گنجینه ای از نادر ممنوعیت دوران Barware در حال آمدن است به حراج

ممنوعیت ممکن است طولانی رفته اند اما میراث خود را زندگی می کند. در واقع همه چیز از تام کالینز شما sip به نقره شاکر کوکتل شما تلنگر آمد از قضا از دوران نوشیدن نیست. به جشن سده از این با نفوذ دوره ساتبی است مزایده خاموش موجی از barware و خوب با لوازم جانبی نقره که بهگزارش عصر.

خانه حراج همکاری با آلن Bedwell, صاحب, قدیمی, لوازم, گالری Foundwell به معاون کشیش بخش انتخاب نادر و مزین قطعه که به نمایش گذاشتن خلاقیت و سبک آن زمان بود. این بود که با صدای بلند تزئینی barware که مردم احساس افتخار برای نشان دادن در صفحه اصلی به جای پنهان شدن در کابینه.

“امریکا با تجربه افزایش علاقه به تازگی barware نسبت به پایان ممنوعیت و سال های پس از آن” Bedwell گفت: در آزادی مطبوعات. “صد سال بعد این شیفتگی و علاقه به تازگی barware تجربه تجدید حیات با روند فعلی در نوار خانه هر کس می خواهد به ساخت خانه خود را نوار سبد خرید سرپرستی با لمس شخصی و منحصر به فرد ابزار و عینک.”

Derby Silver Company Golf Cocktail Set

دربی نقره ای شرکت گلف کوکتل مجموعه ساتبی

در واقع این فروش شامل طرح که نگاه در صفحه اصلی بر روی هر نوشیدنی های مدرن برقی. این pièce de résistance گلف با مضمون کوکتل مجموعه (در بالا) از سال 1926 که انتظار می رود به واکشی تا 7500 دلار. متشکل از یک پارچ و شش مطابق فنجان مجموعه ایجاد شده توسط جورج بری و تولید شده توسط طبقه دربی نقره, شرکت, طول, ارتفاع, از ممنوعیت. یک لحظه نقطه عطفی برای barware این قطعه در نظر گرفته شده است برای اولین بار گوشه و کنایه شاکر کوکتل تا کنون ساخته شده و ممکن است در نظر گرفته شده برای فریب مقامات.

Hukin & Heath Decanters

Hukin & Heath جوش ساتبی

دیگر نکات برجسته شامل یک جفت آرزو برش شیشه, جوش, ساخته شده در سال 1920 توسط مشهور انگلیسی silversmiths Hukin & Heath (بالا برآورد: $7,000), نقره اندود, Napier پنگوئن-فرم کوکتل تکان دهنده از سال 1936 فوق العاده نادر چشمی به شکل ارواح فلاسک (بالا برآورد: $1,200) از ’30s و مجموعه ای از شش نقره به شکل قلب کوکتل قاشق از 1940s (بالا برآورد: 800 دلار).

100 سال—ممنوعیت در امریکا آنلاین حراج خواهد بود برای باز کردن مناقصه از مه 7 تا 21 مه سال 2020 است. شما می توانید مشاهده کامل فروشگاه آنلاین در اینجا. بهترین پاک کردن برخی از فضا در نوشیدنی های خود را برانکارد در حال حاضر.

چک کردن عکس های بیشتر از barware زیر:

Napier Penguin Cocktail Shaker

نپر پنگوئن شاکر کوکتل ساتبی

James Dixon Sons Binocular Double Spirit Flask

جیمز دیکسون پسران دو چشمی دو روح فلاسک ساتبی

Heart-shaped cocktail spoons

به شکل قلب کوکتل قاشق ساتبی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر