آدیداس رونمایی طرح به آدرس نژادپرستی و تبعیض


adidas-store
تصویر داد/گتی

آدیداس می خواهد به “خود به سکوت” و آدرس نژادپرستی در دیواره های خود. در اینجا چگونه آن را برنامه ای برای انجام این کار

تظاهرات هنوز هم اتفاق می افتد در سراسر ایالات متحده و در سراسر جهان خواستار پایان دادن به نژادپرستی نظاممند. در میان رشد تماس شرکت پس از شرکت, است, اعلام کرد, چگونه آن را به آدرس نژادپرستی در درون خود نهاد. آخرین از این است که آدیداس که متعهد به استخدام بیشتر سیاه و Latinx کارکنان استخدام خارج از آژانس به نقد و بررسی خود را ضد نژادپرستی پیشرفت و اهدای بیش از یک میلیون دلار به سیاه و سفید محله بودجه و سازمان های دیگر.

“ما نیاز به اعتباری که در این دیر: موفقیت آدیداس خواهد بود هیچ چیز بدون, سیاه, ورزشکاران, سیاه, هنرمندان, سیاه کارکنان و مصرف کنندگان است. دوره” برند نوشت: در طولانی بیانیه ای به رسانه های اجتماعی خود را. “سکوت است نه یک موقعیت خنثی زمانی که مردم ما باید ایستاده با زندگی در ترس از خشونت پلیس با توجه به نژادپرستی نظاممند. با که در ذهن ما است که مردم ما مدیون این به ترین. ما سیاه و همکاران نشان داده اند ما را از طریق کلمات و اعمال خود را چه رهبری به نظر می رسد و تغییرات آدیداس می تواند به عنوان یک نام تجاری. آنها به رهبری پاسخ که ما ادامه خواهد داد برای اجرای با هم.”

در سراسر بعدی چند اسلاید آدیداس برشمرد تغییرات شرکت ارتکاب به امیدوار در پایان هر لیست “این اقدامات فقط شروع است.”

آدیداس وعده به تعمیرات اساسی آن روند استخدام برای از بین بردن تعصب و تعهد برای پر کردن 30 درصد از آن پوزیشن های باز با سیاه و Latinx استخدام. همچنین وعده 50 درصد از جدید پوزیشن های باز خواهد بود پر متنوع (از جمله جنسیت و گرایش جنسی و ناتوانی و کهنه وضعیت).

علاوه بر این, adidas گفته است که با ایجاد یک تیم جدید برای مدیریت و نظارت بر افزایش بودجه به مردمی برنامه هایی که ساخت بالا محله و آدرس نژادی و نابرابری. این شرکت متعهد $120 میلیون دلار از طریق 2025 به اطمینان حاصل شود که برنامه های هستند پایدار علاوه بر بودجه برای 50 کمک هزینه تحصیلی برای دانش آموزان سیاه پوست.

و در نهایت آدیداس اعلام کرد سیاست تحمل صفر ارائه خواهد شد که پاسخگویی برای نژادپرستی یا تبعیض و همچنین به عنوان یک شخص ثالث محقق برای به اجرا درآوردن سیاست و نگه دارید و کل شرکت پاسخگو باشد.

آدیداس’ بیانیه بود در وسط دو اسلاید است که خواندن به سادگی “سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.” آنها انجام دهد. ما می دانیم که. و این اقدامات از این قبیل از شرکت ها این اندازه است که کمک خواهد کرد که اطمینان حاصل شود که یک پیام است که همچنان به گسترش است. در حال حاضر تمام جهان را به مطمئن شوید که این وعده ها را به عمل قرار داده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im