ابی Wambach, جنیفر گارنر, سرنا ویلیامز و بیشتر به شروع فوتبال زنان تیم


celebs-womens-soccer-team
ناتالی پورتمن/Instagram

یک گروه قدرتمند زنان در حال پرداختن به بی عدالتی در ورزش — با خرید خود زنان, تیم فوتبال

نابرابری در ایالات متحده به ورزش و به خصوص فوتبال — شده است در ساخت بسیاری از عناوین به تازگی. در ایالات متحده زنان, تیم ملی, تازه, یک پیروزی در اخیر جام جهانی فوتبال زنان فرو رفته در طرح دعوی در دادگاه ادعا که آنها پرداخت می شود به مراتب کمتر از این مقدار کمتر-موفق تیم مردان. آنها در حال حاضر در برخی از موانع اما باید روشن شده است که آنها در حال دادن — نه تا زمانی که زنان بازیکنان پرداخت می شود همان مرد بازیکنان.

و در حال حاضر یک گروه بسیار قدرتمند زنان در حال کار با هم در یک راه حل. تاپیک جدید زنان حرفه ای تیم فوتبال در L. A., که به نام “فرشته شهر” تا زمانی که آن را می شود یک نام رسمی و آن را متعلق به “wolfpack” از باور نکردنی, badass زنان است.

گروهی که صاحب جدید تیم به رهبری توسط Julie Uhrman و ناتالی پورتمن در کنار سرمایه گذاران کارا Nortman و الکسیس Ohanian (که شما ممکن است تشخیص به عنوان سرنا ویلیامز, شوهر). سرنا بخش دیگری صاحب عنوان است که او دو سال المپیا که باعث می شود او جوانترین مالک در فوتبال حرفه ای و ورزش حرفه ای به طور کلی. دیگر بخشی از صاحبان عبارتند از: لیلی Singh, جنیفر گارنر, Uzo Aduba Jessica Chastain, America Ferrera and Eva Longoria.

آنچه باعث می شود این تیم فوق العاده ویژه ای است که متناوب 14 سابق USWNT بازیکنان فوتبال نیز صاحبان: Julie Foudy میا هام راشل Buehler, Shannon Boxx آماندا Cromwell Lorrie نمایشگاه آلن رونی نمایشگاه Sullins شادی فاوست آنجلا Hucles Shannon MacMillan, Tisha Venturini Hoch و Saskia وبر لورن شنی, تعطیلات, ابی و Wambach.

در یک Instagram پست Wambach دو بار در المپیک مدال طلا و جام جهانی برنده داستان در مورد چگونه این به دست می آمد. او به سخنرانی در مورد چگونه, زمانی که او بازنشسته از فوتبال حرفه ای او اساسا به شروع زندگی حرفه ای او ، ناتالی پورتمن که در مخاطب از او خواست یک سوال.

“چرا ما شروع و انجام آن متفاوت — با احترام و برابری و جشن این زنان سزاوار است؟,” او نوشت. “پاسخ: پول.”

Wambach ادامه داد: “راه یک تیم است که به طور سنتی خریداری شده است که یک یا دو مسخره مردان ثروتمند آن را خریداری کنید. بنابراین ناتالی reimagined این باشگاه پسران سیستم. او تعجب: چه می شود اگر — به جای یک مرد ثروتمند خرید تیم — یک بسته از زنان گروه با هم برای شروع یک ؟ سپس ناتالی او جمع شده بودند WOLFPACK.”

او قطعا انجام داد. این گروه از زنان است به طور جدی قدرتمند است. اما چه چیزی بیشتر است که آنها در حال حاضر اعلام همکاری با LA84 بنیاد برای حمایت از بازی خود را به صندوق سهام. با توجه به آزادی مطبوعات “این بازی سهام صندوق متعهد به رانندگی دسترسی به, ورزش برای جوامع محروم از جمله جوامع رنگ های جسمی و تکامل غیر فعال است.”

پورتمن ممکن است به خوبی شناخته شده در ورزش و یا فوتبال جهان, اما او بوده است صریح در مورد پرداخت نابرابری در هالیوود برای خیلی از حرفه ای خود را.

“با هم هدف ما برای ایجاد نه تنها یک تیم برنده در این زمینه, اما همچنین به منظور توسعه یک عاشقانه وفادار پایه فن. ما همچنین امیدواریم که برای ایجاد یک تاثیر اساسی در جامعه ما متعهد به گسترش دسترسی به, ورزش برای افراد جوان در لس آنجلس از طریق رابطه ما با LA84 بنیاد” او در بیانیه ای گفت. “ورزش یک راه شاد برای گرد هم آوردن مردم و این است قدرت و ملموس تغییر برای ورزشکاران زن هر دو در جامعه ما و در حرفه ای (persian).”

این تیم رسمی نام و نام خانوادگی و محل برگزاری اعلام خواهد شد در پایان این سال آنها شروع بازی در سال 2022 فوتبال زنان فصل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>