در سراسر کشور بازگشایی رستوران در حال بسته شدن دوباره به دلیل Covid-19

چند هفته پیش بسیاری از کشور شروع به بیدار از آن Covid-19 ناشی از خواب. مقامات دولتی کاسته پناهگاه در محل سفارشات که ترویج اجتماعی فاصله و توقیف کسب و کار در سراسر هیئت مدیره. اما تقریبا به عنوان به زودی به عنوان رستوران شده اند مجاز به بازگشایی می آید موج جدیدی از آنها بسته شدن دوباره به عنوان بسیاری از سراسر کشور به کارکنان آزمایش مثبت برای این ویروس نیاز خود را مستند به توقف گسترش این بیماری است.

از مرکزی فلوریدا به لس آنجلس, به فیلادلفیا, لاس وگاس, به شیکاگو به آتلانتا به چارلستون و فراتر از آن رستوران را دوباره بسته که در آن کارکنان آزمایش مثبت است. تمام انواع موسسات تحت تاثیر قرار شده است با گسترش این ویروس از مجلل میله شراب به نانوایی به brewpubs به پیتزا ، تفاوت این زمان در اطراف, در مقایسه با ماه مارس است که وجود دارد نه دولت حکم به تعطیل. در هر حال ساخت یک تصمیم گیری فردی در مورد نحوه اقدام در صورت مثبت شدن تست.

هنگامی که ما صحبت با کارشناسان بیماری های عفونی در اوایل سال جاری در مورد Covid-19 و رستوران ها آنها گفت: بزرگترین خطر برای عفونت خواهد بود برای کارمندان بسته بندی شده نزدیک به هم در رستوران آشپزخانه و تنفس در هوا برای مدت زمان طولانی. “شما نمی خواهید به مردم شلوغ به فضاهای کوچک” استاد Marilyn Roberts, یک میکروبیولوژیست در دانشگاه واشنگتن وزارت محیط زیست و بهداشت علوم گفت: Robb Report.

خطر ابتلا به کارکنان تشدید شده است بسیاری از رستوران ها نه پس جدید پروتکل های ایمنی و دولت که سهل انگاری در اجرای آنها. که همچنین خطری برای شام به عنوان به خوبی. زمانی که شهرستان لا مقامات بهداشتی رفت و به بررسی 2,000 بازگشایی رستوران آنها یافت می شود بیش از نیمی از آن در انطباق با دستورالعمل های جدید. در روز دوشنبه همان مقامات بهداشتی گزارش شده است که این شهرستان را شکست و ثبت آن برای موارد جدید در یک روز بیش از 20 درصد است.

بیش از آخر هفته فلوریدا نیز آمار یک رکورد جدید برای موارد در یک روز یک موج است که چپ حتی فلوریدا رستوران و محل سکونت ارتباط و درخواست از دولت برای پیشبرد تنظیم اعضای آن سازمان است. “ما فکر می کنیم آن زمان به پایین آمدن بر روی آنها” کارول دوور رئیس گروه تجارت گفت: Politico. “ما لازم نیست که هر نوع قدرت پلیس و یا هر چیزی و آن را به قصد ما از ساختن چیزهای سخت تر اما ما شروع کردیم به پیروی از قوانین است.”

در تگزاس که در آن فرماندار گرگ ابوت شد و تهاجمی به بازگشایی و مقاوم به ماسک مورد نیاز موارد خونتان هدف قرار دادن یک رکورد بیش از آخر هفته. ابوت در کنفرانس مطبوعاتی دوشنبه و تغییر دوره با پیام گفت: “راه بستری شدن در بیمارستان در حال خونتان راه که روزانه از موارد جدید خونتان—مطمئنا عمومی می تواند درک کند که اگر آن خوشه ادامه اقدامات اضافی می رویم لازم است به مطمئن شوید که ما حفظ سلامت و امنیت مردم این ایالت تگزاس است.”

با این موج از عفونت های دولت و سازمان های محلی در حال گرفتن بیشتر فعال باشیم. در حالی که در تگزاس به عنوان یک کل نمی خواهد نیاز به ماسک در رستوران دالاس و هوستون باید هر دو رای در احکام نیاز به آنها را با توانایی به لوی $1,000 برای متخلفان. و تگزاس الکل نوشیدنی کمیسیون به طور موقت کشیده مشروب مجوز برای 17 میله ایالت بیش از آخر هفته پس از عملیات مخفی نشان داد آنها موفق به پیروی از ظرفیت قوانین و مقررات. اگر این اقدامات کافی نیست ابوت هشدار می دهد که “سخت تر اقدامات” مورد نیاز خواهد بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>