پس از بازگشایی فراری است که در مسیر رسیدن به تولید کامل این هفته

وجود دارد هیچ انکار که coronavirus همه گیر کرده پاره پاره راه خود را از طریق هر جنبه ای از زندگی است. حتی سوپراسپرت تولید شده است سیستم ایمنی بدن به اثرات COVID-19. منحصر به فرد خودروسازان در سراسر جهان مجبور به شاتر عملیات—حتی فراری. اما به نظر می رسد اخبار است که مصرف یک نوبت برای بهتر.

فراری از سر تولید دیروز پس از معطل ماندن تولید آن از اواسط ماه مارس. حرکت به توقف عملیات آمد جلوتر از ایتالیا ثبت نام 919 مرگ و میر در مارس 27, ملت, مرگبارترین روز در طول بیماری همه گیر. برای مقایسه ایتالیا گزارش 174 Covid-19 مرگ و میر در مارس 3.

Ferrari Is on Track to Reach Full Production by May 8, 2020.

فراری کارگران عمل اجتماعی فاصله در حالی که انتظار به نمایش در خواهند آمد. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از فراری.

در مرنللو بر اساس مارکی ماه و نیم وقفه علائم طولانی ترین مقدار از زمان فراری است متوقف شده پس از تولید این شرکت آغاز شد و در سال 1947 با ظهور 125 S مدل.

در حال حاضر برای کار در کارخانه محدود است اما فراری انتظار به سطح شیب دار عملیات بازگشت تا قبل از همه گیر سطوح توسط این جمعه. پس از آن, اما آن را نمی تواند کسب و کار به عنوان معمول است.

Ferrari Is on Track to Reach Full Production by May 8, 2020.

کارمند اسکن بخشی از کار روز است. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از فراری.

هفته گذشته فراری آموزش کارکنان خود را در پروتکل های ایمنی برای حرکت از طریق زندگی کاری با اقدامات احتیاطی در برابر ویروس داشته باشید. این شرکت همچنین بخواهند صفحاتی دوباره مرتب آن زمینه های مشترک در نور های اجتماعی فاصله دستورالعمل. در طول چند هفته گذشته فراری انجام شده است داوطلبانه تست آنتی بادی برای کارکنان خود را.

فراری نیست فقط ماشین های عجیب و غریب–ساز برای از سرگیری تولید در این هفته. مشابه reopenings اتفاق می افتد در لامبورگینی در سنتگتا ایتالیا و همچنین بوگاتی در, molsheim, فرانسه و رولز-رویس در Goodwood, انگلستان است.

Ferrari Is on Track to Reach Full Production by May 8, 2020.

فراری است و آموزش کارکنان خود را در پروتکل های ایمنی. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از فراری.

صرف نظر از این که آیا شما در حال برنامه ریزی برای خرید یک سوپراسپرت ساخته شده در این سال و یا شما یک فراری-تحسین است که می تواند موم شاعرانه برای ساعت ها در مورد هر یک از این شرکت فرمول 1 سوابق این واقعیت است که چراغ های عقب در مرنللو است که بسیار مورد نیاز منادی بهتر از زمان جلوتر است.

در سال گذشته فراری ساخته شده است بیش از 10 ، 000 اتومبیل. از آن نظم بلند فکر می کنم این شرکت می تواند فراتر از این تعداد در سال 2020 است. سپس دوباره با باور نکردنی و غیر منتظره و تغییرات دیده ایم که تا کنون در سال 2020 هر چیزی امکان پذیر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de