در دسترس تعالی: Mercedes-AMG جدید GT43 ورزشی سدان شروع می شود در کمتر از $100,000

در اخبار مطمئن شوید که به لطفا, آلمانی, car lovers, Mercedes-AMG صف بالا-عملکرد خودروهای لوکس در حال گسترش است برای 2021 مدل سال. و آخرین مطلب این GT43 یکی از تجاری ترین مدل های در دسترس است.

معرفی شده در شنبه ورزشی سدان اولین ورود در AMG GT خط برای شروع در کمتر از $100,000 با توجه به ماشین و راننده. اما آن را دریافت نمی twisted; هر چند مانعی برای ورود کاهش داده شده است یک نی نی ماشین هنوز هم وعده داده می شود یک عملکرد بالا وحش.

نزدیک ترین مقايسه جدید چهار درب است GT53. و این دو هاچ بک خودروی سواری نگاه تقریبا یکسان است که در این مورد یک چیز بسیار خوب است. که بدان معنی است که بین GT43 به نظر می رسد مانند دراز نسخه براق و سفینه فضایی مانند GT کوپه, نام تجاری پاسخ به پورشه 911. بزرگترین تفاوت بین این دو این است که چهار درب بزرگتر کابین منطقه به نظر می رسد به عنوان اگر آن را در واقع طراحی شده برای اندازه کامل بزرگسالان است.

2021 Mercedes-AMG GT43

2021 Mercedes-AMG GT43 Mercedes-AMG

شباهت بیش از صلیب به GT43 را بزرگ داخلی. Mercedes-AMG می داند که یک چیز یا دو مورد لوکس و آنها نمی skimped در هر چیزی با خود سدان جدید. آن را ویژگی های یک صفحه نمایش لمسی اجرا می شود که این شرکت آخرین MBUX رابط کاربر یک AMG خاص در مرکز کنسول و برمستر سیستم استریو. و به دلیل این است که یک ماشین طراحی شده برای مسافتهای طولانی کروز ویژگی های آن صندلی راحت تحت پوشش در دوخته چرم برای تمام اعضای خانواده.

به عنوان مشابه به عنوان GT43 بیرونی و داخلی ممکن است به GT53 همه چیز کمی متفاوت است در زیر هود با توجه به آزادی مطبوعات از خودروساز. که چون ماشین جدید و ویژگی های کمی detuned نسخه از آن خواهر و برادر بزرگتر 3.0 لیتری مستقیم-شش. مشخصات کمی پایین تر—اسب بخار کاهش یافته از 429 به 362 و گشتاور از 384 به 369 lb-ft—اما ماشین هنوز هم می تواند پرواز از 0 به 60 مایل در ساعت تنها در 4.8 ثانیه است. آمریکا-محدود نسخه سدان همچنین شامل یک استاندارد تمام چرخ دیسک سیستم و نه-سرعت انتقال خودکار.

Inside the 2021 Mercedes-AMG GT43

داخل 2021 Mercedes-AMG GT43 Mercedes-AMG

اما آنچه ممکن است قابل تغییر است GT43 برچسب قیمت. این خودرو جدید را شروع در $90,950 زمانی که مقصد هزینه گنجانده شده است. This entry-level برچسب قیمت—اگر یک مرسدس بنز AMG می توان گفت “ورود به سطح”—کامل 10000 $در کمتر از GT53 و بیش از $25,000 کمتر از GT. و هنگامی که شما در نظر آنچه شما در حال گرفتن یک خانواده به اندازه خودرو است که واقعا می تواند حرکت آن را حتی ممکن است مقرون به صرفه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im