یک Trifecta فوق العاده نادر از فولاد ضد زنگ, قدیمی, فورد است عنوان به حراج

چه چیزی بهتر از یک فوق العاده نادر, قدیمی, فورد ؟ فوق العاده نادر, قدیمی, فورد ساخته شده از فولاد ضد زنگ ،

یک trifecta از فولاد ضد زنگ فورد در حال رفتن برای فروش در 13th سالانه Auburn حراج. بسیار نادر اتومبیل span دهه از شرکت فورد موتور را طراحی. در اصل در سال 1935 به عنوان وسیله ای برای ترویج فولاد ضد زنگ و پس از آن-امکانات جدید فورد با استفاده از مواد سخت برای ساخت فقط سه مدل–1936 لوکس سدان 1960 تاندربرد و 1967 Lincoln Continental خوانده شده–و یکی از هر گنجانده شده است در این منحصر به فرد لیست شده است.

ساخته شده در همکاری با پیتسبورگ بر اساس فلز شرکت Allegheny Ludlum, Inc., تنها 11 استیل اتومبیل تا کنون ساخته شده و آنها را در برخی از نادرترین در فورد طراحی کانن. اما آنها نه صرفا برای نشان می دهد. اصلی شش در صف بودند به ورود بیش از 200 ، 000 مایل در دست Allegheny Ludlum مدیران تا زمان بازنشستگی خود در سال 1946 بدن خود را با داشتن outlasted اصلی خود غیر از فولاد ضد زنگ قطعات–موتورهای گنجانده شده است. تنها چهار نفر از کسانی که شش هنوز هم در وجود امروز.

بعد از آن اجرا می شود از فولاد ضد زنگ مدل شد و حتی کوچکتر است. تنها دو Thunderbirds نورد کردن خط مونتاژ در سال 1960 با بدنه تشکیل شده از T302 فولاد ضد زنگ. اما پس از 60 سال و بیش از 100 ، 000 مایل در هر یک از آنها خود را حفظ اگزوز اصلی سیستم–یک عهد به کیفیت ساخت و ساز استفاده می شود برای این نادر بسیاری است.

1967 لینکلن تبدیل خوانده شده بود و گذشته از فولاد ضد زنگ ماشین تولید شده و به عنوان نشانه ای از پیشرفت تکنولوژی همه چیز به جز آن بدن یک استاندارد شماره جزء. تنها سه نفر ساخته شده با تن نقره فلزی نمایش خطوط مدرن از آن شبح.

در سراسر جهان فروش های فوق العاده است صادر برآورد قیمت فقط رتبهدهی نشده است اما هر کس در مناقصه باید به خوبی آماده شده اگر قابل مقایسه فروش نادر فردس هر نشانه. در سال 2010 یک مالک خصوصی قرار داده شده یکی از معدود باقی مانده سال 1936 لوکس خودروی سواری برای حراج با Mecum. . . و تبدیل کردن یک $550,000 پیشنهاد.

این گروه بازدید بلوک در 5 سپتامبر در Auburn, Indiana. علامت گذاری به عنوان, تاریخ, مردانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im