مسخره سریع جدید ساز قطار به زودی می تواند شما را از پاریس به آمستردام در 90 دقیقه

نسل بعدی از قطار را ترک خواهد کرد امثال اکسپرس در گرد و غبار.

با توجه به تازگی به اتمام مطالعه توسط شرکت هلندی Hardt ساز جدید ساز قطار سیستم قادر به زیپ مسافران بین پاریس و آمستردام در سال 90 به زودی می تواند یک واقعیت است. این شرکت در حال حاضر در مذاکرات به شناسایی پنج بالقوه هاب حمل و نقل است که می تواند متصل شود از طریق بالا و جدید تکنولوژی شبکه.

“هایپرلوپ برای مسافران می تواند تبدیل به یک واقعیت به عنوان اوایل به عنوان 2028. آنچه باعث می شود آن را بسیار منحصر به فرد است که آن ظرفیت بالا پایین انرژی و استفاده از سرعت های بالا که در واقع کوتاه شدن زمان سفر قابل ملاحظه ای” یک Hardt هایپرلوپ نماینده گفت: تنها سیاره.

سفر با قطار در چنین سرعت های بالا می تواند گسترده مفاهیم برای کسانی که با دسترسی به بیماری های روانی. روزانه شهری سیستم تصور Hardt خواهد اتصال شهرستانها و مناطق هر دو درون یک ملت و فراتر از مرزهای خود با سرعت و کارایی هرگز قبل از دیده می شود. وقتی که می آید به هلند اتصالات از آمستردام به گرونینگن و آمستردام به هاگو مورد مطالعه قرار گرفتند در حالی که تجزیه و تحلیل اتصالات بین المللی متمرکز در شهر دوسلدورف فرانکفورت و پاریس.

“یک ساز ارتباط بین آمستردام و آیندهوون طول می کشد فقط 15 دقیقه” گفت: Stefan Marges مدیر پروژه از Hardt ساز در مصاحبه با تنها سیاره. “و دوسلدورف می توان در کمتر از نیم ساعت. دیدگاه در منزل و محل کار فاصله خواهد بود کاملا تغییر داده است. این ساز است که به ویژه مناسب برای اتصالات بین المللی.” در این سیستم جدید می تواند رفع نیاز به کوتاه برد پرواز در این منطقه است. آن را نیز می تواند کار روزانه رفت و آمد بین پاریس و آمستردام یک گزینه کاملا قابل دوام.

طراحی شده با وسيع (و Jetsons-esque) فضای داخلی خودمختار ساز خواهد سفر را از طریق مهر و موم لوله معنی است که آنها در حال محافظت از محیط زیست و آب و هوای نامساعد. این خودرو توسط یک موتور الکتریکی رو شناور در داخل لوله با تشکر از یک سیستم پیچیده از آهنرباهای قوی که ایجاد عملا اصطکاک اکوسیستم. این چیزی است که اجازه می دهد تا مفهوم به طوری سازگار با محیط زیست به عنوان آن انرژی مورد نیاز فوق العاده کم و بسیار کمتر از حتی پیشرفته ترین با سرعت بالا گلوله قطار. به علاوه این ساز قطار می رود برای سفر در 1000 kph (در مورد 621mph). آماده شدن برای روز سفر به پاریس, Amsterdammers.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>