Adele نوشته های یک جشن تولد, عکس و معافیت اینترنت


adele-weight-loss
Adele/Instagram

Adele مشترک یک عکس به علامت او 32nd تولد و طرفداران آن دوست داشتن

دیروز Cinco de Mayo, اما آن را نیز جلال خواننده با استعداد آدل 32nd تولد. در این زمان نامشخص ما به تمرکز خوب و آدل ارسال یک عکس از خودش در روز تولد او است که در واقع شکست اینترنت است که در واقع بسیار خوب است.

با تشکر از شما برای تولد عشق است. من امیدوارم که شما تمام ماندن امن و سالم در طول این زمان. من می خواهم برای تشکر از همه ما اولین پاسخ دهندگان و ضروری کارگران که در حال نگه داشتن ما امن در حالی که خطر زندگی خود را! شما واقعا ما فرشتگان” او می نویسد: در عنوان در کنار یک کاملا خیره کننده عکس از خودش. البته Adele خواهد ما را با حضور او در اولین بازگشت به Instagram پس درست قبل از کریسمس و استفاده از این فرصت برای فریاد زدن به اولین پاسخ دهندگان. چرا که او شگفت انگیز است و می توانید بدون اشتباه است.

آدل بدنام خصوصی در رسانه های اجتماعی می کند و فشار با نوک انگشت سر خود را به طوری که زمانی که او آن را علت برای اینترنت جشن.

اما تصویر زرق و برق دار نیست که این داستان به پایان می رسد.

آدل بدن را در ماه های اخیر. نباید آن را یک معامله بزرگ است اما به طور طبیعی مردم در حال ساخت نظرات در مورد چگونه بلند و باریک او را به عنوان هر چند آن را تنها چیزی که در مورد او ارزش بحث کردن. برخی از مردم (به حق) اشاره کرد که Adele به معنای واقعی کلمه همیشه شگفت انگیز بوده است که با تمرکز بر روی وزن بسیار لنگ است. در حال نازک است نه یک دستاورد است. برنده 15 جایزه گرمی (و 18 نامزد) یک دستاورد است.

TL;DR: در واقع این.

این اولین بار نیست Adele به اشتراک گذاشته است عکس هایی که کردم مردم صحبت کردن. آخرین Instagram ارسال در 23 دسامبر 2019 برانگیخته و گفتگو در مورد از دست دادن وزن و تصویر بدن.

آدل به نظر می رسد مانند ارسال عکس به مناسبت تولد او و معروف تصاویر به اشتراک گذاشته شده از کشتی تایتانیک با مضمون تولد 30 دو سال پیش.

و در روز تولد 31 سال گذشته او خیلی رک و در مورد آنچه در سال 30 به ارمغان آورد به او. “30 سعی من بسیار سخت است اما من آن را داشتن و تلاش من سخت ترین تکیه به آن همه است. مهم نیست که چقدر بلند ما اینجا هستیم برای زندگی ثابت است و پیچیده در زمان. من به شدت تغییر در سال گذشته و من هنوز هم در حال تغییر و, که خوب,” او نوشت.

ما در اینجا برای آدل مهم نیست که چه تغییراتی در این سال به ارمغان بیاورد. او ابدی ملکه و ما فقط خوش شانس برای زندگی در جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>