منحصر به فرد ساعت رولکس دیتونا فروش می رسد برای $3.27 میلیون برای تبدیل شدن به گران ترین خودکار الت سنجش فواصل زمانی تا کنون

رولکس دیتونا جام مقدس از تماشای جهان و یکی از نادر مثال فقط اضافه یک کل جدید عنوان: گران قیمت ترین خودکار الت سنجش فواصل زمانی تا کنون به فروش می رسد.

مرجع 16516 شد جامعی برای bonkers $3.27 میلیون دلار در ساتبی در هنگ کنگ دیده بان حراج در شنبه گرفتی بالا خود را قبل از فروش برآورد 1 میلیون دلار بیش از سه برابر. از $3 میلیون نیست به اندازه کافی برای شکستن رکورد برای همه Daytonas—که متعلق به یک پل نیومن دیتونا که به فروش می رسد برای $17.75 میلیون در سال 2017—اما چشمگیر و در مجموع با این وجود.

بنابراین چه چیزی باعث این گاه شمار بسیار ویژه? با توجه به حراج خانه, آن را تنها شناخته شده پلاتین دیتونا با سنگ لاجورد hardstone شماره گیری نمایید. آن تولید شد در سال 1999 و اعتقاد بر این است یکی از تنها تعداد انگشت شماری از پلاتین ساعتهای تولید شده است که در سال.

“در حالی که ساعت رولکس تولید اتوماتیک Daytonas تنها در فولاد ضد زنگ و طلا زرد و سفید و طلا و فولاد و طلا برای سال های بسیاری از آن را در حال حاضر تایید شده است که یکی بسیار خوش شانس مشتری داده شد یک شاهکار منحصر به فرد در سال 1999 و آن را شایع است که در اواخر پاتریک Heiniger معروف مدیر عامل شرکت رولکس خود را به تن پلاتین اتوماتیک دیتونا” ساتبی نوشت در وب سایت خود را.

Rolex Cosmograph Daytona with Lapis Lazuli Dial

ساتبی

این ساعت همچنین دارای مشهور کالیبر 4030 جنبش اتوماتیک با 31 جواهرات است که در اوج El Primero جنبش است. ساعت رولکس جایگزین این اوج جنبش یک سال بعد در سال 2000 با آن خود را در خانه به صورت خودکار الت سنجش فواصل زمانی کالیبر.

در بالا از آن است که به صراحت قابل توجه است. منحصر به فرد سنگ لاجورد hardstone شماره گیری است که مجهز به یک روشن فیروزه گوساله بند با یک پلاتین قلاب تاشو. این 40mm مورد گردد به طور کامل از فلز گرانبها و کلاسیک پیچ پایین بازگشت. همچنین حکاکی با “دوازدهم سال 1998” و خرس تعدادی A171132.

مهم ساعت فروش آورده و در مجموع 15 میلیون دلار بود و تعدادی از نوازندگان. علاوه بر شکستن رکورد رولکس دیگر نکات برجسته عبارتند از: پیاژه Gouverneur که به فروش می رسد برای $314,511 (بیش از دو برابر برآورد آن) و فیلیپ دوفور سادگی که به فروش می رسد برای $290,318.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>