Aistream رونمایی دو طرح جدید-ادراک تریلر فقط در زمان برای فصل کمپینگ

جریان هوا مترادف با کمپینگ و ماجراجویی است. به عنوان سفر جاده ای فصل به نوسان کامل تریلر ساز در حال راه اندازی دو مدرن و جدید, طراحی زرنگ و دانا ،

در حالی که با نام تجاری است Basecamp 16 پرفروش–شماره 16 نشان می دهد طول آن در پا–جریان هوا می خواستم به چه چیزی ساخته شده است که مدل مانند یک موفقیت و منفجر کردن نسبت. نتایج این Basecamp 20 و 20X.

طراحی شده با مشخصات پایین تر و آیرودینامیک در ذهن جدید خارجی شده است refashioned برای کاهش حرارت-مقاومت امکان پذیر است. مهندسین حتی در زمان آزادی از گرد جلویی آن آلومینیوم, بدن, برای از بین بردن هر گونه خلاء بین ماشین و camper. برای اطمینان از حداکثر دوام camper ساخته شده از سه قطعه مجزا با آلومینیوم غلاف کشیده و پرچ به دنده ساختاری. پس از همه, شما هرگز نمی دانید چه نوع از زمین شما ممکن است پوشش در هنگام کاوش یلو یا صهیون.

Airstream basecamp 20 20X

جدیدترین نسخه های حفظ شرکت امضا براق زیبایی و قابلیت های. حسن نیت ارائه میدهد از جریان هوا

با وجود آن افزایش ابعاد و چرخ های بزرگتر به حمایت از آنها جریان هوا ادعای Basecamp 20 و 20X هنوز هم می تواند بريدن به طور متوسط mid-size SUV یا کامیون کوچک.

بخشی از آنچه برجسته جریان هوا هنگامی که آن آغاز شد و در سال 1931 بود و بسیاری از ویژگی های پاشیده در سراسر گردشگران ساخته شده است که حتی در مسافت های طولانی treks مهمترین آنها راحت تر است. این میراث با نام تجاری همچنان در آن آخرین نسخه ارائه حتی بیشتر دقت برنامه ریزی شده داخلی.

تمدید ظهر به معنی انعطاف پذیر فضای زندگی نیز گسترش با roomier تخت ناحیه یا منطقه ناهار خوری بسته به اینکه چگونه camper پیکربندی شده است. همیشه باهوش فشار بیشتر به یک فضای کوچک تاشو اطاق کوچک ناهار خوری را می توان به سرعت تبدیل به یک تخت خواب بزرگ به اندازه کافی برای دو فرزند است. و برای آن دسته از مشتریان به دنبال به رفتن مایل اضافی, پانل های خورشیدی, مایکروویو و تهویه مطبوع همه گزینه ها هستند.

برای کسانی که دوست دارند به حرکت زمین دشوار است در طول سفر خود را به Basecamp 20X ارائه بیشتر ناهموار قطعات. مدل ویژگی های حتی بزرگتر جاده گودیر لاستیک و چرخ آلومینیومی که ایجاد بیشتر زمین ترخیص کالا از گمرک, حتی در حالی که تحت حداکثر ظرفیت بار. این 20X همچنین دارای رنگی پنجره سپاه پاسداران و یک جراحی دو مرحله است. بنابراین مهم نیست که زمین camper است که مطمئن شوید که به بیرون می آیند در یک قطعه.

این Basecamp 20 شروع می شود در $45,900 و Basecamp 20X شروع می شود در $48,900.

دیدن عکس های بیشتر از تریلر زیر:

Airstream basecamp 20 20X

حسن نیت ارائه میدهد از جریان هوا

Airstream basecamp 20 20X

حسن نیت ارائه میدهد از جریان هوا

Airstream basecamp 20 20X

حسن نیت ارائه میدهد از جریان هوا

حسن نیت ارائه میدهد از جریان هوا

Airstream basecamp 20 20X

حسن نیت ارائه میدهد از جریان هوا

Airstream basecamp 20 20X

حسن نیت ارائه میدهد از جریان هوا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>