در یک رستوران در سیاتل دو نامزد با بسیار شبیه رزومه سنین و حتی ایجاد شود برای همین کار. تنها تفاوت این بود که یک زن به رنگ سفید و دیگری سیاه. اگر هر چیزی, سیاه متقاضی تجربه بود و کمی بیشتر چشمگیر است. هر دو خود را résumés پذیرفته شد توسط میزبان اما فقط سفید متقاضی دریافت یک تماس تلفنی برای مصاحبه.

که می تواند به عنوان یک جدا شده اما این گروه غیر انتفاعی رستوران فرصت های مراکز متحده (ROC ایران) فقط منتشر شد یک مطالعه نشان دادن آن نبود. سازمان تکرار این سناریو در 100 رستوران در سیاتل در حالی که همچنین انجام یک سرشماری از شرایط اقتصادی برای افرادی که در حال حاضر مشاغل در این صنعت است. ROC ایران یافت می شود که کارگران از رنگ کسب پول کمتر به طور متوسط از آنها همکاران در حال shunted به پایین ردیف شغل در صنعت و به موضوع تبعیض در استخدام.

برای مطالعه شیوه های استخدام ROC متحده انجام یک “جفت همسان حسابرسی” که برای آن استخدام بازیگران حرفه ای به درخواست برای شغل. این سازمان مشغول به کار با بازیگران به طوری که هر جفت از متقاضیان به همان رستوران را شبیه طبایع و پاسخ در هنگام استفاده. ROC ایران انجام آزمون برای بیش از یک سال و بین سال 2017 و 2018. سازمان یافت که 49 درصد از سفید متقاضیان نشان داده شده مطلوب درمان 34 درصد دریافت برابر درمان و 17 درصد از سیاه و Latinx متقاضیان دریافت درمان بهتر از همتایان سفید.

ROC ایران نیز سرشماری فعلی نیروی کار رستوران در شهر. کارگران از رنگ را تا 30 درصد از افراد شاغل در سیاتل و آنها 46 درصد از این شهر رستوران های نیروی کار. با وجود اینکه به خوبی در این صنعت یک سیستم محکم پدید آمده به شیرین کاری خود را پیشرفت. آنها بیشتر احتمال دارد به bussers میزبان و مواد غذایی دونده از bartenders, کاپیتان یا sommeliers. و در آشپزخانه آنها به احتمال زیاد به ماشین ظرفشویی و دبستان آشپز از خط آشپز و sous سرآشپزها.

“اگر چه کارگران از رنگ و زنان حساب برای نزدیک به نیمی از صنعت نیروی کار کارگران از رنگ متمرکز در کمتر قابل مشاهده دستمزد پایین تر شغل و هر دو در کمتر آرزو بالاترین پرداخت FOH مواضع” این گزارش نتیجه می گیرد. “توزیع کارگران از رنگ و موقعیت قابل توجهی در دراز مدت عواقب اقتصادی تشدید کمبود فرصت برای آموزش و پیشرفت کار به طور کلی شرایط است.”

در شماره این گزارش نشان داد که متوسط درآمد برای کارگران از رنگ $2 کمتر در هر ساعت از برای کارگران است. و مردان سفید ساخته شده 4.81 دلار بیشتر در هر ساعت بیش از مردان از رنگ و $5.28 در هر ساعت بیش از زنان از رنگ.

ROC ایالات تشویق رستوران به آغاز برنامه های که در مسیر جداسازی از طریق نیروی کار خود به منظور مقابله با هر گونه بی عدالتی آنها را پیدا کنید. و این سازمان نیز با ارائه ابزار برای کمک به با, استخدام آموزش و احتباس. آنها همچنین تشویق مشتریان به ارزش نژادی گنجاندن در راه آنها به ارزش حرکات مانند مزرعه به جدول در دهه گذشته است.

“صنعت رستوران تبدیل شده توسط عمومی تقاضا برای آلی محلی و پایدار مواد غذایی” نویسندگان نتیجه گیری. “عمومی نیز باید اولویت بندی درمان از کارگران و به طور خاص نژادی و دستمزد حقوق صاحبان سهام در هنگام انتخاب رستوران.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de