جهانی Opera خانه در اسپانیا بازگشایی شد با یک کنسرت برای هزاران نفر از گیاهان گلدانی

نوازندگان در بارسلونا Gran Teatre del Liceu خانه اپرا استفاده می شود برای انجام در مقابل چهره های مهم. اما شانس هستند که هیچ یک از این نوازندگان که در زمان مرحله وجود دارد روز دوشنبه تا به حال تا به حال بازی در مقابل یکی کاملا شبیه به این. چرا که عملکرد آنها گرفته شد در یک جمعیت ساخته شده تا به طور کامل از گیاهان گلدانی.

طبقه opera house بازگشایی درهای خود را با یک عملکرد UceLi کوارتت در روز دوشنبه با توجه به سی ان ان. اما به جای بازی به مخاطبان با هنر-عشق VIPs, the string quartet انجام شده قبل از بسته بندی شده خانه 2,292 گیاهان.

خواب توسط هنرمند مفهومی Eugenion Ampudia, “Concierto para el bioceno” به معنای به عنوان یک حالت خاص از مارک بلند کردن اجسام از اسپانیا coronavirus مستند. به عنوان بخشی از کنسرت کوارتت انجام پوچینی را “Crisantemi” برای خوش رفتار اگر نگران کننده آرام و مخاطبان است. گیاهان آورده بودند از مهد کودک در سراسر منطقه خواهد شد و در حال حاضر به اهدا محلی بهداشت و درمان کارگران “در به رسمیت شناختن کار خود را.”

در حالی که هیچ انسان حاضر بودند برای این کنسرت هر کسی می تواند از خانه از طریق livestream مجموعه خانه اپرا. کاهش ظرفیت جمعیت می گرفته اند نشان می دهد اما سازمان دهندگان احساس کردند که یک انسان-free عملکرد راه حق به رسمیت شناختن آنچه محل و کشور شده اند از طریق در طول چند ماه گذشته.

The audience for "Concierto para el bioceno” at the Gran Teatre del Liceu in Barcelona on June 22, 2020

مخاطبان برای “Concierto para el bioceno” در Gran Teatre del Liceu در بارسلونا در 22 ژوئن 2020 Gran Teatre del Liceu

“پس از یک عجیب و غریب, درد مقعد دوره خالق Liceu مدیر هنری و متصدی Blanca de la Torre ما ارائه دیدگاه های مختلف برای ما بازگشت به فعالیت یک چشم انداز است که ما به ارمغان می آورد و نزدیک به چیزی به عنوان اساسی به عنوان رابطه ما با طبیعت” خانه اپرا در بیانیه ای گفت.

اسپانیا وضعیت اضطراری مجبور Liceu درهای خود را در اواسط ماه مارس. اگر چه این کشور در حال حاضر برداشته دقیق آن مستند شده است به خصوص ضربه توسط Covid-19 شیوع. به عنوان از مطبوعات زمان جان هاپکینز گزارش می دهد که این کشور ثبت کرده است 246,752 موارد و 28,325 مرگ و میر به دلیل ویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de