AAP پیاده روی پشتیبانی برای فرد تحصیل


Guidelines-On-Schools-Reopening
izusek/گتی

آکادمی اطفال آمریکا در حال حاضر می گوید: “علم باید درایو تصمیم گیری در خیال بازگشایی مدارس’

این انجمن که یک بار توصیه می شود که دانش آموزان از نظر جسمی شرکت در کلاس در حال حاضر راه رفتن خود را برای حمایت از فرد تحصیل.

آکادمی اطفال آمریکا (AAP) منتشر شد بیانیه جدید دیروز در ستیز با موضوع بازگشایی مدارس توضیح داد که در حالی که “کودکان یاد می گیرند که حضور فیزیکی در کلاس درس” و “بازگشت به مدرسه مهم است برای توسعه سالم و رفاه کودکان” آن را عمومی سازمان بهداشت و درمان که باید توصیه “بر اساس شواهد و نه سیاست.”

“علم باید درایو تصمیم گیری در خیال بازگشایی مدارس” بیانیه ای ساخته شده به طور مشترک با فدراسیون معلمان آمریکا (AFT), آموزش و پرورش ملی انجمن (NEA) و AASA مدرسه Superintendents انجمن — بار خوانده شده است. “ما باید آن را به کارشناسان بهداشت و درمان به ما بگویید که در این زمان بهتر است برای باز کردن ساختمان مدرسه و گوش دادن به مربیان و مدیران به شکل چگونه ما آن را انجام دهد.”

این نسخه جدید به شرح زیر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بارها و بارها با استفاده از AAP قبلی بیانیه ای که منتشر شد صرف دو هفته پیش در ژوئن 26 و تحت فشار قرار دادند برای “داشتن دانش آموزان جسمی” در کلاس های درس — برای توجیه مبارزات انتخاباتی خود را به طور کامل بازگشایی مدارس در پاییز با وجود افزایش موارد COVID-19 سراسر کشور. AAP قبلا “به شدت” به حمایت است که “همه سیاست ملاحظات برای سال تحصیلی آینده باید با هدف داشتن دانش آموزان حضور فیزیکی در مدرسه است.”

در حال حاضر نیز برای انتقاد به سختی پرداختن به ایمنی از مربیان و پرسنل مدرسه AAP است که نه تنها در حال حاضر فراخوانی برای قرار دادن مدرسه محلی رهبران و کارشناسان بهداشت عمومی مربیان و والدین در مرکز تصمیم گیری در مورد چگونگی و زمانی که به بازگشایی مدارس, اما AAP است همچنین قرار دادن بیشتر از تاکید بر به حداکثر رساندن ایمنی و رفاه معلمان و کارکنان.

“بازگشایی مدارس در راه است که حداکثر ایمنی, آموزش و رفاه کودکان, معلمان و کارکنان را به وضوح نیاز به قابل سرمایه گذاری های جدید در مدارس و دانشگاه ها” آنها گفت:, و اضافه کرد که مدارس نیز باید به حساب گسترش ویروس در جوامع مربوطه خود.

“برای مثال مدارس در مناطق با سطح بالایی از COVID-19 جامعه گسترش نباید مجبور به بازگشایی در برابر قضاوت کارشناسان محلی. A one-size-fits-all رویکرد مناسب نیست برای بازگشت به مدرسه تصمیم گیری” بیانیه می خواند.

با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز آمریکا برای رهبری جهان در COVID-19 مرگ و میر با 134,097 در جولای 11. ما نیز باید بیشتر مورد تأیید با 3,184,722. برزیل به شرح زیر با با 1,800,827 مورد تأیید و 70,398 مرگ و میر.

اطلاعات در مورد COVID-19 به سرعت در حال تغییر و ترسناک مامان متعهد به ارائه داده های اخیر در پوشش ما. با اخبار در حال به روز رسانی بنابراین اغلب برخی از اطلاعات در این داستان ممکن است تغییر کرده است پس از انتشار. به همین دلیل ما در حال تشویق خوانندگان به استفاده از منابع آنلاین از محلی بهداشت عمومی ادارات ، مراکز کنترل بیماریو سازمان بهداشت جهانی به باقی می ماند به عنوان مطلع به عنوان امکان پذیر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im