to-pod-or-not-pod-1
مامان ترسناک و جاناتان کیرن/گتی

در خانواده ما شده است بحث آنچه ما می خواهیم انجام دهیم با ما بچه های این مدرسه سال — نگه داشتن آنها را به عنوان ما منتظر ورود COVID-19 واکسن و یا شانس و ارسال آنها را به مدرسه. ما می خواهیم به خاطرات (این اولین معرفی آنها به مدرسه ابتدایی; آنها خواهید بود با ورود به kindergarteners) اما ما مطمئن نیستیم که این خاطرات به ارزش خطر است.

Oتو منطقه روشن ساخته است که گزینه اول خود سه جانبه لیست از امکانات است که آنها انتظار دارند به بچه ها به مدرسه بروند و پنج روز در هفته آغاز سپتامبر 3rd زمانی که ما بازگشایی مدارس. گرفته ایم ما بچه های خود را بعد از مدرسه برنامه اجرا شده توسط YMCA به عنوان یک احتیاط و ما امیدواریم که وسیله ای برای محدود کردن قرار گرفتن در معرض خود را. این است که به اندازه کافی ؟ ما باید همچنین نگه داشتن آنها را به خانه برای کل سال تحصیلی?

فشار به ارتکاب به یک یا برخی از ترکیبی از آموزش از راه دور و در کلاس درس واقعی است. اما تا “همه گیر غلاف” یک نوع از آموزش است که اجازه می دهد تا برای بچه ها برای پیوستن به دیگر بچه ها در درون جامعه خود در یک مدرسه در منزل و محیط زیست تدریس خصوصی معلم — گزینه ای است که به طور معمول سفید پدر و مادر به اشتراک.

و یا شاید حتی که پدر و مادر که معلمبه نظر می رسد مانند من — سیاه تحصیل مادر که می خواهد برای تدریس به کودکان خود را در مورد آنچه در آن به معنی زحمت کش کنجکاو و احترام به دیگران است. چگونه است که این قصد هیچ گونه متفاوت از آنچه ما انجام داده ایم از مارس — تلاش برای نگه داشتن بچه های ما درگیر در صفحه اصلی و سالم نگه داشتن آنها را در یادگیری الفبای خود و دانش صدا و پژواک? و یا هر گونه متفاوت از چیزی است که اکثر پدر و مادر می خواهم برای بچه های خود را به پرورش و آموزش فرزندان ما در یک محیط امن و در حال حاضر که محیط زیست در این نوع جدید از مدرسه در منزل ،

برای من شخصا این غلاف احساس نمی هر گونه متفاوت از آنچه ما انجام داده ایم برای سه ماه گذشته به جز وجود یک استخدام حرفه ای (مانند معلمان که تدریس در مدارس دولتی) به آموزش در خانه. به عنوان پدر و مادر ما متهم هستند با ایجاد فرصت های هر دو در داخل و خارج از کلاس درس که شامل معرفی آنها به دیگر کودکانی که متفاوت از آنها را در نژاد و جنسیت و….

این ایده یک پدیده ساری کمی حرارت می درخشد نور را در آنچه در حال حاضر اتفاق می افتد در مدارس: اجتماعی و اقتصادی تفکیک و علمی به تفکیک. نیازهای ویژه جمعیت نیست حتی در نظر گرفته شده در بسیاری از گفتمان من دیده ام. کلارا Totenberg سبز, اجتماعی و عاطفی یادگیری متخصص در آتلانتا مدارس دولتی ارائه می دهد این بینش در نیویورک تایمز قطعه نظر در بحث “در صورت ارزش یادگیری غلاف به نظر می رسد لازم است راه حل برای بحران کنونی است. اما در عمل آنها را تشدید نابرابری ها تبعیض نژادی و فرصت شکاف در مدارس.”

ما نسبت به آنچه ما می دانیم درست است ؟ اگر ما این فرصت را به ما آموزش کودکان و نوجوانان و استخدام کسی به آنها یاد می دهد که ما آن را انجام دهید ؟ توانایی مالی ارائه در این راه است که اغلب در دسترس تر گزینه برای پدر و مادر. برای خانواده های کم درآمد و به خصوص مردم رنگ آن است که همیشه به آسانی به عنوان “فقط” استخدام یک معلم است.

Empty classroom in elementary school
لیام نوریس/گتی

ما در یک تقاطع در مراکز آموزشی بحث: چگونه ما آموزش کودکان و نوجوانان در جوامع کم درآمد که اغلب سیاه و سفید و قهوه ای, به طوری که آنها نمی افتد و حتی بیشتر است ؟ چگونه ما را تشویق تنوع نژادی در درون غلاف هنگامی که ما ممکن است در حال حاضر زندگی می کنند در یک تفکیک منطقه ؟ پاسخ این است که آنهایی که آسان نیست. همه گیر غلاف ارائه یک راه روشن برای حمایت از تلاش علمی برای برخی از بچه ها اما برگ از جنبه های دیگر که ما نمی توانیم چشم پوشی است.

غلاف برخواهد داشت ممکن است یک تهدید برای پیشرفت در زندگی مهم جنبش — همه ما مبارزه همان مبارزه برای برابری. اگر محبوبیت همه گیر غلاف رشد خواهد بچه ها از رنگ بود ، این قطعی است احتمال است. پس از همه مردم در حال رفتن به می خواهید به نگه داشتن خود را غلاف متشکل از دیگران با مشابه COVID-19 سطح خطر. اما از آنجا که مردم از رنگ ها از نظر آماری بیشتر احتمال دارد به در ریسک شغل به عنوان ضروری کارگران این عامل به این معنی است که فرزندان خود را ممکن است از مطالعه خارج شدند.

آیا 2020-21 سال تحصیلی شبیه یک دبیرستان کافه تریا — که در آن پرندگان از پر گله با هم ؟

ما همچنین نمی تواند چشم پوشی از این واقعیت است که زمانی که کودکان و نوجوانان هستند disenrolled از مدارس دولتی به نفع homeschool به عنوان آنها خواهد بود در مورد همه گیر غلاف آن مدارس از دست دادن بودجه است. و در بسیاری از موارد دانش آموزان بیشتر تحت تاثیر کمبود بودجه در حال بچه ها که در حال حاضر به حاشیه رانده شده آغاز خواهد شد. مجازی و یادگیری الکترونیکی اجازه می دهد تا بچه ها برای اقامت ثبت نام در مدارس دولتی و نگه می دارد پول در منطقه; غلاف نیست.

در هنگام بازگشایی مدارس, معلمان خواهد شد که هر دو علمی و اجتماعی بگیر تا کار را به انجام با بچه های ما. ما تأمل در این زمان و به یاد داشته باشید که تبعیض نژادی بود یک چیز و یا خواهد شد از این فرصت فاصله بیشتر می شود و در نهایت ساخت آن را بیشتر به چالش کشیدن برای برخی دانش آموزان به گرفتن ؟ ما فقط نمی دانم. آن است که خیلی زود به بگویید و ما می دانیم که هیچ چیز برای مطمئن شوید که آن را به عنوان مربوط به این غلاف خواهد شد (یا نمی خواهد) آیا ما در حال حاضر شکننده جوامع است.

من فکر نمی کنم وجود همه گیر غلاف یک تقسیم بین haves and the have nots اما این فرصت برای همه ما به reimagine سیستم آموزش و پرورش. اگر چه این جدید ما عادی است ؟ Teachers ممکن است احساس راحتی بازگشت به معشوق خود را از کلاسهای درس به جای امید بستن به ماندن در خانه با فرزندان خود و منجر به کوچک غلاف یادگیری در درون جوامع خود — و من نمی توانم آنها را سرزنش. این ممکن است یک فرصت برای سازمان هایی مانند آموزش برای امریکا, نگاهی به راه های جایگزین برای آموزش کودکان است که زندگی در جوامع کم درآمد و شاید آنها می توان اتصال بین جوامع است.

ما معاف نیست, مهم نیست که ما نژاد یا وضعیت اجتماعی و اقتصادی از آنچه که پس از COVID-19 را در فروشگاه ما. ما در حال حاضر می دانم که چقدر ما از دست داده ایم. بدون توجه به رنگ پوست و یا که در آن تماس با ما صفحه اصلی اگر ما پدر و مادر با فرزندان, ما همه چیزی برای تصمیم گیری شکل ارتکاب به هر روز. این که آیا شما آموزش کودکان خود را در یک “بیماری همه گیر pod” را انتخاب کنید و به فرستادن بچه های خود به مدرسه یا آموزش آنها را در خانه آموزش باید انجام شود. از آن خواهد شد جدید آن خواهد بود و ترسناک و آن را به ما فشار حتی سخت تر به عنوان پدر و مادر.

اجازه دهید صادقانه ما امیدواریم که این خواهد شد به طور موقت. ما امیدواریم که که در یک سال یا شش ماه حتی بچه های ما می توانید به بازگشت به مدرسه, بازگشت به کلاس های درس خود را, و ما می تواند همچنان به حمایت از آنها را در همان راه ما شده اند: به عنوان پدر و مادر که می خواهند برای ادامه به کودکان خود آموزش و پشتیبانی آموزش و پرورش خود را در هر راه ما می توانیم. اگر مدارس می تواند دوباره اختصاص بودجه و ارائه گزینه های پایدار برای خانواده ها که شامل فعالیت رستوران ها در جامعه می تواند با ارائه یک ناهار رایگان و سازمان های غیر انتفاعی می تواند به بچه ها هم از شهرهای مختلف و یا مناطق آموزش و پرورش ما ممکن است قادر به شروع سال تحصیلی با امید که این غلاف فقط ممکن است کار می کنند.

من نمی دانم چه سپتامبر را نگاه و یا احساس برای بچه ها و من, اما من نمی دانم که ما آن را کشف کردن در اینجا در جامعه ما ادامه دارد در حالی که برای القای به بچه های ما چه ما آنها را می خواهید به دانستن غلاف یا بدون غلاف.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im