بازیگر Spencer Grammer مورد حمله قرار گرفت در نیویورک رستوران


Spencer Grammer
غنی خشم/FilmMagic/گتی ایماژ

Kelsey Grammer است و فرستاده شده به بیمارستان و درمان غیر تهدید کننده زندگی صدمات

Spencer Grammer, یونانی و Rick and Morty ستاره و Kelsey Grammer را کاملا به حال برخورد این آخر هفته گذشته در حالی که ناهار خوری در یک رستوران شهر نیویورک — که باعث شد با او و دوستان او گرفتن کاهش و چاقو.

روز جمعه اسپنسر و ژان فیلیپ مولر بودند ناهار خوری خارج از مورچه سیاه در نیویورک در شرق روستای محله هنگامی که یک مرد مست با نزدیک شدن به رستوران خواستار به خدمت گرفته شود. اسپنسر مولر و چندین نفر دیگر در رستوران اقدام به deescalate وضعیت; اما در عوض 31 ساله مست مرد حمله اسپنسر و Mueller — کاهش اسپنسر در بازو و سلاح سرد مولر در پشت پایین تر — و فرار کرد.

“من پایدار پارگی در بازوی من و دوست من بود چاقو در پشت, اما خوشبختانه او دچار هیچ جدی جراحات داخلی. ما انتظار داریم به سرعت بازیابی,” اسپنسر گفت: ما هفتگی.

اسپنسر گفت: ما هفتگی است که او و مولر “آنچه هر کس دیگری را در همان وضعیت است.” “چندین نفر دیگر که عمدتا زنان بودند و همچنین تلاش برای جلوگیری از درگیری از افزایش,” او اضافه شده است.

با توجه به NYPD معاون کمیسر اطلاعات عمومی (DCPI) سخنگوی کارآگاه سوفیا مختلف این باقی می ماند در حال انجام تحقیقات است.

“در روز جمعه, 24 جولای سال 2020 در حدود 2310 ساعت در مقابل 60 2 خیابان (9 حوزه) ناشناخته نر گیر 36 ساله زن در بازوی راست با یک شیء ناشناخته باعث پارگی و تورم” میسون گفت. “31-سال-مرد قرار گرفت در کمر باعث پارگی. شاکیان برداشته شد به Bellevue بیمارستان در وضعیت با ثبات است. مظنون به فرار از محل ، او توضیح داده شده است به عنوان یک مرد سیاه و سفید در 30s حدود 5’08” و کوتاه سیاه و سفید. او در گذشته دیده می شد با پوشیدن یک تی شرت سفید, سیاه, شورت و کفش سیاه و سفید.”

به گفته یک ناظر در صحنه اسپنسر بود “هیستریک جیغ در هر کس برای توقف جنگ. سپس به او نگاه کرد و متوجه شد که او از خونریزی” نیویورک دیلی نیوز گزارش. یکی دیگر از شاهدان عینی گفت: این نشریه که حدود 15 نفر از جمله کارکنان و شام درگیر شدند در این حادثه. “آن را مانند نگاه وجود دارد کامل در نزاع و جدال” این منبع که نامش ذکر نشده گفت.

یک سخنگوی Kelsey گفت: افرادی که اسپنسر “خوب است.” اسپنسر و مولر گرفته شد به بیمارستان برای درمان آسیب و منتشر شد.

“ما می خواهیم برای تشکر از اولین پاسخ دهندگان و کارکنان در بیمارستان بلوو که ما را با ارائه مراقبت عالی” اسپنسر گفت. “آنها جنگیدند نبرد باور نکردنی این سال است. آن را بسیار در حال حرکت بود ما باید از این فرصت برای تشکر از آنها در فرد است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>