پس از آمازون سهام افزایش جف بزوس خالص ارزش جهش 13 میلیارد دلار در یک روز

چه تفاوت می کند یک روز.

بالا سوار در عین حال یکی دیگر از افزایش در آمازون قیمت سهم میلیاردر بنیانگذار جف بزوس دیدم شخصی خود ارزش خالص یک بار دیگر شکستن رکورد با پریدن عظیم 13 میلیارد دلار در یک دوره 24 ساعته. 7.9 درصد افزایش در ارزش سهام بزرگترین افزایش فن آوری های غول پیکر می برد پس از دسامبر سال 2018 است. به همین ترتیب تورم بزوس در حال حاضر قابل توجهی از ثروت شخصی نیز بیشترین پرش ثبت شده در بلومبرگ میلیاردرهای شاخص از زمان آغاز آن در سال 2012 است.

پس چقدر بود بزوس ارزش پس از اولیه افزایش? متناوب $189.3 میلیارد دلار است. این رقم را پس از کمی کاهش یافته اما بدون نیاز به نگرانی–همانطور که از انتشار آن هنوز هم می ایستد در یک سالم $186. تحلیلگران بر این باورند که سهام رشد است که ایجاد اضافی میلیاردها دلار برای بزوس رانده شد افزایش تقاضا برای خرید آنلاین به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس همچنان به گسترش به شدت در سراسر ایالات متحده و دیگر نقاط جهان است.

در سال 2020 به تنهایی آمازون سهام است تا 73 درصد است که ایجاد اضافی $74 میلیارد دلار ثروت برای بزوس. سنبله نیز خوب بوده اسکات مکنزی بزوس مدیر عامل سابق و یکی از چهره های کلیدی در آمازون را تاسیس. او دیده است قابل توجه دست انداز در خود ارزیابی به دست آوردن $4.6 میلیارد برای تبدیل شدن به 13 ثروتمندترین فرد روی زمین است.

همانطور که برای شخص اشغال حافظه بالا در آن فهرست, جف بزوس در حال حاضر شخصا به ارزش بیش از شرکت عظیم مک دونالد ($143) نایک (122 دلار) و Costco ($145). آه و او را نیز به ارزش بیش از 50 درصد از کسانی که ذکر شده در داو.

بزوس صاحب رقم 55.5 میلیارد سهم در آمازون می دهد که او فقط کمی بیش از 11 درصد سهام خود در شرکت او سازی به این ارتفاعات است. به عنوان یک نتیجه شخصی خود را در وضعیت مالی است که به دقت تراز وسط قرار دارد با اقبال شرکت تاسیس کرد. و با Covid-19 موارد در ادامه به افزایش و انتقام ویران کردن در بازارهای عمده ای مانند ایالات متحده و هند تمایل برای در صفحه اصلی گزینه های خرید است که بعید به آباته در هر زمان به زودی. بنابراین هیچ کس را شگفت زده خواهد شد اگر بزوس میشکند این رکورد بیش از حد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>