یک جفت Air Jordans که مایکل جردن عینک در دادگاه در سال 1985 در حال حاضر برای فروش

قبل از هر برایانت Iverson و جیمز تا به حال امضا کفش ورزشی, Michael Jordan تبدیل شد از یاد ضربات. افسانه ای آمریکایی ورزشکار منتشر شد و کمتر از 34 جفت Air Jordans در سراسر خود نامی حرفه ای و که از جمله بسیاری از مختلف colorways و تغییرات هر یک از. در حال حاضر جهان اولین جفت از امضای کفش خود را آرزو Air Jordan 1 از سال 1985 را به زیر چکش حراجی در ساتبی.

فهرست اصل فرسوده توسط شیکاگو بولز گارد تیراندازی در سراسر بسیاری از جویدن ناخن ها در ’80s در و با مشت حمله کردن علائم از tussles با مخالفان خود و همچنین به عنوان یک دستخط از قهرمان خود را. فهرست اصل انتظار می رود برای دریافت تا $150,000—و ممکن است به خوبی برای فروش بیشتر—رتبه بندی آنها را در میان گران قیمت ترین کفش های تا کنون ساخته شده است.

“مایکل جردن است که شاید یکی از بزرگترین ورزشکاران برای همیشه راه رفتن روی زمین و این یک افتخار برای ساتبی به ارائه این تاریخی جفت کفش” Brahm Wachter, Sotheby مدیر توسعه تجارت الکترونیک گفت: در آزادی مطبوعات.

Michael Jordans Game-Worn Autographed Nike Air Jordan 1s

ساتبی

این کفش که در قابل توجه وضعیت, از ویژگی های کلاسیک شیکاگو بولز colorway از سفید و سیاه و سفید و قرمز است که اردن عینک اغلب در دادگاه است. آنها مزین با “850204 TYPS” و “بازیکن نمونه” که نشان می دهد سال و ماه آنها ساخته شده بودند را نشان می دهد و از آنها ساخته شده توسط نایک به طور انحصاری برای اردن است. پس از اردن عینک عدم تطابق کفش برای بسیاری از حرفه خود این جفت ارز در یک اندازه 13 (چپ کفش) و یک 13.5 (راست کفش). کفش مناسب ویژگی های اردن امضا در سیاه و سفید نشانگر دائمی.

فوق العاده نادر Jordans در ارائه از مجموعه اشاره کرد sneakerhead اردن گلر. پس از ساخت آنها را به “گوهر تاج” از کفش کتانی موزه ShoeZeum در لاس وگاس گلر تصمیم گرفت از آن زمان به عبور از جفت به یک جدید عاشقانه مالک.

Michael Jordans Game-Worn Autographed Nike Air Jordan 1s

ساتبی

و زمان نمی تواند بهتر است. اختصاصی آنلاین حراج—که باز برای مناقصه از 8 مارس تا مه 17—همزمان با 35 سالگرد هوایی اردن و آخرین قسمت از ESPN محبوب مستند آخرین رقصکه جزئیات Michael Jordan حرفه ای پرکار با شیکاگو بولز.

“داشتن این جفت شده است یک لذت واقعی و با تمام شور و هیجان در اطراف مایکل جردن و آخرین رقصمن و همسرم تصمیم گرفت که از آن زمان به اجازه دهید که کفش پیدا کردن یک خانه جدید” گلر گفت.

فعلی وزوز می تواند فشار کفش فراتر از اولیه خود را برآورد. در واقع در سال گذشته به همان اندازه آرزو نایک, وفل, مسابقه تخت قمر کفش’ از ذهن حماسی $437,500 در ساتبی حراج آنلاین به مراتب بیش از آن بالا برآورد $160,000. این می تواند یک رکورد شکن مردمی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im