صبح روز 9/11 زمانی که اولین برج سقوط کرد, هرج و مرج گرفت. ما می دانیم که مردم فرار کرد. ما می دانیم که مترو و تونل ها و پل ها همه تعطیل و هزاران نفر از مردم شمال از سقوط برج مجبور به فرار با پای پیاده بر روی پل بروکلین. همه دیده ایم کسانی که فیلم ها.

اما آنچه بسیاری نمی دانند این است که در جنوب این برج وجود دارد به هیچ وجه از هیچ پل برای عبور. هزاران نفر بر هزار نفر از مردم نمی تواند فرار شمالی و به جای فرار به سمت پایین نکته از منهتن به هادسون. به عنوان بیشتر و بیشتر مردم به دنبال فرار آنها فشرده کسانی که آمده بودند قبل از اینکه آنها را در برابر لبه آب. برخی حتی شروع به پریدن کرد به آب است.

خدمه و مسافران از قایق در هادسون در وحشت نگاه. من فقط می توانید تصور کنید که ترس آنها باید احساس. هر چه باعث شده بود که غرش عظیم که کوهی از دود سیاه—آن را بیش از ؟ آنها باید به حال یک حس است که با نزدیک شدن به سیگار جزیره به معنای به خطر انداختن جان خود ، و در عین حال به آنها دریغ نکنید. قایق بلافاصله شروع به کشیدن و بارگیری به عنوان بسیاری از مردم به عنوان آنها می تواند و گذر گاه آنها را در سراسر رودخانه به ایمنی.

View from a rescue boat after the World Trade Center Towers collapsed
نمایی از یک قایق نجات بعد از مرکز تجارت جهانی برج فرو ریخت.
لونی Efron/گتی

وجود دارد بسیاری از مردم هر چند قایق در دست نیست نزدیک به اندازه کافی. یکی از گارد ساحلی ایالات متحده آمریکا قایق قرار داده و از یک رادیو تماس بگیرید—”همه در دسترس قایق”—درخواست کمک از هر و همه قایق ها از جمله نظامی و قایق برای کمک به تلاش ها برای نجات.

پاسخ فوری بود. صدها قایق آب گرفتگی هادسون از طریق برش ضخامت ابری از دود به لبه تا پاچه جمعیت بسیاری از آنها تحت پوشش در دوده و باقی مانده است. قایق های لود شده به عنوان بسیاری از مردم که مناسب قبل از عبور به سمت دیگر رودخانه و سپس تکرار این روند دوباره و دوباره و دوباره تا زمانی که هر کسی که می خواستم برای عبور عبور کرده.

در کمتر از دو ساعت بیش از 150 قایق تقبل قایق از آب عبور از 500 ، 000 نفر در سراسر هادسون. این است که بیشتر مردم از تخلیه شدند در طول سال 1940 تخلیه نیروهای متفقین از دانکرک فرانسه در طول جنگ جهانی دوم “معجزه از دونکرک”—که تخلیه 338,226 انگلیسی و فرانسوی و بلژیکی نیروهای آمریکایی در تلاش است که در زمان روز.

Civilians are evacuated by boat near the site of the collapse of the World Trade Center on September 11, 2001.
شهروندان در حال تخلیه توسط قایق در نزدیکی محل سقوط مرکز تجارت جهانی در 11 سپتامبر 2001.
Millrock Productions Inc/گتی

9/11 boatlift همچنان بزرگترین دریایی تخلیه در تاریخ اما نشان دهنده آن بسیار بیشتر از آن است. این یک داستان آمریکایی ها به طور منظم خود را ناراحت کننده و حتی فدا کردن خود اگر لازم, برای نجات جان دیگران است. این یک جمعی همدلانه پاسخ—یک لحظه با هم برای انجام این کار لازم برای خوب بیشتر از جامعه است. نه ساعت یک و نیم میلیون نفر در زیر ابری از دود غلیظ بدون هر وعده از ایمنی.

این امدادگران نمی شد پرسنل اورژانس. برخی بودند اما بسیاری از آنها فقط به طور منظم نیویورکی که دیدم یک نیاز و علاقه شخصی خود را به خوبی بودن افتاده به پر کردن آن. هیچ یک از خانه زد به خود نگران خانواده. آنها در آنجا ماند و کمک کرد. آنها باقی می ماند و کار می کرد و منابع مشترک گاهی اوقات حتی انحراف مسیر گاز از یک قایق به دیگری تا زمانی که همه از 500000 نفر بوده است تقبل قایق از آب عبور به ایمنی.

People are evacuated by boat after the attack on the World Trade Center on September 11, 2001
مردم در حال تخلیه توسط قایق پس از حمله به مرکز تجارت جهانی در 11 سپتامبر 2001
Millrock Productions Inc/گتی

این بخشی است که شکست قلب من—از خود گذشتگی. این همکاری است. عزم به انجام آنچه درست بود.

امریکا چه ما تبدیل شده اند ؟ چگونه است که فقط 19 سال کوتاه, ما از این نوع در کشور است که می تواند نجات 500 ، 000 نفر در یک ماده از ساعت صفر آماده سازی یا برنامه ریزی برای… این ؟

همانطور که ما با خستگی راه رفتن را از طریق COVID-19 گیر ما کافی اجماع در میان کارشناسان بهداشت و مشاوره ما که یک زن و شوهر از اعمال ساده همه که مورد نیاز است به ساقه جزر و مد از این عفونت است. اقامت در هر زمان ممکن است. پوشیدن ماسک هنگامی که آن را نیست.

به این دلیل است که ما نمی توانیم احساس تحت اللفظی زمین تکان دادن زیر پای ما ؟ به این دلیل است که ما نمی مواجه با یک hundred-foot-بالا ابری از دود سیاه باربری واقعی انسان فریاد برای ما کمک کند ؟ به این دلیل است که ما یک دولت در قدرت اصرار دارد که ما نمی توانیم نباید باور آنچه که کارشناسان به ما بگویید ؟ به این دلیل است که به ما گفته شده است که “آنها” هستند و تنها در تلاش برای کنترل ما ؟

People are evacuated by boat after the attack on the World Trade Center on September 11, 2001.
مردم در حال تخلیه توسط قایق پس از حمله به مرکز تجارت جهانی در 11 سپتامبر 2001.
Millrock Productions, Inc./گتی

درست است که کسب و کار خصوصی و موسسات گرفته اند خود را از اقدامات در تلاش برای کمک به, اما مردم شده اند و وحشتناک در مورد آن—افرادی که تماس خود را وطن پرست و ادعا می کنند به ارزش آزادی است. آنها فریاد و پرتاب بداخلاقی در Costco و فریاد زدن در نوجوانان, کار پاره وقت شغل در یک مغازه بستنی. کمک گروه های ظهور در Facebook تسهیل ارتباط بین کسانی که نیاز به کمک و کسانی که می توانید آن را.

اما به نظر می رسد به من که بیش از حد بسیاری از ما اگر در مواجهه با یک وضعیت مشابه امروز را بکشید تا لنگر و hightail آن خانه است. بیش از حد بسیاری را ذخیره بنزین خود را می نگرانی آنها می خواهم از دست ناهار و یا آفتاب سوختگی و یا استنشاق دود بیش از حد اگر آنها به ماندن و کمک به. آنها می شنوند و مردم فریاد “لطفا ما را ترک نکن ما” از ساحل و پرس و جو در مورد وابستگی سیاسی.

9/11 بود یک روز وحشتناک اما همراه با وحشت و تراژدی آمد بی نظیر قهرمانی و همکاری و سخاوت. ما می دانستیم که ما همه در آن با هم و من غمگین است که به نظر می رسد ما به عنوان یک کشور دارای نوسان خیلی دور از ذهنیت است.

امریکا, ما در این با هم. وجود ندارد برخی از توطئه بزرگ است که ماسک حکم به معنای دروازه ورود به کنترل دولت. ما فقط در تلاش برای کمک به خودمان است. کسانی از شما که شک آنچه که کارشناسان بهداشت و درمان به شما بگویم که ما در حال تلاش برای کمک به شما بیش از حد. ما در حال تلاش برای صرفه جویی در شما بیش از حد.

ما در حال تماس در دسترس همه قایق. و بیش از حد بسیاری از آمریکایی ها در حال خاموش کردن خود رادیو, تبدیل قایق خود را در اطراف و قایقرانی دور.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>