تعداد شگفت انگیز از بازگشایی لا رستوران با تبعیت نمی Covid-19 مقررات

کمی بیش از دو هفته پیش رستوران در لس آنجلس داده شد چراغ سبز به سر ناهار خوردن در خدمات با 60 درصد ظرفیت اگر آنها ملاقات برخی از پروتکل های ایمنی از جمله فیزیکی فاصله اقدامات و افزایش بهداشت دستورالعمل های مانند سرورهای با پوشیدن ماسک.

بیش از آخر هفته شهرستان لا مقامات بهداشت چتری در سراسر شهر و حومه برای دیدن چگونه رستوران بودند دست زدن به مقررات جدید. نتایج شگفت زده و نا امید آنها است. از حدود 2000 رستوران آنها بازدید شده را مطابق وزارت کار اعلام کرد در کنفرانس مطبوعاتی. و آن را یک نشانه امیدوار با توجه به افزایش اخیر موارد در لا کشور یک محل که در آن بیش از نیمی از کالیفرنیا 5,000 Covid-19-مربوط به مرگ و میر رخ داده است.

LA رستوران بازگشایی به نظر می رسد با عجله از همان آغاز با رستوران پیدا کردن در روز جمعه که آنها می تواند بازگشایی روز بعد. که به نظر می رسید به ترک زمان کمی برای هر دو شهرستان و رستوران ها به سطح شیب دار تا به درستی به اجرا و پایبندی به دستورالعمل های نظارتی جدید. “من شخصا فکر می کنم این همه فاجعه” Josiah Citrin آشپز-صاحب Melisse گفت: LA بار در ماه مه. “این همه رفت و خیلی سریع چیزی بوده هوشمندانه انجام می شود.”

جنوب کالیفرنیا است که نه تنها در دیدن رستوران ها موفق به اجرای Covid-19 پروتکل های. وقتی تگزاس رستوران باز, Dallas Mavericks صاحب علامت کوبا استخدام راز خریداران به اتمام موسسات در دالاس در بر داشت و بسیاری از آنها نه به طور کامل سازگار است. و فقط این آخر هفته گذشته یک ویروسی ویدئو توسط سایت EVGrieve را پوشش می دهد که نیویورک شرق ایجاد کرد نشان داد مردم در ازدحام خیابان های خارج از کافه ها و رستوران های بسیاری نه با پوشیدن ماسک. روز بعد فرماندار اندرو کومو تهدید به reinstitute پناهگاه در محل سفارشات برای جلوگیری از تجمعات مشابه در آینده است.

در کارولینای جنوبی که در آن رستوران باز کرده اند برای ناهار خوردن در سرویس های متعدد در حال حاضر بسته شده و دوباره پس از کارکنان آزمایش مثبت برای Covid-19. این رستوران وجود ندارد در واقع نیاز به افشای به مشتریان اگر یک کارمند تست مثبت به طوری که تعدادی از رستوران ها با بیمار کارگران ممکن است بالاتر است. در ضمن کافه ها و رستوران ها را آغاز کرده اند که بسته شدن دوباره در ققنوس از آنجا که آنها تا به حال کارکنان تست مثبت است. اقامت در خانه سفارشات در دولت برداشته شد در مارس 15 و در حال حاضر بارها و کاباره ها بسته بندی شده به عنوان موارد در آریزونا آمار روزانه بالا در هفته گذشته.

در LA County, تست ramped تا حدود 60000 آزمون اداره هر روز با بیش از 803,000 انجام شده در کل. مقامات بهداشت امیدواریم که افزایش تست ظرفیت همراه با بهتر انطباق کسب و کار و شهروندان را حفظ خواهد کرد این ویروس در خلیج.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im