آلیشا کیز و Nickelodeon تیم به آموزش بچه ها در مورد نژاد و تعصب


alicia-keys-nickelodeon-special
Nickelodeon/توییتر

Alicia Keys پیوست شده توسط کارشناسان برای کمک به توانمند سازی و روشنگری خانواده ها و کودکان و نوجوانان و هدایت برخی از سخت مکالمات

به کشور ما همچنان به روی چیزی حساب کردن با آن عمیقا برگزار شد نژادپرستانه اعتقادات و نژادپرستی نظاممند است که زنده و سالم امروز بسیاری از والدین زمانی که آنها باید شروع به صحبت کردن با کودکان خود در مورد نژاد و نژاد پرستی. پاسخ این است که به عنوان به زودی به عنوان گوشی ممکن است بچه ها در این جهان زندگی می و شاهد و تجربه نژادپرستی که آیا شما به آنها صحبت در مورد آن است یا نه. اما برای برخی از سفید پدر و مادر این گفتگوها دشوار هستند. اگر شما بوده ام به چشمان امتیاز شما نمی دانید که در آن برای شروع است. شما هیچ بهانه ای نیست برای ادامه آموزش خود را, اما در عین حال Nickelodeon است و آلیشا کیز باید تیمی را برای کمک به شروع آن مکالمات بین پدر و مادر و بچه ها.

کلید میزبان نیک, اخبار ویژه ای که به پخش شب گذشته. با توجه به شبکه این قسمت با هدف “توانمندسازی روشنگری و جرقه گفت و گو برای شفا.” در طول ویژه, کلید, حال گفتگو با بچه ها در مورد نژاد پرستی آنها مواجه ایم.

کلید همچنین صحبت های کارشناسان مانند یک درمانگر خانواده و سابقه کارشناس که کمک ارائه متن و مشاوره.

از بنیانگذاران Black Lives Matter جنبش در زمان پرسش از بچه ها.

سیمون Biles ساخته شده ظاهر.

آن را واقعا قدرتمند ویژه ای است که نمی به پایین از کمک به کودکان در درک مسائل مربوط به نژاد و تعصب با این حال سخت است که ممکن است. کلید های باور نکردنی هاست که به گوش بچه ها که دعوت شدند به جدول و ایجاد یک واقعا باور نکردنی منابع که به کمک تعداد بی شماری از کودکان و نوجوانان و خانواده ها حرکت این نوع از مکالمات.

Nickelodeon است طعنه که محتوای بیشتر شبیه به این ممکن است در آینده بعد. در یک صدای جیر جیر ویژه پس از پخش آنها نوشت: “این تنها آغاز است” و مرتبط به یک صفحه وب جدید با منابع برای بچه ها و پدر و مادر که در حال تلاش برای صحبت نه فقط در مورد مسابقه و وحدت, اما همه چیز وحشتناک اتفاق می افتد در جهان است. آنها همچنین ترویج بیانیه خود از بچه های حقوق که ایجاد شده توسط Nickelodeon در ’90s اما حلقه درست تر از همیشه.

و این اولین بار نیست Nickelodeon رفت و همه در حمایت از سیاه و سفید زندگی می کند. در اوایل این ماه این شبکه رفت و تاریک به مدت هشت دقیقه و 46 ثانیه برای بزرگداشت زندگی جورج فلوید. این حرکت باعث شکایت از پدر و مادر که به وضوح نیاز به نشستن و تماشای نیک, اخبار ویژه در مسابقه و تعصب.

شما می توانید تماشای تمام نیک, اخبار ویژه شامل Alicia Keys اینجا یا زیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>