یک شاهزاده خانم عروس’ بازسازی است که اتفاق می افتد و به آن یک ستاره نکردم بازیگران


Buttercup
IMDB توییتر/SlashFilms

این فیلم در حال حاضر مطرح شده بیش از $1M برای خیریه

اگر شما از طرفداران شاهزاده خانم عروس, شما می دانید, آن را هرگز نباید تحت هیچ شرایطی — تعمیرشده شود. اصلی کمال است; هیچ چیز و هیچ کس تا کنون می تواند جایگزین سحر و جادو است که نویسنده ویلیام گلدمن داستان ایجاد شده است. با این حالاگر وجود دارد می گویند جهانی همه گیر و در نتیجه در یک ماه-طولانی قرنطینه و شما باید یک دسته از لیست افراد مشهور با زمان در دست خود کار به صورت رایگان برای کمک به موسسه خیریه, آن می تواند ارزش تماشای.

فیلمساز Jason Reitman شده است کار بر روی پروژه مخفی از ماه مارس جلب برخی از جدی نوازندگان معروف به ساقه یک خانه فن-فیلم برداری از نسخه کلاسیک فرقه همه بر روی تلفن خود را. ظالمانه انجام می شود و در فیلم نشان داده خواهد شد در Quibi با هر فصل شامل یک متفاوت بازیگران هر روز به مدت دو هفته شروع این دوشنبه. آن را مانند او می دانست که آن را تا به حال به خیلی متفاوت از نسخه اصلی است که طرفداران هرگز آن را در نظر بازسازی بلکه یک دسته از حوصله افراد مشهور بازیگری خود را در صحنه های مورد علاقه.

بهترین بخش ؟ تمام پول مطرح خواهد شد به جهان آشپزخانه مرکزی موسسه خیریه تاسیس شده توسط José Andrés است که کمک به هزاران نفر از رستوران ها باز بماند تغذیه میلیون ها نفر از وعده های غذایی به کسانی که نیاز دارند. Quibi نیز 1 میلیون دلار کمک مالی به موسسه خیریه به منظور توزیع این پروژه است.

“این هفته که اقامت در خانه سفارش از طریق در کالیفرنیا من فقط بیدار شد یکی از اولین صبح, من فکر می کنم مانند بسیاری از مردم احساس به عنوان اینکه همه حق من نیاز به قادر به انجام چیزی از ارزش” Reitman گفت Vanity Fair. “من فقط فکر می کردم می تواند ما را در بازسازی کل فیلم در خانه ؟ و من تا به حال دیده می شود که یک فن ساخته شده در جنگ ستارگان انجام شده بود. من فقط شروع به رسیدن به, بازیگران, من می دانستم که گفت: “این چیزی است که شما می خواهید انجام دهید؟’ و پاسخ بود نوع فوری و سریع. مثل این بود آه—که برای تلفن های موبایل مانند سرگرم کننده است.””

این فیلم است که به منظور ارائه بسیار مورد نیاز سبک سری به تمام است که در سال 2020 تبدیل شده است. با استفاده از لوازم غرفه مانند Legos, حیوانات, و, بسیار, um, خلاق, کمد فیلم های متعدد ریخته گری از همان شخصیت های نوآورانه شیرین کاری و به اندازه کافی قدرت ستاره برای پر کردن یک بعد از ظهر.

Hugh Jackman, Jennifer Garner, تیفانی Haddish مشترک, Patton Oswalt, Taika Waititi, نیل پاتریک هریس (و شوهر, David), سوفی ترنر و جو جوناس, Chris Pine, و بسیاری دیگر از تعجب مهمانان گرفته اند به این یکی برای تمام سنین برای لذت بردن از.

“چه خوب در مورد آن این است که من ساخته شده یک فیلم که به طول انجامید ، در حال حاضر آن را بیش از 33 سال است. و بزرگترین ضربه من از آن است که بچه ها را دیدم که آن را زمانی که آنها هشت یا نه سال بچه ها در این سن در حال حاضر آنها در حال دیدن آن و میل آن است. به نظر می رسد که آزمون زمان ایستاده بود گفت: Rob Reiner که کارگردان اصلی و نقش یک نقش کوچک در این پروژه است. “اگر شما در حال حاضر می دانیم این فیلم, این چیزی است که باعث می شود آن را سرگرم کننده است. مخاطبان در حال حاضر می داند که هر خط. من تا به حال هیچ رزرو. گفتم, Nah, اجازه دهید آن را انجام دهد!'”

تازه ازدواج کرده جوناس و ترنر جنسیتی-تعویض شخصیت خود را شاهزاده خانم آلاله و وستلی به عنوان آنها در تلاش برای فرار از آتش باتلاق و ROUSes (جوندگان از حجم غیر معمول) است و بدیهی است که با بازی خود corgi ورزشی بالش گردن.

در فصل دیگری گارنر و ظهور به عنوان آلاله در صحنه ای که Humperdinck معرفی او به مردم عادی به عنوان عروس خود را. او همچنین نقش مقابل خودش را به عنوان بانوی پیر که بوس او برای تبدیل پشت خود را بر روی true love (“و wuv tru wuv خواهد fowow شما foweva…”).

دیزنی+

“همه آنها اهدا وقت خود را” Reitman گفت. “آنها مشغول به کار خستگی ناپذیر برای دو تا سه ماه برای ایجاد یک کل فیلم از ابتدا فقط به خاطر. این پول برای یک علت خوب است و آن را سرگرم کننده برای ارتباط با یک فیلم شما را دوست دارم. در بازآفرینی آن شما احساس می کنید کمی از آنچه آن را مانند به اصلی است.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>